Benátky n/J – Havířov 5:4 (1:0 po s.n.) | Motor ČB – Slavia 5:1 (kon.) | Vsetín – K. Vary 3:2 (po pr.)
Třebíč – Ústí n/L 3:6 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 1:4 (kon.) | Kadaň – Přerov 1:9 (kon.)
Frýdek-M. – Kladno 0:3 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Benátky nad Jizerou
5:4 (2:0, 2:2, 0:2 - 0:0)
AZ RESIDOMO Havířov
Středa 13.09.2017, 17:30WSM Liga • 2. kolo
Předzápasové kurzy: 2.25 4.3 2.45
Partner:
   
  65:00
  V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Benátky nad Jizerou.
  Rozhodující branku vstřelil ZDENĚK KRÁL.
   
  54:35
  Havířov právě vstřelil branku!
  Tlak hostů vyústil ve vyrovnávací gól. Benátečtí se nedostali z obranného pásma a z levého křídla se trefil přesně mezi Stezkovy betony JAKUB KOTALA. Asistence: Roman Rác, Jan Maruna.
   
  42:53
  Havířov právě vstřelil branku!
  Další obránce se trefuje také na druhé straně. Na modré čáře dostal ostře nabito JIŘÍ KRISL, který trefuje přesně k pravé tyči. Asistence: Viktor Postnikov, Roman Rác.
   
  39:50
  Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
  Od modré čáry napřáhl PETR KOLMANN a potřetí rozsvítil červené světlo za zády zkušeného Martina Faltra. Asistence: Dominik Hrníčko, Adam Dlouhý.
   
  36:38
  Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
  Benáteckým bekům to dneska střílí. Po Kolmannovi skóruje také JAKUB HUSA, který si položil bránícího hráče a trefil se nekompromisně k levé tyčce. Bez asistence.
   
  26:13
  Havířov právě vstřelil branku!
  Hosté svoji dvojnásobnou přesilovku využívají. Na modré čáře se dostal kotouč k TOMÁŠI DRTILOVI, který přesnou střelou prostřelil klubko hráčů i benáteckého brankáře. Asistence: Marek Sikora, Petr Kanko.
   
  21:26
  Havířov právě vstřelil branku!
  Havířovští vyhráli buly v útočném pásmu. Po střele od modré čáry zakončoval do odkryté části domácí branky neomylně VOJTĚCH TOMI. Asistence: Marcel Petran, Jan Hudeček.
   
  12:57
  Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
  Na modré čáře napřáhl PETR KOLMANN a jeho tvrdá střela končí za zády havířovského brankáře. Domácí obránce dává svoji třetí branku ve druhém zápase a vysloužil si slova obdivu i od zde přítomného bývalého reprezentačního obránce či dlouholetého hráče několika týmů severoamerické NHL Františka Musila. Asistence: Dominik Hrníčko, Adam Dlouhý.
   
  11:26
  Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
  Stačila však jedna povedená akce a domácí se ujímají vedení. Téměř přes celé hřiště se proháčkoval PETR KOLMANN a po rychlé kličce se trefil přesně nad Faltrovo rameno. Asistence: Aleš Stezka.

  Ondřej Nejedlo

  Branky a nahrávky: 12. Kolmann (Stezka), 13. Kolmann (Hrníčko, A. Dlouhý), 37. Husa, 40. Kolmann (Hrníčko, A. Dlouhý), rozh. náj. Král – 22. Tomi (Petran, Hudeček), 27. Drtil (Sikora, Kanko), 43. Krisl (Postnikov, Rác), 55. Kotala (Rác, Maruna)

  Samostatné nájezdy:

  1. série:
  0:0   Dominik Hrníčko (BEN)
  0:0   Jan Maruna (HAV)
  2. série:
  0:0   Radek Veselý (BEN)
  0:0   Roman Rác (HAV)
  3. série:
  1:0   Zdeněk Král (BEN)
  1:0   Petr Beránek (HAV)
  4. série:
  1:0   Tomáš Havlín (BEN)
  1:0   Jakub Kotala (HAV)
  5. série:
  1:0   Michal Teplý (BEN)
  1:0   Jiří Krisl (HAV)


  HC Benátky nad Jizerou: Stezka (Žajdlík) – Kolmann, Husa, Kunst, Havlín, Maier, Jandejsek – A. Dlouhý, Chrtek, Hrníčko – Psota, R. Veselý, Jeník – Hrabík, Král, Teplý – Bělohorský, Bittner, Wiencek.
  AZ RESIDOMO Havířov: Falter (M. Laco) – Krisl, Chroboček, Postnikov, Drtil, Dudek, Petran – Kanko, Sikora, P. Beránek – Pořízek, Maruna, Kotala – Tomi, Hudeček, Fronk – Cihlář, Rác, Gřeš.

  Rozhodčí: Přikryl, Veselý – D. Štětina, Zmeškal

  Diváci: 254