Detroit – NY Rangers 1:4 (kon.) | Edmonton – Montreal 1:4 (kon.) | Anaheim – Washington 5:2 (kon.)
San Jose – Dallas 5:1 (kon.)
Anaheim Ducks
5:2 (0:0, 3:1, 2:1)
Washington Capitals
Pondělí 13.03.2017, 02:30 • Honda Center, Anaheim • NHL

49:26
    Daniel Winnik dostal větší trest za nesportovní chování a v dnešním utkání s největší pravděpodobností dohrál.

43:45
    T.J. Oshie dostal dvě minuty za sekání a Ducks si zahrají přesilovou hru 5 na 3, která potrvá 41 sekund.

42:26
    Jay Beagle forčekoval za bránou Jonathana Berniera, kde fauloval Brandona Montoura. Dvě minuty podražení.

38:55
    Tom Wilson dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Anaheim dohraje prostřední část v utkání v přesilové hře, samozřejmě pokud ji dříve nedokáže využít.

33:14
    Ryan Kesler dostal dvě minuty za vysokou hůl krátce poté, co Washington před pár okamžiky využil přesilovou hru. Hosté mají velkou šanci dostat se na dotřel.

31:55
    Nick Ritchie dostal dvě minuty za podražení a Washington má k dispozici již čtvrtou přesilovou hru.

27:19
    Nicklas Bäckström dostal dvě minuty za podražení a následovat bude hra ve čtyřech hráčích na obou stranách. Poté začne přesilová hra Anaheimu.

26:35
    Ryan Gezlaf podruhé v zápase usedl na trestnou lavici poté, co v útočném pásmu opět podrazil jednoho z hráčů Washingtonu. Hosté mají k dispozici třetí přesilovou hru, zatím nevyužili ani jednu.

19:32
    Tom Wilson skutečně dostal dvě minuty, když po shození rukavic dostal dvě minuty za nesportovní chování. Trest místo něj odpyká na trestné lavici Brett Connolly.

16:59
    Ryan Kesler dostal dvě minuty za nesportovní chování a Washington si zahraje druhou přesilovou hru.

09:05
    Ryan Getzlaf dostal dvě minuty za podržení a také Washington si v první třetině zahraje přesilovou hru.

07:59
    Lars Eller dostal dvě minuty za nedovolené bránění poté, co fauloval Antoinea Vermettea, a Anaheim, který je střelecky výrazně lepší, si zahraje první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 25. Perry, 30. Perry (Kesler, Getzlaf), 30. Rakell (Getzlaf), 45. Getzlaf (Perry, Kesler), 53. Kesler (Silfverberg, Cogliano) – 33. Carlson (Bäckström, Williams), 45. Ma. Johansson (Ovečkin, Kuzněcov)

Anaheim Ducks: Bernier (Enroth) – Fowler, Bieksa, H. Lindholm, Manson, Vatanen, Montour – Rakell, Getzlaf (C), Eaves – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, Perry (A) – L. Shaw, N. Thompson, O. Kaše. Hlavní trenér: Randy Carlyle.
    Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Alzner, Carlson, Orlov, Niskanen, Orpik (A), Schmidt – Ma. Johansson, Bäckström (A), Oshie – Ovečkin (C), Kuzněcov, T. Wilson – Connolly, Eller, Williams – Winnik, Beagle, J. Vrána. Hlavní trenér: Barry Trotz.

Rozhodčí: Eric Furlatt, Frederick L'Ecuyer. Čároví: Ryan Gibbons, Kiel Murchison

Diváci: 17174