Buffalo – Carolina 2:3 (po pr.) | Boston – Montreal 3:2 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 1:0 (po pr.)
New Jersey – Washington 4:1 (kon.) | Ottawa – Toronto 6:2 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 2:3 (0:1 po s.n.)
Edmonton – Calgary 5:2 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:5 (kon.) | Arizona – Los Angeles 0:0 (zruš.)
Nashville – Florida 3:5 (kon.)
Buffalo Sabres
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
Carolina Hurricanes
Úterý 19.09.2017, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • Příprava NHL

V tomto přípravném zápase muselo rozhodovat prodloužení. Po čtyřiceti minutách hry byl stav 2:2, ve třetí třetině se ani jeden celek neprosadil, a tak diváci v Buffalu sledovali nastavený čas. V něm rozhodl o výhře Caroliny Derek Ryan. (03:33:43)

Česká stopa v zápase
    Martin Nečas (CAR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:08

62:19
    Carolina právě vstřelila branku!
    Snad první výraznější šance v prodloužení končí gól. Po Riemsdykově pasu se povedenou střelou prosazuje hostující DEREK RYAN. Asistence: Trevor van Riemsdyk.

61:07
    Vhazovat se bude před brankou Caroliny, Nedeljkovic musí být pozorný.

60:13
    Jeff Skinner se dostal k bekhendové střele, ale brankář Ullmark výborně zasáhl.

60:01

Za stavu 2:2 končí třetí třetina. Rozhodnuto o vítězi není, a tak uvidíme prodloužení.

60:00

59:53
    Rozhodnout o výhře Hurricanes mohl Haydn Fleury, ale vychytal ho domácí gólman.

59:20
    Carolina se probojovala do šance, Andrew Poturalski nepřekonal brankáře Buffala.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

57:30
    Hostující Aleksi Saarela dobře vypálil, jenže branka mu byla malá.

56:08
    Ze střední vzdálenosti to zkoušel Guhle, ale jeho střelecký pokus nebyl nejpovedenější.

55:42
    Rasmus Ristolainen příklepem vypálil od modré, brankář Nedeljkovic kryje jeho pokus.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

55:37
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Martin Nečas – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).

55:30
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Jake McCabe neprostřelil brankáře soupeře.

54:42
    Haydn Fleury střelou zápěstím dobře protáhl brankáře, Ullmark byl pozorný.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 12. Griffith (Rodrigues, Pu), 37. McCabe (Fedun, Rodrigues) – 9. Ryan (Skinner, Fleury), 35. Jooris (Ryan), 63. Ryan (Riemsdyk)

Buffalo Sabres: Lehner (40. Ullmark) – Guhle, Ristolainen, McCabe, Fedun – Nelson, Goloubef – Girgensons, O'Reilly, Okposo – Pouliot, Reinhart, Moses – Smith, Cruscuolo, Bailey – Griffith, Rodrigues, Pu
    Carolina Hurricanes: Smith (40. Nedeljkovic) – Hanifin, Pesce, Fleury, van Riemsdyk – Bean, Wesley – Skinner, Ryan, Di Giuseppe – Jooris, Nečas, Saarela – McGinn, Poturalski, Miller – Tolčinsky, Wallmark, Hofmann