Česko – Skotsko 3:2 (kon.)
Česko
3:2 (1:1)
Skotsko
Středa 31.05.2017, 17:00 • Stade d'Honneur Marcel Roustan, Salon-de-Provence • Turnaj v Toulonu • Skupina C

Tak to Čeští mladíci dokázali! Po vybojovaném vítězství nad starším výběrem Skotska, si připisují první 3 body do tabulky skupiny C!

Utkání nejprve odstartoval Burke, který již ve druhé minutě překonal Plachýho a dostal Skoty do vedení! Na konci prvního dějství, konkrétně ve 37. minutě, se ale po závaru ve vápně Skotska dostal k míči Chvěja, který poté vstřelil velmi důlěžitý gól dnešního utkání.

Ve druhém poločase začali rozhodně aktivněji Čeští fotbalisté a svůj tlak dokázali zužitkovat již ve 41. minutě! V 56 minutě pak srovnal opět Burke z pokutového kopu. 4 minuty na to ale dal zpět vedení Čechům Graciar, který neměl problém, po výborném uvolnění se ve vápně Skotu, zakončit přesně. Žádný z celků pak nedokázal na tyto borce navázat, respektive vstřelit branku, tudíž ČEŠI si berou z dnešního utkání vše možné!

Tohle je pro dnešní den ode mně vše, díky za pozornost, přeji všem krásný zbytek středečního dne a někdy, například u fotbalu, napočtenou. :) (18:50:09)

80+5

80+4
    Šašinka se pokoušel o přihrávku a střed hřiště, jeho spoluhráč ji ale nevyslyšel, načež se do obrovské šance dostali Skotští hráči! Zřejmě Magennis se dostal ke střele z velké blízkosti, ale Plachýho nepřekonal!

80+2
    Skoté se pochopitelně snaží o vyrovnání, čímž přichází i značná nervozita, který má za příčinu i například nepovedený centr, který teď z pravého křádla předvedl Frizzell.

80+1
    Sudí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby, což dodává poslední šance Skotů na zvrat utkání.

80
    Na vlastní polovině byl tvrdě faulován Chaluš, kterému se také pochopitelně moc nechce vstát ze země.

79
    Po odkopu Plachýho do zámezí pokračují Skoté, kteří mají tak nejvyšší čas ještě něco s výsledkem udělat.

78
    Po útočném faulu hráče v modrém se míče zmocňují Čeští hráči, následně jej ale ztrácí a útočný faul si připisuje Hardie.

77
    3 minuty do konce základní hrací doby drží míč Čeští hráči na polovině soupeře, následně jej ale po nepovedeném centru ztrácejí a dávají tak možnost soupeři na vyrovnání.

76
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Nesbitt, přichází Wighton.

76
    Chvěja se dostal do dobré možnosti o průnik po prvém křídle, následně byl ale zastaven dvěma obránci.

75
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Lingr, přichází Tischler.

74
    Čeští hráči drží míč na svých kopačkách, často jej ale ztrácí a zpětně získávají.

73
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Burke, přichází Holsgrove.

72
    Skotští hráči budou mít další možnost ohrožení branky Plachýho poté, co byl tvrdě faulován a poté i ošetřován kapitán Skotů.

69
    Čeští hráči měli možnost zahrávaní rohového kopu, ze kterého se jim ale branku Skotů ohrozit nepodařilo.

68
    Graiciar poslal míč do pravé strany hřiště Lingrovi, ten se následně pokoušel o centrovaný míč do vápna, který ale bohužel žádného ze spoluhráčů nenašel.

67
    Centr od rohového praporku z pravé strany obstaral Taylor, míč z jeho kopačky ale obraně našeho celku problémy nenadělal.