Třinec – Vítkovice 3:4 (kon.) | Sparta – Plzeň 0:2 (kon.)
konec
HC Sparta Praha
0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
HC Škoda Plzeň
Úterý 24.10.2017, 18:20 • O2 arena, Praha • Tipsport extraliga (ČR) • 18. kolo
Předzápasové kurzy: 2.15 4.2 2.9
Partner:
  16:30 Petr STRAKA - 0:2
   
  16:30
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Trma vrma a Sparta musí lovit další puk z branky. Petr Kalina nastřelil u modré čáry puk jen do hostujícího Straky, který se prodral do pásma a vypálil na Aittokallia z úhlu. Gólman si však nevšiml, že puk zůstal ležet těsně před ním. Kapitán Forman si pak kotouč jednoruč – ve snaze dostat jej pod výstroj brankáře – nechtěně propasíroval za vlastního gólmana. Gól je připsán PETRU STRAKOVI. Bez asistence.
  09:59 Jan SCHLEISS - 0:1
   
  09:59
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Hned první vážnější střela končí gólem v síti Aittokallia! JAN SCHLEISS měl puk na pravém kruhu a než aby něco vymýšlel, prostě ho napálil na vzdálenější tyč. Finský brankář byl na ránu k tyči krátký a Plzeň se ujímá vedení. Asistence: Tomáš Mertl a Lukáš Kaňák.

  Matěj Mayer

  Branky a nahrávky: 10. Schleiss (Mertl, L. Kaňák), 17. Straka


  HC Sparta Praha: Aittokallio (21. Honzík) – T. Pavelka, Tomáš Dvořák, Kalina, Mikuš, Piskáček, Švrček, Nedomlel – Forman (C), Pech, Smejkal – Kudrna, P. Vrána (A), Uher – Říčka, Klimek, Reichenberg – Kumstát (A), Rousek, Saponari.
  HC Škoda Plzeň: M. Svoboda (Sochůrek) – J. Kindl, Čerešňák, D. Sklenička, Jones, Moravčík, L. Kaňák, Kvasnička – Schleiss, Mertl, Gulaš (C) – D. Kubalík (A), Stach, Indrák (A) – Straka, Kracík, M. Chalupa – Kodýtek, Preisinger, Hollweg.

  Rozhodčí: Hribik, Hradil – Hynek, Zíka

  Diváci: 9 058