Club Brugge – Sint-Truiden 2:2 (kon.) | Anderlecht – Waasland-Beveren 3:0 (kon.) | Standard – Oostende 2:2 (kon.)
Gent – Mechelen 3:0 (kon.) | Kortrijk – Mouscron 0:2 (kon.) | Eupen – Waregem 1:3 (kon.)
Lokeren – Charleroi 0:0 (kon.) | Westerlo – Genk 0:4 (kon.)
RSC Anderlecht
3:0 (3:0)
Waasland-Beveren
Neděle 12.03.2017, 14:30Belgická liga • 30. kolo

Já se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek neděle! (16:21:13)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 16:2.
    Střely mimo: 6:4.
    Rohy: 10:3.

Je za námi konec utkání. Anderlecht porazil Waasland-Beveren v poměru 3:0, všechny branky padly již v prvním poločase. Postupně se trefili Bruno, Teodorczyk a Mbodji.

90+2

90+1
    Domácí kombinují s míčem na vlastní polovině, diváci tleskají svým hrdinům, kteří utkání zvládli a jednoznačně získají tři body.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Hraje se poslední minuta utkání, oba týmy zápas dohrávají. Čeká se na hvizd rozhodčího.

88
    Míč drží na vlastní polovině fotbalisté Waasland-Beveren. Nikam nespěchají, zápas se dohrává.

87
    Stanciu se dostal do solidní šance, jenže bohužel pro domácí si v nejdůležitějším momentě míč předkopl.

86
    Hosté ubránili další příležitost soupeře. Nikam aktivně se neženou a kombinují na vlastní polovině.

85
    Pět minut před koncem zápasu drží míč domácí stopeři a přihrávají si mezi sebou na vlastní polovině hřiště.

84
    Po centru zleva se do zakončení ve vápně dostal Dhondt. Bohužel pro hosty mířila jeho střela vedle branky Anderlechtu.

83
    Necelých deset minut před koncem se utkání prakticky dohrává. Domácí jsou stále aktivnější, ale už to není takový tlak jako v první půli.

82
    Ndiaye (WAS) nebezpečně dojel soupeře na polovině Anderlechtu a vidí za to právem žlutou kartu.

81
    Bruno se provinil útočným faulem, takže na čas si může obrana Waasland-Beveren odpočinout.

80
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Camacho, přichází Dhondt.

79
    Rychlá kombinace hostů byla završena střelou z vápna. Nakonec je z toho po teči Spajiće rohový kop.

78
    Jeden z fotbalistů hostů zůstal na zemi, je u něj týmový lékař. Vypadá to, že Waasland-Beveren bude nucen potřetí střídat.

77
    Domácí se opět dostali do zajímavé příležitosti, vše zhatila nepřesná přihrávka. Míč mají hosté.