Perm – Zenit 1:0 (kon.) | Spartak – Machačkala 1:0 (kon.) | Rostov – Groznyj 0:0 (kon.)
FK Rostov
0:0 (0:0)
FK Achmat Groznyj
Neděle 12.03.2017, 17:00 • Stadion Olimp - 2, Rostov. Kapacita: 15,840. • Ruská Premier Liga • 19. kolo

V tomto zápase jsme gól neviděli. Šancí během celého duelu bylo velmi málo, brankáři mnoho práce neměli. Oba týmy se tak rozcházejí s bezbrankovou remízou. (18:59:24)

90+4

90+4
    Poslední nastavená minuta, odkopávat bude brankář domácího celku.

90+3
    V poklidném tempu se zápas dohrává, optickou převahu mají domácí, ale nemohou se propracovat do zakončení.

90+2
    Timofej Kalačev si výborně počínal před vlastní brankou, a tak překazil další zajímavě vypadající akci Těreku.

90+1
    V nastaveném čase se tým FK Těrek Groznyj probojoval poměrně snadno na útočnou polovinu, ale nedokázal se prosadit přes době hrající obranu.

90+1
    Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Magomed Ozdojev, přichází Igor Lebeděnko.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty nad rámec druhého poločasu.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.

89
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Denis Terentěv, přichází Choren Bajramjan.

88
    Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Bekim Balaj, přichází Ablaye Mbengue.

87
    Timofej Kalačev rozehrával rohový kop, v pokutovém území nebyl volný domácí hráč, který by mohl hlavičkou usměrnit míč do sítě.

85
    Alexandr Bucharov se probojoval do zakončení, ale jeho rána jen o malý kousek minula branku. Následovat bude odkop od branky.

84
    Sledujeme aktivní hru domácího celku, který se pokouší v samotném závěru něco vymyslet před bránou soupeře.

82
    Další práce pro brankáře hostů. Tentokrát se Jevgenij Gorodov vytáhl proti střele Sardara Azmouna, který nepochopitelně neskóroval.

80
    Do konce druhého poločasu zbývá deset minut a zatím jsme výraznější šanci ve druhém poločase neviděli.

79
    Odise Roshi dostal hodně prostoru před domácí brankou, ale jeho zakončení se jen o malý kousek mezi tři tyče nevešlo.

77
    Střídání v týmu FK Těrek Groznyj: ze hřiště odchází Bernard Berisha, přichází Facundo Píriz.