Columbus – New Jersey 2:0 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 3:6 (kon.) | Florida – NY Rangers 2:5 (kon.)
Toronto – Detroit 3:2 (kon.) | Minnesota – St. Louis 1:2 (kon.) | Colorado – Carolina 3:1 (kon.)
Edmonton – NY Islanders 1:4 (kon.) | Vancouver – Montreal 1:2 (po pr.) | Anaheim – Nashville 4:3 (1:0 po s.n.)
Edmonton Oilers
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
New York Islanders
Středa 08.03.2017, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u dalšího onlajnu! (05:40:04)

Oilers odehrají další utkání v sobotu 11. března, kdy přivítají na svém ledě Pittsburgh Penguins.
    Islanders sehrají následující utkání v pátek 10. března na ledě Vancouveru Canucks.

3. hvězda: Joshua Ho-Sang (NYI) 1+0

Zápas mezi Oilers a Islanders právě skončil. Ostrované v něm vítězí 4:1 a připisují si tak velmi důležité 2 body v boji o play-off. Skóre otevřel v první třetině při přesilové hře svou první brankou v kariéře útočník Isles Joshua Ho-Sang. Na začátku druhé třetině vyrovnal tečí Zach Kassian, jenže 15 vteřin před polovinou utkání vrátil ostrovanům vedení Anders Lee. Ve 48. minutě zvyšoval na 3:1 Andrew Ladd a vítězství Islanders potvrdil v čase 59:00 do prázdné branky autor vítězné trefy Anders Lee.

59:38
    Utkání se už jen dohrává.
    59:00 Anders LEE - 1:4

59:00
    Islanders právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Prázdnou branku trefuje ANDERS LEE, pro něhož je to druhá branka v zápase. Asistence: John Tavares, Calvin de Haan.

58:54
    Draisaitl nenašel před brankou nikoho ze svých spoluhráčů.

58:44
    Oddechový čas pro domácí.

58:44
    Islanders vyhazují na zakázané uvolnění.

58:36
    Klefbom poslal puk na Greisse, ten si připisuje další zákrok.

58:05
    Talbot opět spěchá na střídačku!

57:46
    Vhazování ve středním pásmu, Talbot zpět v brankovišti.

57:21
    Střela Nugenta-Hopkinse, Greiss připraven.

57:14
    Talbot na střídačce, Edmonton v šesti!

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 23. Kassian (Benning, Caggiula) – 18. Ho-Sang (Hickey, Prince), 30. Lee (Jo. Bailey, Tavares), 48. Ladd (B. Nelson, Hickey), 59. Lee (Tavares, de Haan)

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Klefbom, A. Larsson, Sekera, Benning, Nurse, Gryba – Maroon, McDavid (C), Draisaitl – Lucic, Nugent-Hopkins (A), Eberle (A) – Caggiula, Desharnais, Kassian – Hendricks, Letestu, Khaira.
    New York Islanders: Greiss (Bérubé) – Leddy, Pelech, Hickey, Hamonic (A), de Haan, Seidenberg – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey – Ladd (A), B. Nelson, Ho-Sang – Prince, R. Strome, Chimera – N. Kuljomin, Beauvillier, Clutterbuck.

Rozhodčí: GhislainHebert, Mike Leggo – Mark Wheler, Brian Mach

Diváci: 18 347