Čerepovec – Spartak Moskva 3:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Jaroslavl 1:3 (kon.) | N.Novgorod – Riga 3:1 (kon.)
Minsk – Ufa 2:4 (kon.) | Dynamo Moskva – Kazaň 3:2 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Soči 2:3 (po pr.)
Severstal Čerepovec
3:2 (1:0, 1:2, 0:0 - 1:0)
Spartak Moskva
Středa 11.10.2017, 18:00 • Ice Palace Cherepovets • KHL

Je konec! Dnešní utkání bylo nakonec velmi dramatické a rozhodovalo ho až prodloužení, ve kterém vystřelil výhru domácímu týmu Kagarlickij. To bylo ihned po třiceti vteřinách od začátku prodloužení. Ode mne je to pro dnešek vše a těším se s Vámi u dalšího onlajnu. (20:27:28)

60:30 Dmitrij KAGARLICKIJ - 3:2

60:30
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Tak to bylo bleskurychlé! Moskva ztratila puk ve středním pásmu, jelikož se hraje ve formátu tři na tři, znamená to velký problém. DMITRIJ KAGARLICKIJ si vzal puk a střelou do levého horního rohu rozhodl o vítězi dnešního duelu.

60:05
    Prodloužení začalo a Spartak je na puku.

60:01

60 minut nám o vítězi dnešního duelu nenapovědělo, čeká nás tak prodloužení!

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:58
    Kagarlickij to ještě zkoušel bekhendem, ale Svensson posílá zápas do prodloužení.

59:00
    Máme zde poslední minutu před prodloužením!

57:14
    Moskva opět začíná od své branky.

56:42
    Jenže to hosté prohráli a Severstal se může hnát do útoku.

56:40
    Vhazování v útočném pásmu Moskvy.

Oddechový čas pro hosty.

56:12
    Trubačov se dostal k dobré střele, ale hostující brankář nakonec nemusel ani zasahovat.

55:20
    Moskevský hráč jen nahodil kotouč ze středního pásma a šel střídat.

54:30
    Bumagin pálil z ostrého úhlu, Svensson puk vyrazil.

54:05
    O puk se spíše bojuje. Není k vidění moc hezký hokej v posledních minutách a je možné, že dospějeme až do prodloužení.

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 9. Vovčenko (Stasenko, J. Hudáček), 37. P. Černov (Bumagin), 61. Kagarlickij (P. Černov) – 27. A. Voronin (Leščenko), 33. Podšendjalov (Aljajev, Maxwell)

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – Stasenko, Jevsejenkov, V. Vasiljev, Masuhr, Kalašnikov, Višněvskij, Kudako, Chabarov – Kagarlickij, Bumagin, P. Černov – Trubačjov, Stránský, Vovčenko – Jašin, Karlin, Rybin – Kazakovcev, Monachov, Zemčenko.
    Spartak Moskva: Svensson (Truškov) – Kalinin, Kulik, Pepeljajev, V. Lajunen, Bondarev, Aljajev, V. Sorokin – Podšendjalov, Maxwell, Radil – Chochlačov, Mirnov, Stoa – Nikoncev, Truňov, A. Voronin – Cyplakov, Děrgačov, Žolobov – Leščenko.

Rozhodčí: Vasiljev, Jeřábek – Sazonov, Novikov