Watford – Liverpool 0:1 (kon.)
Watford FC
0:1 (0:1)
Liverpool FC
Pondělí 01.05.2017, 21:00 • Vicarage Road, Watford • Anglická Premier League • 35. kolo

Dnešní utkání je tedy u konce a Liverpool se přeci jenom raduje ze zisku tří bodů. Celkově měli hosté rozhodně více gólových příležitostí, avšak prosadit se dokázal jen Emre Can, který nádherně skóroval v druhé minutě nastavení prvního poločasu. Kromě toho ještě Lallana napálil břevno, Sturridgeovu obrovskou šanci vytěsnil Gomes, avšak nakonec mohlo být vyrovnáno. V nastavení druhé půle však Prödl trefil jen horní tyč. (23:00:28)

90+5

90+5
    Bleskový protiútok hostujícího celku skončil důrazným faulem Isaaca Successe (WAT). Žlutá karta a volný kop ve prospěch Liverpoolu.
    90+4. Obrovský šance na vyrovnání skončila břevnem

90+4
    Nakonec mohli domácí vytěžit vyrovnání. Míč propadl na levou stranu pokutového území, ale Prödl tvrdou střelou orazítkoval jen břevno Mignoletovy brány.

90+2
    Přeci jenom se Watford dostal ke kombinaci na polovině soupeře. Blíže k bráně Simona Mignoleta se však pořád nemůže prodrat.

90+1
    K míči se sice snažil dostat Okaka, ale jeho sprint byl naprosto zbytečný. Domácí hráč si totiž nepohlídal ofsajd.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty.
    90. Gomes (WAT) zastavil šanci Daniela Sturridgea (LIV)

90
    Na konci 90. minuty se k míči prodral Daniel Sturridge, který sice dokázal propálit Gomese, ale výrazně zpomalená střela si to namířila těsně vedle brány.

89
    Rohový kop hostujícího celku již nepřinesl ohrožení Gomesovy brány. Následně Watford dostal hru k půlící čáře, ale tam bude vhazovat opět jen Liverpool.

88
    Do pokutového území soupeře se teď dostal hostující stoper Joel Matip. Gomes dokonce musel na kolena, aby zlikvidoval přízemní střelu z pravé strany šestnáctky.

87
    A na poslední minuty se na hřiště dostává Ragnar Klavan, jenž obsadil pozici Adama Lallany.

86
    Domácí sice vybojovali volný kop, po kterém se k zakončení dostal Mariappa, avšak ohrožení Mignoleta bylo pro ofsajd znemožněno.

85
    Střídání na obou stranách. Divocka Origiho nahrazuje Daniel Sturridge, domácího Nordina Amrabata pak Stefano Okaka.

83
    Jedovatá střela z rohu pokutového území letěla přesně k dobře postavenému Mignoletovi, který míč vytěsnil do bezpečí. Pěkným pokusem se prezentoval Janmaat.

82
    Domácí stále kombinují, ale k přímému ohrožení soupeřovy brány se nedostávají. Postupně se však hráči Watfordu znovu dostávají zpět k šestnáctce.

81
    Zatímco se Sturridge chystá k zapojení se do hry, domácí vybojovali rohový kop. Vysoký centr však zamířil pouze do Mignoletových rukavic.