Perm – Zenit 0:1 (kon.) | Dynamo – Ufa 1:1 (kon.) | Rostov – FK Krasnodar 0:0 (kon.)
Dynamo Moskva
1:1 (0:1)
FC Ufa
Neděle 20.08.2017, 16:30 • Arena Chimki, Chimki • Ruská Premier Liga • 7. kolo

90+3
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Ivan Paurević, přichází Dmitrij Sysujev.

90+1
    Nařízený roh Ufa ubránila, nicméně její trable tím ani zdaleka neskončily. Po faulu Jokiće byla k vidění žlutá karta a navíc následuje další akce Dinama.

90+1
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Kehinde Fatai, přichází Islamnur Abdulavov.
    87. Aleksandr ZOTOV - 1:1

87
    Dinamo Moskva právě vstřelilo branku!
    Tak jsem to zakřikl, Moskvané se konečně dočkali a za svou snahu jsou odměněni vyrovnávajícím gólem! Po centru zpoza velkého vápna Těrechov hlavičkoval pouze do dobře postaveného Bělenova, který už ale neměl nárok na dorážku ALEKSANDRA ZOTOVA.

76
    Ufa v posledních minutách zastavuje soupeře častými fauly. Za ten další dostal napomenutí žlutou kartou Ivan Paurević.

72
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Alexej Ionov, přichází Jevgenij Lucenko.

71
    Žlutou kartu dostává Ivan Obljakov (FC Ufa).

57
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Fatos Bećiraj, přichází Francisco Wánderson.
    56. Kirill Pančenko (DMO)

56
    Třetí přímá střela na hostující branku! Postaral se o ní Pančenko, jehož pokus nůžkami po centru z pravého konce pokutového území ale Bělenov zneškodnil.

48
    Nespokojenost mezi domácími fanoušky stoupá. Stockij po roztažení hry na pravou stranu přihrál po zemi do pokutového území, kde byl nově příchozí Obljakov a střelou bez přípravy jen těsně minul domácí svatyni!

46
    Na straně Ufy došlo k prvnímu střídání. Hřiště překvapivě opustil střelec jediné branky Ondřej Vaněk, kterého nahradil Ivan Obljakov.
    45. Ondřej VANĚK - 0:1

45
    Ufa právě vstřelila branku!
    Hosté jdou těsně před přestávkou do nečekaného vedení! Po chybě pravé strany obrany Dinama přihrál Jokić pod sebe, do volného prostoru doběhl nikým nehlídaný ONDŘEJ VANĚK a jeho jediným úkolem bylo netrefit hlavu spoluhráče Igbouna, který klečel na brankové čáře.
    38. První větší šance pro Dinamo

38
    Teď už z toho byla největší šance první půle! Těrechov sebral Živogljadovovi balón v hodně nebezpečném prostoru a z brankové čáry přihrál do druhé vlny. Bělenov následnou střelu Ionova výborně vyrazil, načež Zotov z dorážky z hranice malého čtverce trestuhodně přestřelil.