Kostarika – Francouzská Guyana 3:0 (kon.) | Kanada – Honduras 0:0 (kon.) | Panama – Martinik 3:0 (kon.)
konec
Panama
3:0 (1:0)
Martinik
Sobota 15.07.2017, 22:30 • FirstEnergy Stadium, Cleveland • CONCACAF Gold Cup • Skupina B
Předzápasové kurzy: 1.83 2.65 6.2
   
  Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (00:29:44)
   
  Držení míče: 52 % : 48 %.
  Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 16:15.
   
  Je dobojováno! Panama v dnešním souboji přejela Martinik 3:0 a zajistila si postup do další fáze turnaje! Skóre dnešního utkání otevřel těsně před přestávkou Michael Murillo ! Hned po změně ztran mohl druhou branku přidat Torres, ale v cestě mu stála branková konstrukce. Přesto se po hodině hry prosadil Abdiel Arroyo a v 67. minutě přidal třetí gól Gabriel Gómez ! Martinik se mohl dočkat alespoň snížení, ale José Calderón si dnes dobře postavil tyče.
   
  90+3
  Konec zápasu.
   
  90+2
  Martinik měl ještě jednu šanci v podobě přímého kopu. Jeho exekuce se chopil Yoann Arquin, který ale trefil jen čtyřčlennou zeď.
   
  90+1
  Nastavují se tři minuty!
   
  90
  Dnešní utkání se už pouze dohrává. O výsledku je dávno rozhodnuto. Pro Martinik to znamená poslední vteřiny na tomto turnaji.
   
  89
  Fidel Escobar odkopl míč daleko od branky Panamy. Defenzíva Panamy si dnešní skvělý výkon chce osladit třešničkou na dortu v podobě čistého konta.
   
  88
  Jean-Emmanuel Nédra se ujal rozehrávky přímého kopu na polovině Martiniku. Vysoký centr si však defenzíva pohlídala a vyhlavičkovala míč do bezpečí.
   
  87
  Arroyo už je zpátky na nohou, ale kvůli ošetření musí opustit hrací plochu. Zdá se však, že zbytek utkání už dohraje a neměl by chybět ani v další fázi turnaje.
   
  86
  Hra je přerušena! Abdiel Arroyo zůstává ležet v pokutovém území a vůbec se mu nechce zpět na nohy. Panama už ale vyčerpala všechna střídání.
   
  85
  Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Édgar Bárcenas, přichází Leslie Heráldez.
  84. Obrovská šance Martiniku
  https://gfycat.com/gifs/detail/ignorantrewardinganemoneshrimp
   
  84
  Martinik má opravdu smůlu! Po rohovém kopu se do míče opřel Jordy Delem, jehož rána orazítkovala břevno. Poté ještě pálil Yann Thimon ale i on trefil horní tyč!
   
  83
  Jordy Delem se snažil odcentrovat z levé strany, nicméně jeho střílenou pobídku srazil jeden z obránců na rohový kop.
   
  82
  Miguel Camargo vyslal prudkou přihrávku za obránce Martiniku. Stoper Vitulin se však stačil vrátit na své místo a míč ve skluzu odkopl.
   
  81
  Daniel Hérelle se rychlou kličkou na hranici pokutového území zbavil obránce a dokonce se mu podařilo zakončit. Jeho rána však minula zadní tyč.
   
  80
  Panama se už nikam nežene. Vedoucí celek má k dobru dostatečný náskok a s přehledem si kráčí za postupem.

  Tomáš Kubečka

  Branky: 44. Murillo (Camargo), 61. Abdiel Arroyo, 67. G. Torres (Godoy)

  Karty:   57. G. Torres (PNM), 78. Abdiel Arroyo (PNM) – 7. Vitulin (MTQ), 19. Jean-Baptiste (MTQ), 75. Langil (MTQ), 76. Thimon (MTQ)


  Držení míče: 52 % : 48 %.
  Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 16:15.
  Panama: Calderón – Murillo, Escobar, Chen, Ovalle – Cooper, G. Gómez, Godoy (71. Bárcenas, 85. Heráldez), Camargo – Abdiel Arroyo, G. Torres (73. Díaz).
  Náhradníci: Mosquera, Á. Rodríguez – Davis, R. Miller, Patrick, J. C. Vargas, Bárcenas, Heráldez, Núñez, Pimentel, Clarke, Díaz.

  Martinik: Olimpa – Jougon (69. Thimon), Delem, Vitulin, Crétinoir, Jean-Baptiste (58. Arquin) – Abaul, Nédra, Audel (33. Hérelle) – Langil, Parsemain.
  Náhradníci: Chauvet, Vermignon – Dondon, Narcissot, Zaïre, Hérelle, Maingé, Thimon, Angély, Arquin, Marajo, Pastel.