Něman Grodno – JYP 3:0 (kon.) | Třinec – HV71 3:0 (kon.) | TPS – Nottingham 5:2 (kon.)
IFK Helsinky – Cracovia 6:3 (kon.) | Malmö Redhawks – Kometa Brno 3:0 (kon.) | Brynäs – Mnichov 2:3 (kon.)
Mannheim – Esbjerg 4:1 (kon.) | Zug – Vienna Capitals 3:1 (kon.) | Bern – Mountfield HK 5:2 (kon.)
Gap – Frölunda 1:3 (kon.)
Brynäs IF
2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
EHC Red Bull Mnichov
Úterý 10.10.2017, 18:30 • Gavlerinken Arena • Hokejová Liga mistrů • Skupina G

Je konec! Mnichov otočil skóre v posledních 5 minutách hry. A rozhodl dokonce jednu sekundu před koncem. Neuvěřitelná záležitost. Toto je ode mne pro dnešek vše já se s vámi loučím a na počtenou u dalších onlajnů. (20:49:01)

59:59 FLAAKE 2:3

59:59
    Mnichov právě vstřelil branku!
    A pozor, Je otočeno! A rozhodnuto! Ryan Button vystřelil od modré čáry a JEROME FLAAKE tečoval kotouč za záda Sandströma. Asistence: Ryan Button a Markus Lauridsen.
    57:36 MAUER - 2:2

57:36
    A je vyrovnáno! V brankovišti se strhla mela ve které se nejlépe zorientoval FRANK MAUER. A posílá puk do sítě. Asistence: Patrick Hger.

Mnichov hraje v šesti mužích v poli!

56:50
    Oddechový čas pro hosty.

56:17
    Vyloučení v týmu Brynäs IF (Ikonen – 2 min., podražení).

55:30
    Hosté se snaží ze všech sil vyrovnat, zatím se ale vůbec nedaří. Za chvilku si zřejmě hosté vezmou oddechový čas.

54:11
    Button prokličkoval útočné pásmo a dostal se do zakončení. Trefil jen připraveného Sandströma, který puk bez problémů schoval do klína.

52:38
    Hosté se usazují v útočném pásmu a snaží se vymyslet akci, která by skončila vyrovnávací brankou.

50:55
    U puku jsou domácí, kteří se snaží vymyslet kombinaci, která by skončila gólem.

49:19
    A teď měli obrovské štěstí také domácí. Po střele hostujícího obránce zvoní horní tyč Sandströmovi brány.

46:22
    Tak to byl parádní zákrok Lauridsena! A ne není to brankář! Reich už byl překonaný a puk mířil do prázdné brány. Jenže z ničeho nic se tam objevil právě Lauridsen a puk vyrazil ještě před brankovou čáru.

45:59
    Tentokrát jsou usazeni v útočném pásmu hosté, kteří se snaží ze všech sil vyrovnat. Sandström vše chytá. Následuje komerční přestávka.

44:10
    Domácí se usazují v útočném pásmu a ostřelují Reicha, který ve třetí třetině odolává.

42:33
    Mayenschein teď obkroužil branku a přihrál na druhou stranu brankoviště, kde stál úplně volný Eder, ale puk mu přeskočil hokejku. V hledišti to jen zahučelo.

41:40
    Hráči Mnichovu nyní kombinují na vlastní polovině a čekají na nějakou mezírku v obraně černých dresů.

Dominik Zajan

Branky a nahrávky: 12. Paille (Kilström, Ikonen), 26. Palushaj (Johansson, Olund) – 30. Christensen, 58. Mauer (Hager), 60. Flaake (Button, Lauridsen)

Brynäs IF: Sandström (Rautio) – Zanetti, Gunderson, Sundqvist, Kilström, Carlsson, Larsson, Ersson, Hirsch – Johansson, Ölund, Palushaj – Alcén, Liljewall, Mannberg – Paille, Blomqvist, Ikonen – Caporusso, Westfält, Njurström
    EHC Red Bull Mnichov: Reich (Aus den Birken) – Abeltshauser, Button, Lauridsen, Quass, Boyle, Kettemer, Grosse – Mauer, Kahun, Kastner – Christensen, Hager, Daubner – Flaake, Eder, Mayenschein – Strodel, Eder, Postel

Rozhodčí: Fonselius, Winge – Perrson, Ahlen