Nitra – Žilina 4:1 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Martin 0:3 (kon.) | Banská Bystrica – Nové Zámky 4:3 (kon.)
Poprad – Trenčín 2:3 (po pr.) | Košice – Zvolen 0:2 (kon.)
HK Poprad
2:3 (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 05.03.2017, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 51. kolo

56:20
    Trenčín získava presilovku. Ivan Guliajev si odsedí dve minúty za sekanie. V tomto čase môže byť gól rozhodujúci.

53:19
    Trenčín v zaujímavom čase získava presilovú hru. Iľja Davydov si odsedí dve minúty za nedovolené bránenie.

39:27
    Trenčín získava presilovú hru. Aleš Ježek dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

35:18
    Presilovku teraz majú domáci. Jakub Ručkay dostáva dve minúty za sekanie.

32:51
    Trenčín získava presilovku po chybe v striedaní domácich. Dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade si odsedí Dinda.

27:51
    V početnej výhode budú hrať domáci hráči. Peter Sojčík dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

23:07
    Presilovku si zahrajú Popradčania. Marek Pač dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

19:27
    Poprad získava v závere prvej tretiny presilovku. Branislav Pavúk si odsedí dve minúty za podrazenie.

16:59
    Dukla získava presilovú hru. Andreas Štrauch sa síce tváril začudovane, no aj tak si odsedí dve minúty za držanie.

13:10
    Poprad si zahrá prvú presilovku v zápase. Marek Hecl dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.