Mladá Boleslav – Varnsdorf 1:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 3:0 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 1:1 (5:3 po pen.)
Varnsdorf – Bohemians 1905 1:1 (4:3 po pen.)
po penal. (4:3)
FK Varnsdorf
1:1 (1:0)
Bohemians Praha 1905
Sobota 24.06.2017, 16:00Turnaj o pohár města Benátky nad Jizerou • Finále

Je konec! Letošní pohár v Benátkách nad Jizerou nakonec získávají hráči druholigového Varnsdorfu. Díky za celodenní přízeň a příště zase na počtenou. (17:57:39)

Střílení penalt začíná.

Zkrácené poločasy jsou po sedmdesáti minutách u konce a o vítězi letošního ročníku tak budou muset taktéž rozhodnout pokutové kopy!

70
    Druhý poločas skončil.

67
    S blížícím se koncem ještě pálil Blecha a vypadalo to na hodně nadějnou situaci. Veškerý rozruch je však zbytečný, protože se jeden z hráčů Bohemky stejně ocitl v ofsajdu.

63
    Před chvíli se do branky Varnsdorfu dostal Vaňak, který si nyní připsal první vážnější zákrok. Na hranici vápna se totiž nachystal ke střele nehlídaný Kuchta, jehož prudký projektil se však od rukavic brankáře odrazil na rohový kop!

60
    Přesně po hodině hry se dobrou střelou ze střední vzdálenosti prezentoval Munzar a jít jeho střela o pár čísel doprava, měl by s tím Kouba zřejmě problémy!