Slovensko – Indie 3:1 (kon.) | Francie – Velká Británie 4:3 (kon.) | Česko – Švýcarsko 6:0 (kon.)
Kajmanské ostrovy – Haiti 5:7 (kon.) | Řecko – Kanada 3:4 (0:1 po s.s.) | Arménie – Hongkong 4:3 (1:0 po s.s.)
Francie
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
Velká Británie
Čtvrtek 01.06.2017, 14:00 • malá hala • Mistrovství světa mužů • Skupina B1

44:31
    Francie půjde v závěru třetí patnáctiminutovky do oslabení, sekáním se provinil Alexandre Leroux.

42:14
    S koncem třetí třetiny si Francouzi zahrají přesilovou hru, dvě minuty za držení dostává Reece Bull.

33:34
    Je zde další vyloučení, na trestnou lavici usedl Nicolas Favarin za nedovolené bránění.

22:21
    Francouzi půjdou do tří, Proutata doplní na trestné lavici Marc Slupski v důsledku vysoké hole. Menší strkanice proběhla mezi Martelem a Porubskym, nicméně rozhodčí je rozehnali.

21:48
    Ve druhém dějství tu máme první vyloučení, dvě minuty za nedovolené bránění dostává Benoit Proutat.

12:57
    Britský hráč Zach Wilson dostává dvě trestné minuty za držení hole.

06:24
    Jenže velice rychle jde ven i jeden z Britů, Vojtech Kristof obdržel dvě minuty za sekání.

06:20
    Francie jde do tří, po faulu na Ferringtona dostává dvě minuty Hugo Dissegna za nedovolené bránění.

05:38
    Do oslabení jdou nyní Francouzi, na trestnou lavici usedl Gael Benbekhti za hákování.

03:28
    Je tu první vyloučení zápasu, přesilovou hru si vyzkouší Francie, dvě minuty za sekání dostává Carl Graham.

Martina Martinková

Branky a nahrávky: 9. Slupski (Dumont), 30. Tanguy (Domain, Ballet), 37. Abramov (Bacul), 45. Martel – 11. Ellard (Graham, Porubsky), 23. Porubsky (Morrison), 39. Brown (Johnson, Mort)

Francie: Laferte (Lion) – Ballet, Bornand, Colotti, Dissegna, Dumont, Favarin, Proutat – Abramov, Bacul, Benbekhti, Capet, Domian, Leroux, Martel, Peltier, Slupski, Tanguy, Wallet
    Velká Británie: Marchetti (Pearce) – Adamec, Cooke, Gaunt, Graham, Hirst, Johnson, Tulip, Wilson, Wright – Brown, Bull, Cole, Ellard, Ferrington, Hagg, Kristof, Morrison, Mort, Porubsky, Slack