Lille – Caen 0:2 (kon.) | Marseille – Angers 1:1 (kon.) | PSG – Toulouse 6:2 (kon.)
Lille OSC
0:2 (0:1)
SM Caen
Neděle 20.08.2017, 15:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Lille OSC: Kouakou – Edgar Ié, Amadou (C), Alonso Mujica, Bissouma – Maia, Ballo-Touré – Benzia, Araújo, El Ghazi – Pépé.
    Náhradníci: Jakubech – Sadzoute, Xeka, Kouamé, Ponce, de Préville, Faraj.

SM Caen: Vercoutre – Guilbert, Da Silva, Djiku, Mbengue – Féret (C), Aït Bennasser – Bazile, Rodelin, Bessat – Santini.
    Náhradníci: Samba – Leborgne, Genevois, Delaplace, S. Peeters, Avounou, Kouakou.

Rozhodčí: Abed – Aube, Drouet.

1

2
    Junior Alonso Mujica (Lille) zavrávoval nad míčem, po převzetí přihrávky od Amadoua, míč získávají hosté.

3
    Damien Da Silva (Caen) sebral míč před dotírajícím Nicolasem Pépém, který následně fauluje.

4
    Hosté s míčem na útočné polovině, Youssef Aït Bennasser (Caen) však vzápětí o míč přišel.

5
    Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.

6
    Caen právě vstřelilo branku!
    A hosté jdou do vedení! Po rohovém kopu Hervé Bazileho se hlavou dokázal prosadit DAMIEN DA SILVA.
    6. Damien Da Silva - 0:1

7
    Domácí se snaží o rychlou odpověď, Yves Bissouma (Lille) ale ztrácí míč na pravém křídle.

8
    Jeho spoluhráči ještě zabojovali a získali míč zpět na své kopačky.

9
    Úvodní gól může samozřejmě zápasu jenom prospět, hosté se nyní znovu dostávali po pravé straně do útoku, ale nakonec je z toho jen odkop od branky Lille.

10
    Lille vybojovalo volný kop z pravé strany, který bude rozehrávat Thiago Maia (Lille).

11
    Byla to nacvičená akce, míč směřoval na hranici vápna, odkud z pravé strany vypálil Yves Bissouma (Lille), míč prolétl zhruba metr nad brankou Caen.
    11. Zajímavě rozehranou standardku zakončil střelou těsně nad branku domácí Bissouma

13
    Aktivita domácích je nyní zřetelná, hosté se nikam dopředu neženou.

15
    Pas na levou stranu, kam si nabíhá Yassine Benzia (Lille), jenže míč odehrál bránící Frédéric Guilbert.

17
    Caen je nyní pod tlakem, domácí jsou aktivnější a častěji se dostávají před pokutové území soupeře.

18
    Statistika držení míče – 67% : 33%.

20
    Je za námi úvodní dvacetiminutovka, ale zatím platí překvapivý výsledek, kdy hosté vedou 1:0, přestože aktivita je na domácích kopačkách.

22
    Nyní se hraje převážně ve středu hřiště, domácí stále u míče.

23
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Hervé Bazile, přichází Christian Kouakou.

25
    Ivan Santini (Caen) na trávníku, ale nepíská se faul, domácí jdou dopředu.

26
    Daleko ale nedošli, míč skončil v autu.

27
    Caen se dobře brání, většina akcí Lille končí daleko před pokutovým územím hostů.

28
    Autové vhazování hostů, z pravé strany, na útočné polovině, míč ale vzápětí směřuje až na polovinu Caen.

29
    Po faulu bránícího Benzii zůstanou hosté na útočné polovině.

30
    Julien Féret (Caen) rozehrál volný kop z levé strany, poslal centr do vápna Lille, kam si na hlavičku naběhl Alexander Djiku, jež ale branku Lille přestřelil.

31
    Dlouhý nákop hostů není přesný, Fodé Ballo-Touré (Lille) získává míč a domácí jdou hned do brejku.

32
    Anwar El Ghazi (Lille) ale u půlící čáry neuspěl, ztrácí míč a hrát tak mohou hosté.

33
    Všechny centry, které směřují do vápna Caen, zatím postrádají potřebnou přesnost.

34
    Christian Kouakou (Caen) se ocitl na polovině Lille na trávníku, po jednom ze zákroků domácích.

36
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Vincent Bessat, přichází Bel Durel Avounou.

36
    Míč letí do autu, hosté vhazují z levé strany.

37
    Žlutou kartu dostává Damien Da Silva (SM Caen).

38
    Lille se drží na útočné polovině, domácí to zkusí po levé straně.

39
    Luiz Araújo (Lille) ale ztroskotal na obránci Caen, který mu míč ve skluzu dokázal odehrát.

40
    Posledních pět minut první půle před námi, stále sledujeme marnou snahu domácích o ohrožení branky Caen.

41
    Ibrahim Amadou (Lille) faulován u půlící čáry, míč pro Lille, domácí se dostávají na útočnou polovinu.

42
    Akce Lille končí odkopem od branky soupeře, další neúspěšná akce.

43
    Christian Kouakou (Caen) vyslal parádní střelou z pravé strany, která měla opačnou faleš, než by bývalo bylo zdrávo, ale i tak šlo o nebezpečnou střelu.

44
    Hodně chyb ve hře Lille, i nyní Anwar El Ghazi snadno přichází o míč.

45
    Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, hosté s míčem u půlící čáry, poločas se již dohrává.

45+2
    Poslední nastavená minuta prvního poločasu, hraje se ve středu hřiště.

45+2

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Pískot vyprovází fotbalisty Lille, kteří předvedli v první půli jedno velké nic... Spousta chyb a zbytečných ztrát míčů, to vše bylo k vidění ve hře domácího týmu. Hostům stačí pozorně bránit a spoléhat se na rychlé brejky, z nichž hrozí.

Druhý poločas začne přibližně v 16:02.

46

46
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Luiz Araújo, přichází Nicolas de Préville.

49
    Rémy Vercoutre (Caen) nyní podržel svůj tým, střela Anwar El Ghaziho, z levé strany, byla hodně nebezpečná.

51
    Domácí s míčem na polovině soupeře, nepřesný pas na levou stranu, kam si nabíhá Nicolas Pépé (Lille).

52
    Diváci pískají, nelíbí se jim rozhodnutí sudího, který odpískal útočný faul Maiaovi.

53
    A tentokrát faulují hosté, jmenovitě Ivan Santini, takže míč získávají zadarmo domácí.

54
    Ronny Rodelin (Caen) pálí ze střední vzdálenosti, branku Lille ale netrefuje.

56
    Na druhé straně pálí zpoza vápna Nicolas Pépé (Lille), ale i on branku přestřeluje.

57
    Domácí připravují změnu v sestavě, do hry se chystá Imad Faraj.

58
    Mezitím hosté vhazují z pravé strany, na své polovině, následuje útočná akce Caen.

59
    Akci Caen zakončil střelou Julien Féret, který ale branku netrefil.

60
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Thiago Maia, přichází Imad Faraj.

61
    Statistika držení míče – 62% : 38%.

63
    Lille opět s míčem, ale na své polovině, tam nebezpečí brance soupeře opravdu nehrozí.

64
    Žlutou kartu dostává Nicolas Pépé (Lille OSC).

65
    Žlutou kartu dostává Ibrahim Amadou (Lille OSC).

66
    Z pětadvaceti metrů budou rozehrávat volný kop hosté, domácí se nyní musí bránit.

67
    Ronny Rodelin (Caen) rozehrál, ale branku Lille přestřelil.

68
    Ivan Santini (Caen) mohl navýšit vedení Caen, jeho střelu z voleje ale dokázal s námahou Koffi Kouakou (Lille) vyrazit.
    68. Ivan Santini (Caen) neprostřelil domácího gólmana, který se blýskl pohotovým zákrokem.

69
    Nicméně domácí se budou muset opět bránit, je tu další volný kop hostů, tentokrát je to o něco dál, než před pár minutami.

69
    A tak hosté zkusili signál, který málem vyšel, kdyby pas Féreta, z pravé strany, neskončil v rukavicích Koffi Kouakoua.

69
    A je to přece jenom nakonec gól hostů, kdy si na pas Rodelina z levé strany naběhl IVAN SANTINI, který špičkou kopačky dopomohl míči do branky.
    69. Ivan SANTINI - 0:2

70
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Fodé Ballo-Touré, přichází Ezequiel Ponce.

71
    Imad Faraj (Lille) to nyní vzal na sebe, místo přihrávky volil střelu zpoza vápna, přízemní střela nenadělala Vercoutremu žádné starosti.

72
    Rohový kop pro Lille, sníží domácí náskok soupeře?

73
    Míč se odrazil před pokutové území Caen, Yves Bissouma (Lille) ho napálil z voleje, ale pouze nad branku hostů.

75
    Nepřesný pas Ponceho z pravé strany, jako většina centrů domácích v tomto zápase.

76
    Lille je opět na polovině soupeře, Anwar El Ghazi (Lille) napálil míč na branku, ze střední vzdálenosti, to nemělo naději na úspěch.

79
    Žlutou kartu dostává Frédéric Guilbert (SM Caen).

80
    Ne, domácím se v koncovce vůbec nedaří, je to všechno hodně uspěchané a samozřejmě se spoustou chyb.

80
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Ronny Rodelin, přichází Jonathan Delaplace.

83
    Jonathan Delaplace (Caen) padá, ale sudí nepíská faul, nakonec je to odkop od branky Caen.

85
    Do autu nyní odkopává obránce Frédéric Guilbert (Caen), domácí se ale dostávají do útoku.

87
    Překopávaná přes půlící čáru, nic moc pohledný fotbal v závěru zápasu.

89
    Domácím borcům se nic nedaří, mají nyní problém i s tím, udržet míč na svých kopačkách, Caen naopak v pohodě brání své vedení.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, jeden z domácích borců se nyní těžce zvedá z trávníku.

90+1
    Tři minuty nastaví sudí Abed, o vítězi je již rozhodnuto, domácím již zbývá hodně málo času.

90+3

Je dobojováno, Caen rozhodně nebylo před zápasem favoritem, naopak, čekalo se vítězství domácích. Ti sice byli častěji na míči, ale to bylo asi tak všechno. Kombinace se Lille vůbec nedařila, domácí se trápili hlavně v prostoru před šestnáctkou soupeře. Caen tak stačil pozorný výkon v defenzivě a dvě proměněné šance k zisku tří bodů, které jsou příjemným bonusem pro hostující tým na začátku ligového ročníku.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:50:41)