Lokeren – Club Brugge 0:4 (kon.) | Genk – Waasland-Beveren 3:3 (kon.) | Eupen – Waregem 0:5 (kon.)
Charleroi – Kortrijk 1:0 (kon.)
Sporting Lokeren
0:4 (0:3)
Club Brugge KV
Sobota 29.07.2017, 18:00 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická liga • 1. kolo

Domácí fotbalisté nedokázali vyhrát úvodní zápas v lize. Club Bruggy v prvním poločase vstřelil tři branky, následně byl ale jeden z hráčů hostů vyloučený za faul. Dostal žlutou kartu, zápas pro něj skončil. Ve druhém poločase si pak Lokeren vstřelil vlastní branku. (20:12:38)

90+2

90+2
    Už se nic nestane, zápas se v poklidném tempu dohrává.

90+1
    V poklidném tempu se zápas dohrává, mnoho střel k vidění není.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty nad rámec základních devadesáti.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Thibault Vlietinck se probojoval do zakončení, hosté další gól nepřidávají, neboť jeho rána byla zablokovaná obráncem.

88
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, zde míč vybojoval Marko Mirić, ale ten neměl komu přihrát.

86
    Fanoušci hostujícího celku už slaví výhru. Jejích oblíbenci míří za výhrou. Club Bruggy si může spolehnout na svého brankáře.

85
    Koen Persoons v souboji jeden na jednoho nedokázal uspět. Akce Lokerenu tak rychle končí.

84
    V poklidném tempu se zápas dohrává, mnoho šancí momentálně k vidění už není. Fotbalisté hostujícího celku míří za výhrou v tomto zápase.

83
    Žlutou kartu dostává Tracy Mpati Bibuangu (Sporting Lokeren).

81
    Žlutou kartu dostává Mijat Marić (Sporting Lokeren).

81
    Optickou a střeleckou převahu mají domácí fotbalisté, hrají aktivně, snaží se, ale dnes jim není přáno.

80
    Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Tom De Sutter, přichází Luciano Slagveer.

79
    Steve de Ridder to zkoušel po levé straně, ale jeho pokus byl zablokovaný obráncem. Gólmani momentálně mnoho práce nemají.

77
    Club Bruggy hraje skvěle defenzivně, byť má vyloučeného hráče, tak nedává soupeři příliš mnoho prostoru pro střelecké pozice.

76
    Domácí fotbalisté se pokouší s výsledkem něco udělat, zatím se jim to ale nedaří a čas se velmi rychle krátí.

75
    Střídání v týmu Club Bruggy KV: ze hřiště odchází Marvelous Nakamba, přichází Hans Vanaken.