Martin – Nitra 4:3 (1:0 po s.n.) | Žilina – Košice 2:4 (kon.) | Zvolen – Poprad 4:3 (2:0 po s.n.)
Trenčín – Banská Bystrica 2:1 (kon.) | Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.)
po s.n. (2:0)
HKM Zvolen
4:3 (1:2, 1:0, 1:1 - 0:0)
HK Poprad
sk Středa 08.03.2017, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR) • 52. kolo

Remízový zápas tak nakoniec skončil veľmi rýchlo už po štyroch po nájazdoch. Popradčania totiž Šimka neprestrelili ani raz a domáci naopak Šúreka hneď dvakrát po sebe. Dva body teda zostávajú vo Zvelene a jeden putuje do Popradu. Príjemný večer. (20:42:30)

Za najlepších hráčov boli zvolení Peter Hraško (ZV) a Patrik Svitana (PP).

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HKM Zvolen.
    Autorom víťazného gólu je PAVEL KLHŮFEK.

0:0
    Pokus o blafák a následne neúspešná strela.

Samostatné nájazdy začínajú.

Samostatné nájazdy po žrebe začnú hostia.

65 minút sme víťaza zápasu nespoznali a tak sa ku slovo dostáva aj domáci šofér na rolbe ...

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:38
    Obrovská šanca HKM, Pavel Klhůfek po Pulišovej prihrávke netrafil odkrytú bránu Popradu.

64:27
    Domáci majú 33 sekúnd aby tento zápas rozhodli v presilovke 4:3 v predĺžení. Na buly proti sebe Puliš a Štrauch.