Benátky n/J – Havířov 5:4 (1:0 po s.n.) | Motor ČB – Slavia 5:1 (kon.) | Vsetín – K. Vary 3:2 (po pr.)
Třebíč – Ústí n/L 3:6 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 1:4 (kon.) | Kadaň – Přerov 1:9 (kon.)
Frýdek-M. – Kladno 0:3 (kon.)
HC Frýdek-Místek
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Rytíři Kladno
Středa 13.09.2017, 18:00 • Hala Polárka • Chance liga • 2. kolo

Z mé strany je to už pro dnešní utkání vše, příjemný zbytek večera přeje Petr Sumbal. (20:29:44)

Utkání druhého kola WSM Ligy mezi Frýdkem-Místek a Kladnem je za námi. Z vítězství 3:0 se mohou radovat hostující hokejisté. Ti sice byli občas pod velkým tlakem domácích, ale dnes se mohli stoprocentně spolehnout na Lukáše Cikánka ve své bráně. Klíčové okamžiky střetnutí se odehrály v jeho druhé třetině, kdy se trefil nejprve Pekr a po něm ještě devět sekund před odchodem do kabin Lorraine. Ten samý hráč pak ještě v poslední minutě zápasu pečetil vítězství Kladna gólem do prázdné brány.

59:51 Johan Philip Lorraine - 0:3

59:51
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak ještě jeden gól pro Kladno! Hosté dokázali trefit prázdnou bránu. Jmenovitě se to povedlo JOHANU PHILIPU LORRAINOVI. Asistence: Ladislav Zikmund, Petr Štindl.

59:40
    Jen těsně vedle prázdné brány proklouzal puk po vyhození Kladna. Je to tedy icing.

59:25
    Frýdek-Místek to zkouší v šesti a bez brankáře.

59:13
    Opět se hraje a Kladno vyhodilo puk.

58:57
    Oddechový čas pro domácí.

58:57
    Kladno odpálilo kotouč na icing a to mu bohatě stačí.

58:22
    Chmielewskému dnes není přáno. Cikánek si jej nyní vychutnal a efektně chytil jeho střelu do lapačky.

57:59

57:58
    Bartkova střela od modré prosvištěla vedle Cikánkovy svatyně.

57:39
    Kladno vyhodilo puk a stihne vystřídat.

57:15
    Mikulík ještě místo střely volil přihrávku, ta ale nebyla přesná.

56:53
    Franekovi v mezikruží puk dobře nesedl, a proto jeho střela nestála za moc.

55:59
    Šance pro domácí. Ti budou hrát přesilovku po podražení Cikánka. Trest odpyká Kloz.

55:50
    Lukáš Kovář střílel od modré, ale Cikánek střelu tohoto kalibru dnes určitě nepustí.

55:09
    Zakázané uvolnění Kladna a hra se stěhuje před Cikánka.

54:38
    Čas se už pro Frýdek-Místek pořádně krátí. Něco přes pět minut mu zbývá na to, aby ještě alespoň vyrovnal. Naopak Kladno by rádo nejlépe svůj náskok ještě zvýraznilo.

54:12
    Hořavova střela od modré byla zablokovaná obranou Frýdku-Místku.

53:24
    Kladno vyhodilo puk tak šikovně, že to nebude zakázané uvolnění.

52:57
    Puk skončil v ochranné síti. Hra je vykázána do středního pásma blíže k brance Strmeně.

52:34
    Strmeň předvedl jistý zákrok. Puk mu nevypadl a už se chystá na vhazování před sebou.

52:10
    Naopak Kladenští v posledních minutách procházejí obranou Frýdku-Místku poměrně snadno.

51:40
    Bartko získal puk za vlastní bránou a hned rozjel útočnou akci. Ta ale k zakončení nevedla.

51:03
    Chmielewski je dne u většiny šancí rysů, ale selhává v koncovce. I tentokrát byl u pravé tyče nakonec smutný.

50:25
    Rozhodčí byl hodně přísný a odpískal domácím zakázané uvolnění.

50:06
    Jakub Strnad (Kladno) dostal prostor na střelu, po které nakonec zazvonila branková konstrukce!

49:56

49:35
    Mikulíkův tvrdý pokus z pravého kruhu vyrazil Lukáš Cikánek lapačkou.

49:17
    Krásně se po sérii přihrávek znovu uvolnil Chmielewski, ale z blízka Cikánka ani tentokrát nedokázal překonat.

48:42
    A další šance polského forvarda, Znovu neproměnil.

48:25
    Chmielewski mířil svou střelou jen těsně vedle.

47:56
    Poprvé se ve třetí třetině vylučuje, Štindl si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

47:17
    Chmielewski se chtěl prosadit mezi dvěma obránci soupeře, ale ti mu puk nakonec sebrali.

47:05
    Machačova střela z otočky byla nepřesná.

46:19
    Příklepem z levého kruhu napálil puk na Strmeně Machač. Brankář rysů zůstal stát na místě a puk vyrazil.

45:32
    Strmeňovi vypadla hokejka z ruky a musel si pak vystačit s holí od jednoho ze svých spoluhráčů, kterou dostal.

45:04
    Matula se rozhodl od modré ještě nestřílet, raději zvolil ještě přihrávku.

44:31
    Kotouč skončil na střídačce Frýdku-Místku. Hra je přerušena.

43:55
    Několik hokejek rysů se natahovalo po dorážce před Cikánkem, ale ani jedna puk nedokázala pořádně trefit.

43:15
    Tvrdý úder u mantinelu inkasoval Kloz. Hra byla přerušena a kladenský útočník nakonec po svých dokázal dojet na střídačku.

43:02
    Machač se ke skákavému puku před brankou rysů nedostal a tak nemohl zakončovat.

42:30
    Dnešní utkání sleduje 1425 diváků.

42:19
    A brankář Rytířů dál nabírá větší a větší sebevědomí, znovu drží kotouč ve své moci.

41:50
    Z levé strany vypálil Kofroň, ale ani on nedokázal Cikánkovo kouzlo odčarovat.

41:20
    Proti střele Zikmunda vytáhl Jan Strmeň zákrok holí.

41:01
    Bajtek ztratil v útočném pásmu puk a tak mohou zaútočit hosté.

40:31
    Další střela domácích. Tentokrát trefil beton Cikánka Franek.

40:21
    Pechanec otestoval střelou z pravé strany pozornost Cikánka. Ten si připsal jistý zákrok lapačkou.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 19:42.

Na první branku duelu se muselo čekat hodně dlouho, nakonec se však osazenstvo haly Polárka dočkalo. Valná většina ale ráda nebyla, protože se prosadili Kladenští. Jako první překonal Strmeně, která jinak chytá velmi dobře, Pekr. Pak Frýdek-Místek neproměnil několik velkých šancí a mohl toho jen a jen litovat. Devět sekund před koncem prostřední části zápasu se totiž prosadil ještě Lorraine. Kladno je tak blízko druhého vítězství v sezoně, naopak rysi se pokusí ještě zabrat a ztrátu dotáhnout.

40:00
    39:51 Johan Philip Lorraine - 0:2

39:51
    Kladno přečkalo velké šance Frýdku-Místku a pak samo tu svou zužitkovalo. Příliš mnoho prostoru dostal JOHAN PHILIP LORRAINE a zamířil naprosto přesně. Strmeně překonal střelou o tyčku. Asistence: Tomáš Kaut, Ladislav Zikmund,

39:32
    Marosz nahzoval před bránu, ale nenašel nikoho ze svého týmu.

39:03
    Obrovská šance Jana Kaluse! Po přihrávce Jáchyma byl úplně volný, ale Lukáš Cikánek předvedl bravurní zákrok vyrážečkou.

38:39
    Kladno se ocitlo po svém první gólu pod tlakem, ale zatím odolává.

38:08
    V mezikruží se k volnému puku dostal kapitán Milan Mikulík. ale ke smůle své a svého mužstva nedokázal z nabídnuté příležitosti vyrovnat.

37:04
    Nadaný mladík Michal Kvasnica pracoval před brankou Cikánka, ale kotouč za něj protlačit nedokázal.

36:20
    Frýdek-Místek se pokusil o rychlou odpověď. V hale to jen zahučelo, ale kotouč projel vedle Cikánkovy brány,
    35:51 Matěj PEKR - 0:1

35:51
    Kladno jde dovedení! Tentokrát už domácím ani Strmeň nepomohl, nestačil totiž na přesnou ránu MATĚJE PETRA. Asistence: Ladislav Zikmund, Tomáš Kaut.

35:32
    Piegl dostal puk na modrou, než ale stačil zakončit, byl u něj hráč Kladna.

35:14
    Hra se v posledních sekundách hodně kouskuje. Nyní se vhazuje ve středí třetině.

35:08
    Znovu musel rozhodčí ukončil boj o puk u mantinelu svým hvizdem do píšťalky, Buly před Strmeněm.

34:40
    Štindl zlomil svou střelou hůl a odjíždí na střídačku.

34:36
    Hala opět aplauduje Janu Strmeňovi za jeho další úspěšný zákrok, kterým podržel svůj tým.

34:19
    Nahození Matuly od modré bylo nepřesné, ale Kladno dál zůstává na puku.

33:46
    Kotouč zmizel rozhodčímu za brankou domácích z dohledu a tak přerušil hru. Buly proběhne před Strmeněm.

33:35
    Po střele z levé strany se skvělým zákrokem prezentoval Jan Strmeň.

33:12
    Z pravé strany vypálil polský útočník Aron Chmielewski, ale kotouč jen zaduněl o plexi za brankou Cikánka.

32:51
    Vysokým obloukem nahodil puk do pásma Chmielewski, Tak jej vybojovali kladenští hráči.

32:35
    Následně se kladenská skvadra vrhla dopředu, ale zastavil ji hvizd čárového rozhodčího oznamující ofsajd.

32:25
    Kladno vyhrálo buly a bezprostřední nebezpečí už mu tak nehrozí.

32:18
    Hra se stěhuje po zakázaném uvolnění Kladna před Lukáše Cikánka.

32:04
    Zdálo se, že byl Kovář zahákován, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře.

31:33
    Už jsem za polovinou utkání a zatím čekáme v hale Polárka na úvodní gól střetnutí.

30:58
    Nejprve přišla střela Frýdecko-místeckých z pravé strany, následně pálil z opační strany Piegl. Jeho pokus byl ale ztečován mimo.

30:16
    Tomáš Franek vyslal na Cikánka jedovku z pravé strany. Brankář Rytířů prokázal odvahu, neuhnul a puk vytěsnil svou maskou.

29:58
    Po střele Ctirada Ovčačíka od modré čáry drží Lukáš Cikánek puk bezpečně ve své rukavici.

29:50
    Do zajímavé šance se před Cikánkem dostal Chmielewski, ale byl možná už příliš blízko a tak neuspěl.

29:39
    Strmeň pomohl svému týmu s rozehrávkou za svou brankou.

29:20
    Pechanec najížděl na Cikánka zleva. Chvíli se rozmýšlel, zda ještě nepřihraje, nakonec ale vzal zodpovědnost na sebe a vypálil. Brankáře Kladna ale střelu k levé tyči nezaskočil.

29:07
    Střela Tomáše Jáchyma z hodně velkého úhlu skončila v ochranné síti. Ale pravděpodobně byla tečovaná, protože se vhazuje před Cikánkem.

28:35
    Ze Strmeně zatím dnes čiší jistota. Teď to jen potvrdil dalším ledově klidným zákrokem lapačkou.

28:08
    Zikmund dokázal vystihnout úmysl rysů a zastavil tak přihrávku, která měla vybídnout jednoho z rozjetých hráčů domácích.

27:50
    Nakonec se jim to přeci jen povedlo a Kladenští se vzápětí po nepřesné přihrávce dopustili zakázaného uvolnění.

27:29
    Kladno sice u puku není, ale domácí se zatím nemohou osvobodit.

27:08
    Strmeň zvládl, už když ležel na ledě, i následný těžký zákrok a kotel domácích už po několikáté dnes vyvolává jeho jméno.

26:59
    Strmeň si drží nulu. Dokázal chytit střelu z bezprostřední blízkosti.

26:44
    Chmielewski přišel o puk a rysi se musí rychle vracet.

26:26
    Kladno pod tlakem posílá puk jen do středního pásma.

25:53
    Kladno ale o puk přišlo. Z levé strany následně střílel Klimša, jenže jeho nabídka na teč úspěšná nebyla.

25:33
    Unavená kladenská pětice se dokázala ubránit, zavezla kotouč do útočného pásma a následně může vystřídat.

25:24
    Následně hosté s rytířem ve znaku vyhodili na icing.

25:11
    Po delší době opět domácí úřadovali před Cikánkem. Ale ten si střelu z pravé strany dokázal pohlídat.

24:52
    Následně pálil Redlich a tentokrát už musel Strmeň zasahovat. Svou úlohu zvládl s přehledem.

24:43
    Další Keharova střela od modré, tentokrát zablokovaná.

24:23
    Tentokrát už bylo na buly úspěšnější Kladno. Od modré pak vypálil Martin Kehar, ale Strmeň jeho pokus pohltil do své výstroje.

24:19
    Rysi vyhráli kotouč, ale pak jej pouze ometli kolem hrazení na zakázané uvolnění.

24:13
    Strmeň si rovná hráče před sebou a chystá se na vhazování, které před ním proběhne.

23:57
    Po souboji o puk u mantinelu v útočném pásmu hostů získali kotouč Frýdecko-místečtí.

23:27
    Pechanec těsně na přihrávku nedosáhl a tak musí rysi o puk v útočném pásmu zabojovat.

23:11
    Po jednom ze soubojů u hrazení kotouč opustil vymezenou plochu. Vhazuje se u útočné modré domácích.

22:50
    Strmeň si počkal, až se k němu od zadního mantinelu odrazí kotouč a pak jej pokryl. Hra se po zakázaném uvolnění přesune před Cikánka.

22:42
    Kotouč byl zašlápnut na útočné modré čáře Frýdku-Místku. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

22:16
    Haman dostal kotouč na modrou a hned vystřelil. Jenže střela neměla dostatečnou razanci a navíc na ni Cikánek dobře viděl.

21:43
    Z pravé strany od modré pálil Ovčačík, ale jeho pokus byl ještě před Lukášem Cikánkem zablokovaný.

21:15
    Cikánek zastavil puk za svou bránou, aby pomohl svým spoluhráčům získat jej.

21:05
    Kotouč vypadl ze hry. Byl ale tečovaný, takže vylučovat nebude. Buly proběhne ve středním pásmu.

20:39
    Kladno prozatím nebylo do útočné třetiny vpuštěno, musí svou snahu uskutečnit znovu.

20:17
    Puk ale sebrali domácí a předvedli bleskový výpad v před. Poprvé měl ve druhé třetině práci Cikánek.

20:07
    Kladno vyhrálo buly a hned nahodilo kotouč do útočného pásma.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 18:48.

První třetina druhého kola WSM Ligy je za námi. Oba týmy zatím ztroskotávají na Cikánkovi, respektive Strmeňovi v obou brankách. Frýdek-Místek měl během první dvacetiminutovky více ze hry, ale ani z jediné přesilovky, kterou měl, se prosadil nedokázal. Kladno v závěru dokázalo také párkrát zahrozit, ale také ono bezbrankový stav neprolomilo.

20:00

19:56
    Kladenští mají puk na svých holích ve vlastím pásmu. Nic zajímavého se už asi nestane.

19:40
    První třetina už se chýlí ke konci. Ještě jedno vhazování proběhne před Strmeněm.

19:03
    Z levé strany z rychlé jízdy vypálil Matula. Jeho pokus ke vzdálenější tyči dokázal Strmeň vytěsnit.

18:50
    Piegl dostal kotouč na modrou a bez rozpaků jej hned nasměroval na Cikánka. Ten měl sice před sebou hodně hráčů, ale puk i tak dokázal svým tělem zastavit.

18:36
    Zakázané uvolnění kladenských Rytířů vrací děj hry před Cikánka.

18:25
    Ale ani Cikánek v jeho bráně si neodpočine. Znovu musel být připraven u své pravé tyče.

18:07
    V závěru první třetiny je Kladno zatím nejnebezpečnější.

17:59
    Skákavé nahození ze středního pásma chtěl Strmeň nejprve po jeho zachycení rozehrát, nakonec si jej však pro jistotu nechal u sebe.

17:50
    Po postavení mimo hru se bude vhazovat ve středním pásmu.

17:37
    Z levé strany vypálil Kubík, ale kotouč na Strmeně přes hradbu těl neprošel.

17:31
    Brankář rysů vytřepává kotouč z lapačky. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

17:05
    Z pravé strany nahazoval kotouč Tůma, ale žádnou hůl před brankou Strmeně netrefil.

16:28
    Na druhé straně se hned musel činit Cikánek, také ten svou úlohu zvládl a drží čisté konto.

16:16
    Adam Kubík projel téměř celé hřiště a následně také individuálně zakončil. Strmeně ale nedůraznou střelou z blízka nepřekonal.

15:36
    Ke střele z osy kluziště se dostal Lukáš Kaut. Strmeň předvedl úspěšný zákrok pravým betonem.

15:18
    Piegl projel sice s pukem na holi do útočného pásma, jenže jeden z jeho spoluhráčů tam byl dříve, a tak se píská ofsajd.

14:58
    Až nyní se to hostům povedlo a mohou prostřídat síly na ledě.

14:30
    Kladno má velké problémy s rozehrávkou, vůbec se nedokáže vymanit ze sevření rysů.

14:09
    Aktivní Chimelewski se dostal do další šance. Tentokrát pálil z mezikruží, ale zastihl jen připravenou lapačku Cikánka.

13:55
    Machač byl úspěšnější a tak Kladno může vyvézt puk ze svého obranného pásma.

13:43
    Domácí si vybojovali vhazování po levici Lukáše Cikánka. Na buly se staví Pechanec a Machač.

13:29
    Frýdek-Místek ale dobrým napadáním získal puk a je v útočném pásmu.

13:09
    Kladno je po delší době v pěti a opět se může začít soustředit na útočení.

12:55

12:50
    Milan Mikulík vystřelil z pravého kruhu, ale netrefil bránu Lukáše Cíkánka.

11:57
    Ovčačík ztratil puk na modré a hosté jeli do protiútoku. Ale situaci dva na jednoho nedokázali dohrát do zakončení.

11:35
    Po špatné přihrávce se Kladenští dostali k puku a vyhodili jej do bezpečí. Obě mužstva střídají.

10:55
    Strnad se v předbrankovém prostoru provinil sekáním a na dvě minuty tak oslabí svůj tým.

10:41
    Oba týmy jsou kompletní.

10:41
    K nebezpečné dorážce se dostal Jakub Strnad (Kladno). Strmeň už ležel na ledě, ale přesto se mu podařilo zasáhnout.

10:25
    Od modré čáry vypálil obránce Lukáš Kovář. Cikánek však jeho pokus dobře viděl, a tak mohl v pohodě kotouč lapit.

09:38
    Z pravé strany mířil na horní růžek Aron Chmielewski, ale těsně jej minul. Vedle pak prosvištěla i následná střela od modré čáry.

08:41
    Vylučuje se na obou stranách. Domácí Mikulík a hostující Kaut dostali oba dvě minuty za hrubost. Hrát se bude čtyři na čtyři.

08:41
    Situaci dva na jednoho zakončoval David Kofroň. Cikánek nepředvedl moc jistý zákrok a tak se pak před ním strhla menší mela. Bude se i vylučovat.

08:18
    Boj o puk ve střední třetině vyhrál Frýdek-Místek a může z vlastního pásma rozjet akci.

08:05
    Kotouč skončil po jednom ze soubojů na trestné lavici. Hra bude obnovena po vhazování ve středovém kruhu.

07:51
    Rostislavu Maroszovi chvíli trvalo, než zkrotí kotouč a nachystá si ho na stelu. Pak se mu to ale povedlo a mířil mezi Cikánkovy betony. Ten svou mezírku mezi nohama pokryl.

07:20
    Vzápětí se ke střele z pravého kruhu dostali hosté, ale branku minuli.

07:06
    Chmielewski protečoval puk do útočného pásma, pak ale o něj domácí přišli.

06:18
    Střela Klimši po ledě minula levou tyč branky Lukáše Cikánka.

05:21
    Tomáš Redlich tečoval kotouč těsně před Strmeněm, ten dokázal reflexivně zasáhnout betonem.

04:57
    Frýdek-Místek vyhrál vhazování a dostal se ven z pásma. Cikánka ale ohrozit nedokázal.

04:44
    Tentokrát už se Jan Strmeň činit musel a práci měl poměrně snadnou. Má puk ve své moci a čeká na vhazování, které před ním poté proběhne.

04:11
    K volnému puku se dostal Jakub Strnad a Strmeň měl štěstí, že útočník Kladna v dobré pozici před bránou prostor mezi třemi tyčemi minul.

03:27
    Do útočného pásma se prosmýkl Tomáš Kaut, ale pak nedostal prostor na zakončení. Obrana domácích byla důsledná,

03:02
    Ihned po zisku puku se do pásma vřítil Chmielewski a z levého kruhu zápěstím prověřil Cikánka. Ten si kotouč ponechal, a tak se bude vhazovat po jeho pravici,

02:02
    Do první šance se dostali také domácí, brankář Cikánem má za sebou úvodní zákrok proti střele z levé strany.

01:35
    Lorraine s obtočil kolem Strmeňovy brány a zakončil. Brankář domácích se zaskočit nenechal,

00:52
    Ani první útočná akce Frýdku-Místku neskončila střelou na bránu.

00:26
    První nahození Kladna do útočného pásma sebrali beci domácího týmu.

00:01

Domácí Frýdek-Místek bude hrát v červených dresech, Kladenští budou v bílomodrém.

Obě mužstva jsou již na ledové ploše, utkáno co nevidět začne.

HC Frýdek-Místek: Strmeň (L. Daneček) – Bartko, L. Kovář, Ovčačík (A), Zahradníček, Piegl, Haman – Kvasnica, Pechanec, Chmielewski – Franek, Marosz, Bajtek – Kofroň, Mikulík (C), Christov – Klimša (A), Jáchym, Kalus.

Rytíři Kladno: Cikánek (Kopřiva) – P. Hořava, Veber, Štindl, Kehar, F. Matula, Lenďák – D. Tůma (C), Machač (A), J. Kloz – J. Strnad, R. Přikryl, Pekr (A) – Lorraine, T. Kaut, Zikmund – Bláha, Kubík, Redlich.

Rozhodčí: Jiří Kašík, Tomáš Zbořil – Marek Bubela, Karel Lukš.

Vzájemné zápasy

V minulé sezoně si oba kluby v základní části rozdělily po dvou výhrách, doma i venku. Pouze s tím rozdílem, že Kladno v obou případech bodovalo naplno a Frýdek-Místek zvítězil jednou na nájezdy a jednou v prodloužení.

Kladno má za sebou zatím jen jeden zápas WSM Ligy a zvládlo ho úspěšně. V sobotu zahájili Rytíři sezonu domácím utkáním s Kadaní, kterou dokázali zdolat 3:2, i když v průběhu klání ztratili dvoubrankový náskok. Jejich výhru nakonec trefil osm sekund před koncem Strnad. Kapitán Kladna prožil dvougólový večer, jedou brankou jej doplnil Pekr. V sobotu Kladenští poprvé vycestují na půdu soupeře, aby poměřili síly s frýdecko-místeckými rysy.

Frýdek-Místek čekal hned na úvod WSM Ligy náročný dvojboj. Během dvou dnů odehrál dvě náročná venkovní utkání proti ex-extraligovým Karlovým Varům a Kadani. Proti Karlovým Varům Frýdecko-místečtí dlouho sahali po třech bodech, ale nakonec vedení 1:0 neuhájili a poté prohráli v prodloužení. Chuť si však zpravili o necelých 24 hodin později, když v předehrávce 9. kola porazili 4:3 Kadaň. Ve středu čeká rysy první zápas v sezóně před domácím publikem a rádi by uhájili první místo v tabulce.

Zdravím a vítám všechny hokejové příznivce u sledování on-line přenosu utkání 2. kola WSM Ligy mezi Frýdkem-Místkem a Kladnem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 36. Pekr (Zikmund, T. Kaut), 40. Lorraine (T. Kaut, Zikmund), 60. Lorraine (Zikmund, Štindl)

HC Frýdek-Místek: Strmeň (L. Daneček) – Bartko, L. Kovář, Ovčačík (A), Zahradníček, Piegl, Haman – Kvasnica, Pechanec, Chmielewski – Franek, Marosz, Bajtek – Kofroň, Mikulík (C), Christov – Klimša (A), T. Jáchym, J. Kalus.

Rozhodčí: Jiří Kašík, Tomáš Zbořil – Marek Bubela, Karel Lukš