Košice – Martin 3:1 (kon.) | Žilina – Zvolen 5:1 (kon.)
HC Košice
3:1 (2:1, 0:0, 1:0) Stav série: 2:3
HK VITAR Martin
sk Sobota 25.03.2017, 18:00 • Steel aréna, Košice • Tipsport Liga (SR) play-off • Čtvrtfinále

Skončilo sa piate štvrťfinálové stretnutie série medzi Košicami a Martinom, po výsledku 3:1 utiekli Oceliari hrobárovi z lopaty a sériu predĺžili minimálne do pondelka, kedy sa odohrá šiesty zápas v Turci.

Pomer striel v dnešnom zápase: 40:22

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (20:38:46)

59:56
    Košice dali gól!
    Domáci kapitán LADISLAV NAGY gólom do prázdnej bránky spečatil víťazstvo domácich Košíc. Táto séria sa ešte nekončí! .

59:10
    Puk je v pásme hostí, tí ho majú na svojich hokejkách.

58:52
    Mathieu Corbeil je na striedačke, power-play Martina!

58:52
    Oddychový čas hostí.

58:20
    Záverečných 100 sekúnd riadnej hracej doby, Mathieu Corbeil naďalej ostáva vo svojej svätyni.

58:06
    Košičania držia svojho súpera ďaleko od vlastnej bránky a všetko tak nasvedčuje tomu, že ešte v tejto sérii nepovedali posledné slovo.

57:32
    Hra je vykázaná do stredného pásma, Pavel Paukovček si zatiaľ oddychový čas nevyžiadal.

57:20
    Črtajúce sa prečíslenie dvoch proti jednému zastavil Galamboš, ktorý telom dobre vytlačil Hričinu z pozície.

56:58
    Píska sa prihrávka rukou, buly v strednom pásme.

56:52
    Strela z ľavého kruhu, puk preletel ponad hornú žrď až na zadný mantinel. Kopřiva ešte tú strelu preventívne kontroloval svojou lapačkou.

56:13
    Martin v závere tretej tretiny pridal na obrátkach a pokúša sa o vyrovnanie. Zdá sa, že košickú defenzívu čakajú ešte poriadne krušné chvíle.

55:33
    Markovič pálil z vnútornej hranice pravého kruhu na vhadzovanie, táto rana si ale našla Miroslava Kopřivu, ktorý svojím zákrokom podržal Košice nad vodou.

55:10
    Bicek bojoval pri zadnom mantineli o puk, kde bol pridržaný, avšak čistým spôsobom. Vylučovať sa tak v tomto prípade nebude musieť.

54:46
    Nasleduje komerčná prestávka.

54:46
    Jankovičovi sa teraz otváral priestor na streľbu, čo košický obranca aj využil. Tvrdá rana ale smerovala do stredu bránky a Corbeil si s ňou dokázal poradiť.

54:18
    Pokračujeme v hre piatich proti piatim. Pred sebou máme záverečných šesť minút riadnej hracej doby, stále pritom platí stav z konca prvej tretiny.