Eupen – Mouscron 2:0 (kon.) | Genk – Roeselare 3:1 (kon.) | Kortrijk – Lokeren 4:4 (kon.)
KV Kortrijk
4:4 (1:3)
Sporting Lokeren
Středa 17.05.2017, 20:30 • Guldensporenstadion, Kortrijk • Belgická liga • O Evropskou ligu

Je konec! Obrovská bitva je u konce! Domácí Kortrijk šel do druhého poločasu za stavu 1:3! V 54. minutě snížil Mercier, ale o čtyři minuty později vrátil Lokerenu dvoubrankové vedení Enoh! Kortrijk se přesto nevzdal a Saadi znovu vrátil domácí celek do hry. Dvacet minut před koncem navíc srovnal Kovačević. Kortrijk se sice nadále tlačil do útoku, ale Lokeren si bod vzít nenechal. (06:33:21)

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:2.

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Rougeaux (KV Kortrijk).

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Van der Bruggen fauloval ve výskoku na hranici pokutového území a Lokeren se může dostat z tlaku domácího celku.

88
    Kortrijk si v závěru utkání vypracoval tlak. Domácí celek svírá fotbalisty Lokerenu na hranici jejich šestnáctky, ale nikdo v červeném zatím nezakončil.

86
    Hra je přerušena. Jeden z domácích fotbalistů zůstává ležet na hrací ploše s bolestivou grimasou v obličeji.

84
    Žlutou kartu dostává van der Bruggen (KV Kortrijk).

82
    Mario Tičinović zahrával rohový kop hostujícího celku. Jeho prudký centr přilétl na přední tyč, odkud míč odhlavičkovala obrana.

80
    Domácí fotbalisté se usadili na polovině Lokerenu a snaží se najít cestičku do pokutového území. Obrana Lokerenu zatím odolává.

78
    Další akci domácího celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Pro Lokeren to ještě budou perné minuty.

76
    Ale také Kortrijk se snaží útočit. Kovačević zůstal zcela nehlídaný na zadní tyči, jenže jeho hlavička netrefila zařízení.

74
    Lokeren se však nevzdává šance na vítězství v dnešním duelu. Hostující celek se nyní usadil před pokutovým územím soupeře a kombinuje.

72
    Lokeren je po dvou bleskových brankách domácího celku jako opařený a hosté se nyní brání jen za cenu dlouhých odkopů.

70
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    Neskutečné! Je vyrovnáno! Domácí celek se přeci jen dokázal dotáhnout na svého soupeře! Hrdinou domácího celku se v těchto okamžicích stal VLADIMIR KOVAČEVIĆ!

67
    Přestřelka pokračuje! Kortrijk opět snižuje na rozdíl jediné branky! Po akci vedené středem hřiště se k zadní tyči trefil IDRRIS SAADI!

66
    Lokeren kombinoval v blízkosti pokutového území. Enoh se pokusil vyslal míč mezi obránce, ale domácí stopeři zažehnali nebezpečí.

Tomáš Kubečka

Branky: 23. Stojanović, 54. Mercier, 67. Saadi, 70. Kovačević – 40. Hupperts, 42. de Sutter, 45+1. Persoons, 58. Enoh

Karty:   84. van der Bruggen (KRT), 90+2. Rougeaux (KRT)

KV Kortrijk: Kaminski – Kovačević, Rougeaux, Pavlović (60. Goutas), D´Haene, van der Bruggen, Mercier (84. Totovitskij), Rolland, de Smet, Chevalier, Stojanović (65. Saadi)
    Náhradníci: Amelhaf, Goutas, Sifakis, Barbarić, Joaozinho, Totovitskij, Ivanof

Sporting Lokeren: De Wolf – Tičinović, Monsecour, Persoons, de Ridder, Mirić, Rassoul, de Sutter (76. Jambor), Hupperts, Terki, Enoh (63. Skúlason)
    Náhradníci: Ansag, Skúlason, Verhulst, Martin, Jambor, Triest, Straetman

Rozhodčí: Boucaut – Conotte, Blaise