Lok. Moskva – Kazaň 0:1 (kon.) | Groznyj – Ural 5:2 (kon.)
FK Achmat Groznyj
5:2 (1:1)
FK Ural
Sobota 29.04.2017, 18:00 • Ahmat Arena, Groznyj. Kapacita: 30,597 diváků. • Ruská Premier Liga • 26. kolo

Viděli jsme nesmírně bohaté utkání na branky. Což je pro ruskou ligu svátek. Domácí byli jednoznačně lepším celkem, zejména ve druhém poločase. Hosté se snažili ale v závěru již jen korigovali výsledek.
    To je ode mě vše, na shledanou. (21:59:51)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 16:8.

90+3

Počet zákroků brankáře Andrei Timofejev: 1

Počet zákroků brankáře Evgeni Gorodov: 2
    90+1. Milad MOHAMMADI - 5:2

90+1
    Těrek Groznyj právě vstřelil branku!
    S brankami se nám roztrhl doslova pytel ve druhém poločase. Domácí již útočili do rozhozené obrany a MILAD MOHAMMADI se nemýlil!

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Po další akci domácího celku musel Timofejev předvést dobrý zákrok, aby míč chytil.
    87. Edgar MANUČARJAN - 4:2

87
    Ural právě vstřelil branku!
    Domácí svůj rohový kop rozehráli na krátko, vzápětí o míč přišli a to se jim stalo osudným. Z protiútoku EDGAR MANUČARJAN se dostal ke střele a snižuje stav utkání.

86
    Domácí si vybojovali další rohový kop...

85
    Hra se již dohrává a domácí jsou, zdá se, při chuti.
    83. Igor LEBEDĚNKO - 4:1

83
    Hosté si nyní moc nevedli v obranné hře a to domácí beze zbytku potrestali. IGOR LEBEDĚNKO si mohl rozmyslet kam míč uklidit a ten neváhal a tvrdou střelou navyšuje vedení svého týmu již na 4:1!

81
    Zatím to tak nevypadá, sice mají míč, ale nedokáží si vytvořit žádný tlak na bránu svého soupeře.

80
    Hostům zbývá zhruba deset minut, dokáží srovnat stav utkání nebo ho alespoň zdramatizovat?

79
    Hosté ji nezahráli vůbec ideálně a míč opustil nikým netečován hřiště a Gorodov bude odkopávat od své branky.

78
    Avšak nyní se provinili faulem na své polovině a budou se bránit standardní situaci.

Adam Dořák

Branky: 33. Mbengue (Semjonov), 63. Mbengue (Ucijev), 68. Sadajev (Ivanov), 83. Lebeděnko (Sadajev), 90+1. Mohammadi (Ivanov) – 21. Pavljučenko (Lomakin), 87. Manučarjan (Korobov)

Karty:   36. Pankov (URA), 56. Ščerbakov (URA)

FK Achmat Groznyj: Gorodov – Mohammadi, Gyömbér (75. Ozdojev), Ángel, Semjonov, Ucijev – Lebeděnko, Píriz, Ivanov, Mitrišev (46. Torje) – Mbengue (66. Sadajev).
    Náhradníci: Gudijev, Godzjur – Torje, Sadajev, Roshi, Plijev, Ozdojev, Ch. Kadyrov, Grozav, Bernard Berisha, Balaj.

FK Ural: Timofejev – Merkulov, Pankov, Dinga, Kulakov (46. Novikov) – Gluškov, Lomakin (69. Jusupov), Ščerbakov, Korobov, Serčenkov – Pavljučenko (C) (46. Manučarjan).
    Náhradníci: Arapov, Šubin – Bougouhi, Manučarjan, Novikov, Pavlenko, Stavpec, Jusupov.

Rozhodčí: Chistyakov A