Německo – Česko 3:4 (1:2 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Banes Motor České Budějovice
Neděle 23.04.2017, 16:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Baráž o extraligu • 12. kolo

53:05
    Vojtěch Tomeček (KVA) nedovoleně atakoval hostujícího gólmana a na dvě minuty odjíždí na trestnou lavici.

49:42
    Tomáš Harkabus (KVA) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

35:37
    Filip Vlček (CEB) vysekl soupeři hůl z rukou a bude za to náležitě potrestán.

30:03
    Filip Novák (CEB) nedovoleně zastavil soupeře v dobré šanci a za tento prohřešek musí pykat. Dvě minuty za podražení.

24:40
    Přesilovou hru si vyzkouší i Energie, Chovan (CEB) vyhodil puk mimo hrací plochu a na dvě minuty odchází na trestnou lavici.

03:28
    Denis Kindl (KVA) oslabuje svůj celek, na dvě minuty za hákování je poslán na trestnou lavici.

Matěj Hodoval

Branky a nahrávky: 29. Flek

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Závorka) – M. Rohan, Sičák, Harant, Baránek, Tomáš Dvořák, Baldajev, Weinhold – T. Rachůnek, Kindl, V. Tomeček – Vachovec, Skuhravý, Gorčík – O. Beránek, Dušek, Flek – Harkabus, M. Zadražil, Kohout.
    Banes Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Fillman, F. Novák, Pavlin, Pýcha, Suchánek, Mucha, Vráblík, Žovinec – Chovan, Vak, Čermák – Nouza, Vlček, Heřman – Dostálek, Rob, Hřebejk – Šulek, J. Bárta, Babka.

Rozhodčí: Hodek, Šír – Lhotský, Svoboda