Juventus – Lazio 1:2 (kon.) | AS Řím – Neapol 0:1 (kon.)
1:2 (1:0)
S. S. Lazio
Sobota 14.10.2017, 18:00 • Allianz Stadium, Turín • Italská Serie A • 8. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:00:44)

Neuvěřitelným závěrem končí dnešní šlágr italské ligy, v němž překvapivě Juventus prohrává na svém hřišti s Laziem 1:2! Lazio tak podruhé v této sezóně poráží Juventus a po dlouhých patnácti letech slaví ligové vítězství na hřišti Juventusu! Pavel Nedvěd v hledišti viditelně zaskočený, i když letos hraje Lazio výtečně, prohra Juventusu se opravdu nečekala. Lazio ale skvěle vstoupilo do druhého poločasu, v němž během sedmi minut otočilo skóre a těsné vedení udrželo, i přes šance domácích, až do závěrečného hvizdu.

90+8
    90+7. Neproměněná penalta, Paulo Dybala (Juventus) stejně, jako v předchozím zápase v Bergamu, neproměňuje v samotném závěru zápasu pokutový kop a Juventus tak zůstává bez bodů.

90+7
    Neskutečné! Paulo Dybala (Juventus FC) neproměňuje pokutový kop, Strakoša ho vychytal a stejně, jako v předchozím zápase v Bergamu, i nyní Dybala v závěru zápasu není úspěšný z pokutového kopu! Dybala padá na trávník, v předchozím zápase jeho neúspěch rozhodl o tom, že Juventus bral pouze bod, dnes rozhodl o tom, že Juventus zůstává bez bodu!

90+6
    Ano, hlavní rozhodčí Mazzoleni se po poradě s videorozhodčím rozhodl nařídit pokutový kop pro Juventus, po zákroku Patrica!

90+5
    Pozor, ve vápně Lazia padá jeden z hráčů Juventusu a sudí se jde poradit, zda šlo o pokutový kop!

90+4
    Útočným faulem končí akce Lazia, které se nyní rychle vrací na svou polovinu, kde bude chtít ubránit poslední půl minutu.
    90+3. Gianluigi Buffon (Juventus) fantasticky vychytal Caiceda

90+3
    Gianluigi Buffon (Juventus) nyní podržel svůj tým, dostal se před něho Felipe Caicedo, který ho ale nedokázal prostřelit, veterán v domácí brance se blýskl reflexivním zákrokem levou nohou!

90+2
    Žlutou kartu dostává Stefano Sturaro (Juventus FC).

90+2
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty, domácím již zbývá velmi málo času alespoň na vyrovnání.
    90+1. Domácí Dybala trefuje tyč!

90+1
    Paulo Dybala (Juventus) pálí z nějakých třiceti metrů a pozor, trefuje tyč!

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, Juventus znovu na útočné polovině neúspěšný, míč končí v autu.