Henan Jianye – Shandong Luneng 2:1 (kon.)
Henan Jianye FC
2:1 (2:0)
Shandong Luneng
Neděle 24.09.2017, 13:35 • Zhengzhou Hanghai Stadium (Zhengzhou) • Čínská Super League • 26. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (15:36:08)

Sledovali jsme zajímavé utkání, které skončilo výhrou Henanu nad Shandongem 2:1. Za domácí se prosadili Vaz Te a Hu JInghang. Celý první poločas byli domácí lepší, jenže v druhé půli se zatáhli a hlídali si průběh utkání. Shandong snížil až v poslední minutě zásluhou Pelleho. Henan se přibližuje záchraně a zůstává na dvanáctém místě, Shandong zůstává na pátém a vzdaluje se třetí Hebei.

90+4
    90+3. PELLE - 2:1

90+3
    Shandong Luneng právě vstřelil branku! Wu Yinghan vyslal parádní míč do pokutového území na volného GRAZIANA PELLEHO, který se z bezprostřední blízkosti prosazuje přes brankáře Wu Yana.

90+2
    Ten opět nepřinesl žádné vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Ablet.

90+1
    Rohový kop pro Shandong Luneng.

90
    Rozhodčí Ma Ning se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Hostující brankář Wang Dalei dobře vyběhl před dotírajícím Vaz Tem.

88
    Shandong posílá všechny hráče do útoku a ti se nedokážou vrátit zpět, takže Bassogog je v sedmém ráji.

87
    Opět dlouhý míč na dvojici Bassogog, Vaz Te a opět vybojovali míč, když u postranní čáry úspěšně získali aut.

86
    Žlutou kartu dostává Gu Cao (Henan Jianye FC).
    85. Bassogog (HNN)

85
    Velká šance Bassogoga! Při dalším odkopnutí přihráli přesně do míst, kde stáhl Bassogog, ten se dostal až do vápna, udělal kličku, nicméně střela jde vysoko nad poloprázdnou bránou.

84
    Domácí už tlačí čas všemi možnými i nemožnými prostředky a už pouze odkopávají do bezpečí.

83
    Žlutou kartu dostává Wu Yan (Shandong Luneng).

81
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Ablet.

80

79
    Bassogog se již radoval z branky, jenže postranní sudí krotí euforii zásluhou ofsajdové pasti hostující obrany.

Ondřej Klos

Branky: 15. Vaz Te, 26. Hu Jinghang – 90+3. Pelle (Wu Yinghan)

Karty:   18. Ke Zhao (HNN), 39. Feng Gang (HNN), 83. Wu Yan (HNN), 86. Gu Cao (HNN) – 17. Song Long (SHL), 24. Lin Dai (SHL), 34. Wu Jinghan (SHL), 47. Pelle (SHL)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 2:10. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 17:22.
    Henan Jianye FC: Wu Yan- Ablet, Gu Cao, Long Cheng, Al Salih (31. Lu Yao), Ke Zhao- Feng Zhuoyi, Hu Jinghang (69. Du C.), Feng Gang, Bassogog, Vaz Te
    Náhradníci: Wang Guoming- Du C., Chen Zijie, Liu H, Long W., Luo Yao, Wang F.

Shandong Luneng: Wang Dalei- Liu Junshuai (74. Li Songyi), Li Hailong (46. Liu Binbin), Dai Lin, Song Long, Wu Yinghan, Hao Junmin, Wang Tong, Jin Jindao (46. Zhang Chi), Pelle, Cisse
    Náhradníci: Han Rongze- Cheng, Li Songyi, Li Wei, Liu Binbin, Lui Y., Zhang Chi

Rozhodčí: Ma Ning (Chn)