Ústí n/L – Kadaň 9:2 (kon.) | Třebíč – Frýdek-M. 4:0 (kon.) | K. Vary – Prostějov 6:3 (kon.)
Kladno – Motor ČB 4:2 (kon.) | Přerov – Havířov 2:3 (1:2 po s.n.) | Litoměřice – Slavia 4:3 (po pr.)
po prodl.
HC Stadion Litoměřice
4:3 (1:2, 1:0, 1:1 - 1:0)
HC Slavia Praha
Středa 11.10.2017, 18:00 • Kalich Arena, Litoměřice • WSM Liga • 12. kolo
Předzápasové kurzy: 2.37 4.1 2.37
Partner:
   
  To je pro dnešek ode mne vše. Přeji Vám hezký zbytek večera a u dalších online přenosů Na počtenou! (20:27:15)
   
  Naprosto zasloužená výhra litoměřického celku. V prodloužení dominovali nad svým soupeřem, čehož využil Denis Kusý a získal pro svůj tým dvoubodové vítězství.

  Statistické okénko:

  Střely na branku: 2:3
  Zblokované střely: 0:0
  Vhazování: 1:2
  Trestné minuty: 0:0
   
  Konec zápasu.
   
  62:53
  Litoměřice právě vstřelily branku!
  Lukáši Nedvídkovi se nepodařilo dohnat DENISE KUSÉHO, který pronikl až k Frodlovi a z mezikruží ho dokázal překonat. Při své premiéře v kališnickém dresu si tedy připsal jeden gól a dvě asistence. Asistence: Aleš Pavlas, Petr Kodýtek.
   
  62:10
  David Kvasnička vyjel s pukem do útočného pásma. Na modré čáře jej přenechal Janu Veselému, který o něj však záhy přišel.
   
  60:59
  Do enormní šance se dostal Lukáš Krejčík. Puk k těsné blízkosti levé tyčce Královy branky protlačit však nedokázal.
   
  60:12
  Petr Kodýtek napadal ve velmi rychlém pohybu rozehrávku sešívaných v obranném pásmu. Nepovedlo se mu to, přesto se litoměřickým hráčům daří držet soupeře ve vlastní třetině.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Základní hrací doba bohužel vítěze nepřinesla. Stejně jako předchozí dvě třetiny se oba soupeři snažili o protlačení puku do soupeřovy branky. Oběma týmům se to povedlo vždy jednou.

  Statistické okénko

  Střely na branku: 8:5
  Zblokované střely: 7:2
  Vhazování: 9:12
  Trestné minuty: 0:4
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:26
  Jan Veselý raději vyhodil puk směrem k Frodlovi, aby ho uklidil před dojíždějícím Janem Holým.
   
  58:18
  Matěj Chalupa se spolu s Petrem Kodýtkem pokoušejí narušit slávistickou rozehrávku v obranném pásmu sešívaných. V jejich činnosti úspěšní nebyli, naopak Slavia se dostala do šance, v niž delší dobu ostřelovala domácího gólmana.
   
  56:40
  Martin Ondráček nahodil puk přes brankoviště v domnění, že ho odsud někdo dorazí za záda Tomáše Krále. Nikdo ze sešívaných však v tomto prostoru nestál, tak puk projel až do rohu.
   
  55:39
  Hra se přesunula po delší době i na druhou stranu, po vhazování si však puk přivlastnil Vítězslav Bílek, který s ním sám vyjel na opačnou stranu ledové plochy.
   
  54:26
  Ondřej Smetana našel kotoučem Filipa Jiráska, který od modré vypálil. Trefil pouze před ním stojícího protihráče.
   
  53:13
  Tomáš Král vyhodil puk k Janu Veselému před dojíždějícím Martinem Ondráčkem. Útočník Slavie se poté otočil směrem k Veselému a snažil se ho přitlačit na mantinel. Spadl však jako první.
   
  51:57
  O další pěknou šanci se postaral Patrik Miškář. Z mezikruží vypálil na Frodla, který se musel po střele natahovat, přesto ji nakonec vykryl.
   
  51:19
  Hosté v plném počtu.
   
  51:19
  Litoměřice právě vstřelily branku!
  Po dlouhé době využitá přesilovka ze strany Litoměřic. Několika křižnými přihrávkami se dostal puk od Ondřeje Smetany přes Jana Veselého k VÍTĚZSLAVU BÍLKOVI, který s ledovým klidem našel volný prostor ve Frodlově brance a uklidil do ní kotouč. Asistence: Jan Veselý, Ondřej Smetana.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 5. Jandus (Kusý, Bílek), 26. J. Veselý (Kusý, Bílek), 52. Bílek (J. Veselý, Smetana), 63. Kusý (Pavlas, Kodýtek) – 4. Nedvídek (Kopta), 15. J. Novák (Kopta), 46. M. Kadlec (Šagát)


  HC Stadion Litoměřice: Král (Michajlov) – Kachyňa, Pavlas, Smetana, Kvasnička, Jebavý, Jandus – Kusý, J. Veselý, Bílek – Kantner, Kodýtek, M. Chalupa – Stříbrný, J. Šimeček, Helt – Komárek, Miškář, Jirásek.
  HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – J. Drtina, J. Novák, Kasík, J. Holý, Ryzák, Kolařík – Vracovský, Nedvídek, Kopta – L. Krejčík, Šafránek, Kubica – M. Ondráček, Šagát, M. Kadlec – Krliš, Furch, Šteiner.

  Rozhodčí: Wagner, Škrobák – Toman, Coubal

  Diváci: 1082