SK Převýšov
1:0 (0:0)
FK Benešov
Neděle 11.06.2017, 10:15 • Převýšov • Česká fotbalová liga • 31. kolo

Domácí fotbalisté vyhrávají poslední domácí zápas v této sezóně. Před 160 diváky dokázali porazit Benešov 1:0. O výhře Převýšova rozhodl v 65. minutě Tomáš Sedláček. (12:10:07)

90+2

90+2
    Následovat bude dlouhý výkop domácího brankáře. Vízek posílá míč až na útočnou polovinu.

90+1
    Probíhá nastavený čas, a tak mají hráči Benešova posledních několik šancí na pokus o vyrovnání.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.

89
    Hosté v posledních minutách zlepšili hru, snaží co nejrychleji napadat a vypracovat si střelecké pozice. Nyní si ale před brankou soupeře dávali tak dlouho přednost, až ani jeden z nich nedokázal zakončit.

88
    Blesková akce Benešova končí nepřesným zakončením Turka, který poslal míč výrazně mimo branku.

87
    Nechybělo mnoho a domácí fotbalisté navýšili své vedení. Rána jednoho z hráčů Převýšova končí jen malý kousek nad brankou. Následně Repáň bleskově vykopl a hledal spoluhráče.

87
    Faulem se nyní pomohli domácí, a tak je hra přerušena, rozehrávat budou hráči Benešova.

86
    Hostující brankář se zapojil do rychlé rozehrávky svého týmu, ale spoluhráči před bránou domácích nic vymyslet nedokázali.

85
    Nyní se hraje na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. V poklidném tempu se zápas dohrává.

85
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Lukáš Vyšehrad, přichází Vlastimil Karal.

83
    Jarovský vybojoval na polovině hrací plochy míč, a tak mohou hrát domácí. Následně vybojoval autové vhazování Jakub Špidlen.

81
    Převýšov hraje na útočné polovině, kde ale přišel o míč, a tak se do rychlé protiakce dostali fotbalisté Benešova. Ti se nezakončili.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí jednobrankové vedení stále platí.

79
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Petr Veselka, přichází Martin Kosař.

77
    Hostující celek rozehrával rohový kop, po centru před branku se jeden z hráčů dostal do zakončení, ale jeho hlavička končí vysoko nad brankou. Následně míč do hry uvedl Vízek.

77
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází David Filip, přichází Marek Večera.

75
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek hraje takticky velmi dobře, drží hru daleko od své branky, naopak se pokouší přidat další gól.