Espanyol – La Coruňa 4:1 (kon.) | Getafe – Villarreal 4:0 (kon.) | Las Palmas – Leganés 0:2 (kon.)
Eibar – Celta Vigo 0:4 (kon.) | Real Sociedad – Valencia 2:3 (kon.)
SD Eibar
0:4 (0:3)
Celta de Vigo
Neděle 24.09.2017, 18:30Španělská LaLiga • 6. kolo

Hostující celek byl od první minuty aktivnější, celkem na branku vyslal šest střel a hned čtyři z nich proměnil v gól. Real Club Celta de Vigo stylem "start-cíl" vyhrál tento duel. Naopak Eibar ani jednou neohrozil brankáře soupeře. (20:24:33)

90+2

90+2
    Už se nic nestane, zápas se dohrává.

90+1
    Sergi Gómez pravou nohou zkusil vypálit, jeho pokus nebyl přesný, míč končí mimo.

90+1
    Rohový kop pro hostující celek, nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Obrana si dokázala poradit, a tak se směr hry rychle otáčí.

89
    David Juncà centroval Hugo Mallo jeho pokus odrazil mimo hrací plochu. Rohový kop pro SD Eibar.
    87. Sisto a jeho dobrá rána.

87
    Pione Sisto se dostal do výborné střelecké pozice, ale domácího brankáře překonat nedokázal. Marko Dmitrović kryje velmi dobře jeho pokus.

86
    Domácí tým vybojoval autové vhazování na útočné polovině, ale následně o něj rychle přišel.

85
    Hostující brankář rozehrává od své branky, Real Club míří za výhrou. Domácímu celku se sice snaha odepřít nedá, ale mnoho šancí Eibar nemá.

84
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se duel dohrává.

83
    Domácí celek se dostal do postavení mimo hru, Kike García si nepohlídal postavení soupeřů.

82
    Iago Aspas rychle rozehrával na Johna Guidettiho, jehož pokus ovšem nebyl povedený. Domácí bek zablokoval střelu.

80
    Deset minut hry zbývá do konce druhého poločasu, Real Club vede o čtyři góly, má více ze hry a takticky velmi dobře zápas dohrává.

79
    Bébé dobře vypálil. Jeho pokus zastavil obránce jen za cenu rohového kopu.

78
    Hostující celek hraje dál aktivně, kontroluje hru, pokouší se přidat další branku. Domácí mužstvo tahá za kratší konec pomyslného provazu.

76
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Maximiliano Gómez, přichází John Guidetti.

Jan Prošek

Branky: 17. Cabral (Sisto), 24. Sergi Gómez (Sisto), 39. P. Hernández (Sisto), 72. Wass (Mallo)

Karty:   11. Escalante (EIB), 28. Dani García (EIB) – 17. Cabral (CVG)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 0:6. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 14:5.
    SD Eibar: Dmitrović – Ángel (46. Juncà), Gálvez, P. Oliveira, Capa – Escalante, Inuj (37. Enrich), Dani García, Bébé – Kike García, Charles (63. Jordán).
    Náhradníci: Riesgo – Rivera, Enrich, Peña, Arbilla, Juncà, Jordán.

Celta de Vigo: Blanco – J. Castro, Sergi Gómez, Cabral (64. Fontàs), Mallo – Wass, Sisto – P. Hernández (75. Jozabed), Aspas, Lobotka – Gómez (76. Guidetti).
    Náhradníci: S. Álvarez – Fontàs, Guidetti, Jozabed, Mor, Roncaglia, Portela.