Č. Budějovice – Brno 2:0 (kon.) | Příbram – Žižkov 1:0 (kon.) | Dukla Praha – Ústí n. L. 3:1 (kon.)
Jihlava – Teplice 0:1 (kon.) | Ostrava – Trnava 2:1 (kon.) | Opava – Karviná 3:1 (kon.)
Sparta U21 – Teplice B 0:0 (kon.) | Znojmo – Prostějov 2:1 (kon.) | Dynamo Drážďany – Liberec 0:3 (kon.)
Pardubice – Jablonec 0:1 (kon.) | Piast Gliwice – Olomouc 1:2 (kon.) | Zlín – Fulham 2:2 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Slovácko 1:2 (kon.) | Slavia – FK Krasnodar 1:1 (kon.)

89
    S tím si hosté poradili a odvrátili míč do bezpečí.

88
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

87
    Navíc ihned po rozehrávce se dostal ke střele Djuranovič, ale branku minul.

86
    Ústečtí si nyní mohli oddychnout, že byli faulování ve snaze vyjet z presinku domácích.

85
    Hosté měli příležitost ke střele, ale tou doslova sestřelili Kušníra.

84
    Pražané se dostali k střele, ale ta neměla potřebnou přesnost.

83
    Míč se dostává i k Radovi. Zdá se, že hosté rezignovali na jakékoliv napadání.

81
    Po vstřelené brance se domácí opět ujímají míče a nikam s ním nespěchají.
    80. MUSTEDANAGIČ - 3:1

80
    Dukla právě vstřelila branku!
    Dukla zřejmě rozhoduje o svém vítězství! ZINEDIN MUSTEDANAGIČ uspěl v samostatném úniku a zvyšuje na rozdíl dvou branek.

79
    V náznaku šance se ocitli hosté, ale Bezpalec výborně na poslední chvíli zakročil.

78
    Domácím se daří uklidnit hra a kombinace proti napadajícím protihráčům.

77
    Rada se dobře vrhl do centru a zneškodnil další šanci hostů.

76
    Po levé straně se zkoušel individuálně prosadit Brabenec, ale proti přesile obránců neuspěl.

75
    Na dlouhý centr ale nikdo nedosáhl. Domácí mohou rozjet další akci.

74
    Centr z levé strany byl tečovaný. Hosté budou zahrávat rohový kop.

73
    Hosté se snaží uklidnit hru a kombinovat vzadu.

72
    Centr do předbrankového prostoru Rada vystihl a chytil míč.

Patrik Lidmila

Branky: 8. Holenda, 28. Schranz, 80. Mustedanagič – 54. Zeman

FK Dukla Praha: 1.poločas – Hruška-Kušnír,Jiránek,Ostojič,Preisler-Hanousek,Kozel,Brejcha-Brandner,Holenda,Schranz
    2. poločas – Rada – Douděra, Bezpalec, Šimek, Kušnír – Mustedanagič, Bilovský, Tetour – Brabenec, Djuranovič, Vlček.