Dánsko – Rumunsko 1:1 (kon.) | Kazachstán – Arménie 1:1 (kon.) | Polsko – Černá Hora 4:2 (kon.)
Litva – Anglie 0:1 (kon.) | Slovensko – Malta 3:0 (kon.) | Slovinsko – Skotsko 2:2 (kon.)
Česko – San Marino 5:0 (kon.) | Německo – Ázerbájdžán 5:1 (kon.) | Norsko – Sev. Irsko 1:0 (kon.)
Polsko
4:2 (2:0)
Černá Hora
Neděle 08.10.2017, 18:00 • Národní Stadion, Varšava • Kvalifikace MS (Evropa)

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (19:59:35)

Je konec! Po neskutečném závěru postupuje Polsko. V prvním poločase jsme mohli vidět nápor domácího týmu Polska, který už v šesté minutě poslal do vedení Krzysztof Mączyński. O deset minut později přidal další gól Kamil Grosicki. V dvacáté minutě se po obrovské chybě Glika dostal ke střele Vladimir Jovović, ale přestřelil bránu. Ve druhém poločase ale Polsko lehce povolilo a v 79. minutě snížil Stefan Mugoša. Černohorci byli na koni a o čtyři minuty přidali srovnávací branku, kterou vstřelil Žarko Tomašević. Ale o dvě minuty později po obrovské chybě Nemanja Mijuškoviće, šel sám na brankáře kapitán a nejlepší střelec kvalifikace Robert Lewandowski a poslal svůj tým do vedení. O další dvě minuty později si dal hodně nešťastný vlastní gól Filip Stojković. Ke konci zápasu ještě břevno trefil Piotr Zielinski. Polsko tedy po velmi vyhroceném konci zápasu postupuje na Mistrovství Světa do Ruska z prvního místa s pětadvaceti body. Pro Černou Horu je to konec, když končí na třetím místě se ztrátou čtyř bodů na druhé Dánsko.

90+4

90+4
    Hosté se snaží ještě o střelu, ale obrana domácích si to pohlídala a bude následovat rohový kop.

90+3
    Jakub Błaszczykowski vybojoval míč a poslal ho na levou stranu, kde byl Maciej Makuszewski, ale sám proti brankáři neuspěl!

90+3
    Polsko je neskutečně blízko postupu na Mistrovství Světa!

90+2
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Krzysztof Mączyński, přichází Rafal Wolski.

90+2
    Národní stadion ve Varšavě se nyní otřásá v základech, když domácí fanoušci zpívají hymnu Polského národního týmu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Kamil Grosicki, přichází Maciej Makuszewski.

89
    Piotr Zielinski po krásné přihrávce trefuje břevno! To se dějí věci ke konci zápasu!

87
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Tak to je něco! Polsko už znovu vede o dva góly! Jakub Błaszczykowski poslal centr před bránu, ten tečoval Robert Lewandowski, ale poté Filip Stojković předvedl ukázkový vlastenec, když si kopl míč do vlastní brány.
    85. Robert LEWANDOWSKI - 3:2

85
    A Polsko opět vede!!! Obrovská chyba Nemanja Mijuškoviće, který chtěl poslat malou domů na Danijele Petkoviće, ale jeho přihrávka neměla razanci a ROBERT LEWANDOWSKI byl u míče dřív, překonal brankáře a uklidil míč do prázdné brány! Bez asistence.

84
    Hosté dál tlačí.
    83. Žarko TOMAŠEVIĆ - 2:2

83
    Černá Hora právě vstřelila branku!
    Neskutečné! Černá Hora srovnává výsledek na 2:2! Fatos Bećiraj poslal krásnou přihrávku na volného ŽARKO TOMAŠEVIČE a ten střelu umístil k levé tyči! Asistence: Bećiraj.

83
    Krzysztof Mączyński překazil únik.

82
    Maciej Rybus poslal na zem Marko Jankoviće. Ovšem Polsko naprosto přestalo hrát a dopředu se opět řítí hosté.

Michal Raška

Branky: 6. Mączyński (P. Zieliński), 16. Grosicki (Lewandowski), 85. Lewandowski, 87. Stojković (vla.) – 79. Mugoša (Mijušković), 83. Tomašević (Bećiraj)

Karty:   26. N. Vukčević (CHO), 39. Bećiraj (CHO), 54. Ivanić (CHO)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 8:10.
    Polsko: Szczęsny – Ł. Piszczek (46. Rybus), Glik, Pazdan, Bereszyński – Krychowiak, Mączyński (90+2. Wolski) – Błaszczykowski, P. Zieliński, Grosicki (90. Makuszewski) – Lewandowski (C).
    Náhradníci: Fabiański, Skorupski – Cionek, Góralski, Kądzior, Kamiński, Kędziora, Makuszewski, Rybus, Stępiński, Wolski, Wszołek.

Černá Hora: Petković – Stojković, Klimenta, Mijušković, Tomašević – Šćekić, N. Vukčević – M. Janković, Ivanić (68. Hakšabanović), Jovović (77. Mugoša) – Bećiraj (C).
    Náhradníci: M. Božović, Mijatović – Djordjević, Hakšabanović, Kojašević, Marušić, Mugoša, Savičevič, Simić, Zverotić.

Rozhodčí: Daniele Orsato – Riccardo Di Fiore, Lorenzo Manganelli