Dánsko – Rumunsko 1:1 (kon.) | Kazachstán – Arménie 1:1 (kon.) | Polsko – Černá Hora 4:2 (kon.)
Litva – Anglie 0:1 (kon.) | Slovensko – Malta 3:0 (kon.) | Slovinsko – Skotsko 2:2 (kon.)
Česko – San Marino 5:0 (kon.) | Německo – Ázerbájdžán 5:1 (kon.) | Norsko – Sev. Irsko 1:0 (kon.)
Dánsko
1:1 (0:0)
Rumunsko
Neděle 08.10.2017, 18:00Kvalifikace MS (Evropa)

Dánsko bylo výrazně lepším týmem, díky proměněnému pokutovému kopu se dostalo do vedení. V samotném závěru ale vůbec poprvé domácí obrana chybovala. Toho využil Ciprian Deac, jehož střelu si jeden z domácích hráčů srazil do brány. Zápas končí remízou 1:1. (20:12:20)

90+4

90+4
    Pione Sisto zakončoval pravděpodobně poslední akci zápasu. Minul bránu.

90+3
    Thomas Delaney zakončoval z velké dálky, jeho rána ale končí mimo branku.

90+2
    Další roh pro domácí, Christian Eriksen znovu centroval před branku, ale obrana si dokázala poradit.

90+1
    Dánsko chce jít zpět do vedení. Christian Eriksen rozehrával rohový kop, hlavičkoval Kasper Dolberg a zasahoval brankář Ciprian Tătăruşanu.

90+1
    Čtyři minuty ještě uvidíme.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec základních devadesáti.
    88. Ciprian DEAC - 1:1

88
    Rumunsko právě vstřelilo branku!
    A je to 1:1! Snad poprvé v zápase chybovala domácí obrana a je z toho malér. Bancu připravil míč pro CIPRIANA DEACE, jehož střelu do vlastní sítě tečoval Simon Kjaer. Hodně nešťastný moment pro domácí fotbalisty. Asistence: Nicusor Bancu.

87
    Kasper Schmeichel rozehrává od své branky po nepovedené akci soupeře.

86
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí Dánsko míří za výhrou v tomto duelu.

85
    Christian Eriksen centroval před branku, hostující obrana si dokázala poradit, a pak byl nachytaný Thomas Delaney v ofsajdu.

85
    Domácí celek vybojoval rohový kop díky své aktivitě.

83
    Bancu rozehrával volný kop po faulu soupeře. Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

83
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Alexandru Baluta, přichází Marius George Tucudean.
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Yussuf Poulsen, přichází Lasse Schöne.

81
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, Dánsko stále drží jednobrankové vedení. Šancí ale mělo výrazně více.

79
    Nicolae Stanciu dovře vypálil, jeho střelecký pokus kryje domácí brankář Kasper Schmeichel. Hostující hráč rozehrával volný kop, zakončení bylo nepovedené.