Vítkovice – Olomouc | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Sparta – Litvínov | 3:1 (kon.) |
Toronto – Chicago | 4:3 (po pr.) | | | Tampa – Washington | 4:3 (po pr.) | | | Edmonton – Winnipeg | 2:5 (kon.) |
Anaheim – Calgary | 0:2 (kon.) |
Chabarovsk – Magnitogorsk | 5:4 (po pr.) | | | Omsk – Barys | 3:4 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Viťaz | 5:3 (kon.) |
Chanty-Mansijsk – Kunlun | 2:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Jokerit | 0:3 (kon.) |
Česko – Kladno | 3:2 (kon.) |
Něman Grodno – JYP | 3:0 (kon.) | | | Třinec – HV71 | 3:0 (kon.) | | | TPS – Nottingham | 5:2 (kon.) |
IFK Helsinky – Cracovia | 6:3 (kon.) | | | Malmö Redhawks – Kometa Brno | 3:0 (kon.) | | | Brynäs – Mnichov | 2:3 (kon.) |
Mannheim – Esbjerg | 4:1 (kon.) | | | Zug – Vienna Capitals | 3:1 (kon.) | | | Bern – Mountfield HK | 5:2 (kon.) |
Gap – Frölunda | 1:3 (kon.) |
Orange 20 – Zvolen | 3:4 (po pr.) |
Švédsko – Japonsko | 2:3 (kon.) | | | Německo – Slovensko | 3:0 (kon.) |
po s.n. (1:2)
HC Vítkovice Ridera
3:4
(1:0, 1:3, 1:0 - 0:0)
HC Olomouc
Monika Baloghová
Branky a nahrávky:
10. Tybor (Sloboda, Baranka), 26. Tybor (Sloboda, O. Roman), 53. Hrbas (Trška, Dej) – 21. J. Knotek (Laš), 22. Sundher (J. Galvas, Skladaný), 23. Mráz (Ostřížek), rozh. náj. J. Knotek
Rozhodčí: Hejduk, Kika – Tošenovjan, Ganger
Diváci: 4 318
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Kevin Sundher (OLO)
0:0 Rostislav Olesz (VIT)
2. série:
0:0 Vilém Burian (OLO)
0:0 Radoslav Tybor (VIT)
3. série:
0:0 Bruno Mráz (OLO)
1:0 Jakub Lev (VIT)
4. série:
1:0 David Ostřížek (OLO)
1:0 David Květoň (VIT)
5. série:
1:1 Jan Knotek (OLO)
1:1 Ondřej Roman (VIT)
6. série:
1:1 Jakub Lev (VIT)
1:1 Petr Strapáč (OLO)
7. série:
1:1 Roman Szturc (VIT)
1:1 Marek Laš (OLO)
8. série:
1:1 Ondřej Roman (VIT)
1:2 Jan Knotek (OLO)
HC Vítkovice Ridera:
Bartošák (23. Dolejš) – Hrbas, Baranka, Sloboda (A), Klok, Trška, Výtisk (A), Puzič – Tybor, O. Roman, D. Květoň – Dej, Lev, Olesz (C) – P. Zdráhal, Š. Stránský, Szturc – Hudeček, Kolouch, Kurovský.
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Konrád (Falter) – Škůrek, Vyrůbalík (C), Houdek, Ondrušek (A), J. Galvas, L. Galvas, Staněk – Sundher (A), J. Knotek, Laš – Eberle, R. Vlach, Burian – Skladaný, Strapáč, Holec – Buc, Mráz, Ostřížek.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Konrád (Falter) – Škůrek, Vyrůbalík (C), Houdek, Ondrušek (A), J. Galvas, L. Galvas, Staněk – Sundher (A), J. Knotek, Laš – Eberle, R. Vlach, Burian – Skladaný, Strapáč, Holec – Buc, Mráz, Ostřížek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hejduk, Kika – Tošenovjan, Ganger
Diváci: 4 318
HC Vítkovice Ridera – RADOSLAV TYBOR
HC Olomouc – BRANISLAV KONRÁD
Prémiový bod pro svůj tým zařizuje JAK KNOTEK – 3:4.