Slavia – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Příbram – Č. Budějovice 6:0 (kon.)
FK Příbram
6:0 (2:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pondělí 30.10.2017, 13:00 • Na Litavce, Příbram • Juniorská liga – Čechy • 13. kolo

Děkujeme za pozornost a hezký zbytek dne! (14:57:50)

Je dobojováno! Příbram naprosto bez problémů potvrdila roli předzápasového favorita a poráží podle predikcí sázkových kanceláří v rámci Juniorské ligy České Budějovice 6:0. Domácí celek se poměrně dlouho v prvním poločase nemohl prosadit, ale vadit mu (asi) nebude. Mužstvo okolo kapitána Laňky uhájilo čisté konto a bere z tohoto duelu tři body do nejvyšší české juniorské fotbalové soutěže.

90+1

90
    Domácí šance na ještě jeden gól zhatil ofsajd. Hosté ještě rozehrají z vlastní poloviny.

90
    Běží nám poslední minuta normální hrací doby a zřejmě také zápasu.

89
    Příbram právě vstřelila branku!
    O sedm branek to stejně jako v domácím zápase s Bohemkou asi nebude. Tak či onak – hosté si zřejmě povezou domů debakl...Stav je totiž z pohledu outsidera zápasu 0:6. LUKÁŠ RIC je dalším dvougólovým střelcem dnešního mače.

88
    Zakončení jednoho z domácích hráčů šlo do Coufala. A právě hostující brankář vyrazil míč na roh.

88
    Domácí útok asi můžeme označit jako nebezpečný, ale nikoliv jako přesný. Coufal byl totiž bez práce.

87
    Po rozehrání hostující standardní situace minul balon domácí branku. Kočí rozehraje od své pokladnice.

86
    Navíc Příbram na chvíli podržela balon a přiblížila se k čistému kontu z tohoto střetnutí.

85
    Budějovice se ještě chtěly prosadit, ale Příbram nepustila Jihočechy ke střele na domácí branku. Času už mají hostující hráči na alespoň čestný úspěch hodně málo.

84
    Coufal není pošesté překonaný, jelikož jeho protihráč střílel mimo tři tyče. Hostující brankář bude vykopávat od své svatyně.

83
    Žlutou kartu dostává Tomek (SK Dynamo Č. Budějovice).

83
    Sudí Pechanec odpískal hostujícímu fotbalistovi faul, který dává domácím šanci na standardní situaci.

83
    Jeden z hostujících hráčů měl k dispozici autové vhazování na polovině hřiště, ale následně domácí fotbalista sebral míč Budějovicím.

82
    Sudí Pechanec zřejmě ukončí zápas ihned po uplynutí té klasické normální hrací doby. Tady nebude důvod, cokoliv nastavovat.

82
    O osudu zápasu už je dávno rozhodnuto. Můžeme se nechat překvapit, jestli domácí celek ještě přidá šestou trefu do sítě Coufala.

81
    Diváci sledovali nahrávku domácího hráče a poté ztrátu Příbrami, která daruje Budějovicím autové vhazování.

81
    Ale ta samá situace se o pár sekund později naskýtá domácím.

81
    Ani jeden z domácích hráčů na hrací ploše nevypálil na Coufala. Navíc Budějovice mají určitou výhodu, jelikož vhazují z vlastní poloviny.

80
    Sudí Pechanec ukázal, že domácí celek bude zahrávat rohový kop.

79
    Příbram přerušila kontr soupeře a svojí kombinací může začít cestu za případnou šestou brankou zápasu.

79
    Budějovice podržely balon na svých kopačkách, až přišel faul domácího hráče na polovině hostů.

78
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Kalousek, přichází Kortiš.

78
    V posledních minutách je střel na obou stranách trávníku hodně málo.

77
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Průcha, přichází Hloušek.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Laňka, přichází Lukavský.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jan Matoušek, přichází Pecka.

77
    Chyba při přechodové fázi hostů rozhodla o tom, že Příbram může směřovat své úsilí o šestý gól zápasu směrem na branku Coufala.

77
    Domácí fotbalista si pomohl v rozporu s fotbalovými pravidly na polovině hostů, což znamená, že Budějovice budou rozehrávat přímý kop.

76
    Krátce po přesunu soupeře na polovinu hostů vybojovaly Budějovice balon na své kopačky.

75
    Příbram vhazovala ze své poloviny, poté jeden z hostujících hráčů fauloval. Což neuniklo sudímu Pechancovi.

74
    Na stadionu, kde své zápasy hraje i příbramské áčko, viděli diváci zatím pět branek. Všechny do sítě Coufala a Příbram také má nakročeno k jasné výhře a potvrzení pozice předzápasového favorita.

74
    Domácí celek mohl při své rozehrávce využít brankáře Příbrami. Jenže hosté následně získali balon na polovině hrací plochy stadionu Na Litavce.

73
    Hosté si zahráli zhruba na polovině hřiště, jejich výměna balonu ovšem neznamenala dobrou přechodovou fázi. Míč už lítá na kopačkách favorita zápasu.

72
    Jeden z hostujících hráčů vhodil míč do hry, ale Příbram se bez zásahu svého brankáře ubránila.

72
    České Budějovice mají autové vhazování před domácí brankou.

71
    Nakonec se hostům podařilo dostat na balon, ale proti obraně domácích je nečeká (asi) nic jednoduchého.

70
    Příbram svojí kombinací na polovině hřiště nenabídla nic zásadního pro vývoj tohoto souboje.

70
    Hostující celek se nedostal před domácí branku a Příbram poté bude útočit na Coufala, který dnes již pětkrát inkasoval a to do konce zápasu zbývá ještě necelých dvacet minut.

69
    Přijde kanár a tenisová podoba skóre? Příbram přidává pátý přesný zásah! Podruhé se mezi střelce zapisuje JAN MATOUŠEK.

68
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Grigera.

68
    Ofsajd hostů.

67
    Jeden z domácích hráčů ztratil balon a hosté mají možnost kontru, který začíná autovým vhazováním na polovině Budějovic.

67
    Viděli jsme solidní první fázi domácího útoku, ale poté bude Příbram pokračovat pouze autovým vhazováním.

66
    Nyní došlo ke ztrátě domácích hráčů na polovině hřiště, ale jeden z fotbalistů Příbrami svojí chybu včas napravil.

65
    Hostující finální fáze nebyla přesná, a tak Kočí drží nadále čisté konto v souboji Příbram – České Budějovice.

65
    Jeden z domácích hráčů rozehrál standardní situaci, ale od jeho spoluhráče šel balon za brankovou čáru, takže následuje výkop Coufala.

64
    Pro hostující hráče to musí být hodně frustrující. Příbram už rozhodla o svém vítězství a třech bodech do tabulky Juniorské ligy.

63
    Příbram je víceméně jistým vítězem zápasu. Ale domácí hráči chtějí přidat ještě další góly. Nyní budou vhazovat nedaleko branky Coufala.

63
    Hostující celek kombinoval, nikam se nehnal. Tak uvidíme, jestli bude muset Kočí zasahovat, pokud vůbec se fotbalisté Budějovic dostanou na polovinu soupeře.

62
    Domácí mužstvo se chopilo své šance, ale diváci neviděli pátý balon v brance Coufala.

61
    Hosté zřejmě v tomto zápase nezvítězí, ale nyní se jim naskytla alespoň možnost rozehrávky standardní situace z dobré pozice.

60
    Jeden z hostujících hráčů vhazoval zhruba z poloviny hřiště.

59
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Šíma, přichází Jelínek.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jandera, přichází Polidar.
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází K. Kadlec, přichází V. Kadlec.

59
    Domácí hráči si dali celkem na čas s rozehrávkou standardní situace, načež jeden z fotbalistů Příbrami vypálil mimo tři tyče. Coufal by měl vykopávat od vlastní branky.

58
    Domácí hráči kombinovali, svojí aktivitou získali díky faulu soupeře další standardní situaci.

57
    Žlutou kartu dostává Hála (SK Dynamo Č. Budějovice).

57
    Sudí Pechanec nařídil po faulu hostujícího hráče standardní situaci pro domácí mužstvo a Coufala tím pádem čeká nepříjemná a početná návštěva ve vápně hostů.

57
    Jeden z hostujících hráčů byl nalezen v ofsajdu přihrávkou svého spoluhráče, takže tohle je balon celkem zadarmo pro domácí celek.

56
    Až domácí hráč fauloval a hosté budou mít zajímavou standardní situaci.

56
    Kombinaci hostujících hráčů na polovině hřiště nenarušil nikdo z domácích juniorů.

56
    Jeden z hostujících hráčů vhazoval, ale i tak nikdo z hostů nestřílel nad domácí branku.

55
    Hostující hráči nesáhli k rychlému brejku, domácí mužstvo se bez problémů zapojilo do obrany a momentálně bude chtít udržet čisté konto.

54
    Faul domácího hráče po ztrátě balonu, takže hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny.

54
    Domácí hráči chtěli ohrozit Coufala. Následně získali ovšem pouze autové vhazování blízko branky hostů.

53
    Ofsajd hostujících hráčů tuto variantu zatím odmítá. Příbram může rozehrát nakrátko, anebo poslat dlouhý balon až před Coufala.

52
    Hostující celek je zralý na velký debakl. Podaří se mu alespoň jednou překonat domácího brankáře a zmírnit tak skóre 0:4?

52
    Sudí Pechanec nejprve ukázal na penaltový puntík. Následně prohrál Coufal souboj se svým soupeřem EMMANUELEM ANTWIM.

51
    Byla nařízena penalta pro Příbram.

51
    Sudí Pechanec ukázal, že hostující celek bude vhazovat z vlastní poloviny. Posléze ovšem celkem snadno se dostala Příbram k útoku.

50
    Tak dlouho si domácí hráči přihrávali na polovině hostů až přišla chyba fotbalisty Příbrami a šance pro Budějovice.

49
    Po něm už domácí mužstvo vede 3:0. Coufal právě obdržel třetí gól a zdá se, že je o osudu zápasu Příbram – Budějovice rozhodnuto, jelikož se prosazuje LUKÁŠ RIC.

49
    Po střele domácího hráče se skóre nehnulo, Coufal nepustil míč do sítě, ale následovat bude roh Příbrami.

49
    Kočí nezasahoval ve své brance. Domácí celek se poté rozhodl pro brejk na Coufala, ale ten zatím diriguje své spoluhráče.

48
    Zatímco v prvním poločase jsme na první roh dlouho čekali, tak tato situace nastává ve druhém dějství již nyní a výhodu mají hosté.

48
    Po autovém vhazování hostů z poloviny domácích se Příbram dostala k útoku, ten ovšem překazila špatná přechodová fáze.

48
    Protože pomezní sudí viděl v ofsajdu domácího hráče, tak byla hra přerušena.

47
    Nakonec se tak stalo a je z toho první zákrok pro domácího brankáře. Kočí ovšem zasáhl proti zakončujícímu juniorovi hostů.

46
    Příbram rozhodně nikam nepospíchala na polovině hrací plochy, ale zároveň zatím chybu při své rozehrávce neudělala, Budějovice musí běhat bez balonu.

46
    V Příbrami nám právě odstartoval druhý poločas, nechme se překvapit, jestli se ještě Budějovice vrátí do zápasu.

46
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jak. Matoušek, přichází Jáša.

46

Hlavní arbitr Ondřej Pechanec naposledy zafoukal do své píšťalky v prvním poločase. To znamená, že Příbram plní roli favorita v souboji s Českými Budějovicemi a po poločasové výhře vypsané poměrem 2:0 má nakročeno ke třem bodům. Domácí celek se neprosadil v krátké sekvenci na konci první půle. Za zmínku stojí také fakt, že hostující mužstvo nevystřelilo za 45 minut hry ani jednou na domácí branku, kterou dnes hájí Kočí.

45

45
    První fáze domácího útoku nebyla špatná, ale poté Příbram zklidnila hru, zpomalila svojí akci.

45
    Kombinace domácích hráčů před vlastním brankářem začala vůbec tu poslední minutu normální hrací doby v prvním poločase. Uvidíme, jestli sudí Pechanec něco nastaví.

44
    Domácí hráč v ofsajdu, což neuniklo pozornosti pomezního rozhodčího a balon budou mít hosté.

44
    Zatím se tak nestalo. Domácí hráči si následně vyměňují balon na polovině hřiště a snaží se trpělivostí dostat až před Coufala.

43
    Chyba hostujícího hráče. To znamená, že Příbram může z protiútoku přidat třeba i třetí branku.

43
    Hosté vyhnali svého soupeře do bezpečné vzdálenosti pro Coufala. Navíc bude outsider zápasu vhazovat z vlastní poloviny.

42
    Ale je to Příbram, kdo může udeřit potřetí, jelikož bude kopat roh a veškeré dění se stěhuje před Coufala.

42
    Hostující celek si to namířil hned po rozehrávce ze středového kruhu na domácí branku, ale zatím se neprosadil.

41
    Příbram nejspíše vyhraje první poločas. Coufal musí podruhé v krátkém sledu lovit balon ze své sítě. A sice po zakončení JANA MATOUŠKA.

40
    Ale zatím to nevypadá na rychlou odpověď v podání hostujících hráčů.

39
    Hostující celek měl pochopitelně k dispozici rozehrávku ze středového kruhu.

39
    Přece jen se Příbrami povedlo překonat Coufala v prvním poločase. 1:0. A sice zásluhou kapitána DENISE LAŇKY.

38
    Coufal se rozhodně ve své brance nenudil, ale domácí celek má autové vhazování.

37
    Uvidíme útok domácích fotbalistů. Času už v prvním poločase nezbývá mnoho a vypadá to zatím na bezbrankovou remízu po úvodním dějství.

37
    Následuje ovšem útočný faul domácího hráče a hra by se mohla dostat až na polovinu Příbrami.

36
    Žlutou kartu dostává Kalousek (SK Dynamo Č. Budějovice).

36
    Faul hostujícího hráče dává domácím šanci v podobě standardní situace.

36
    Kombinaci domácích zakončila chyba hráče Příbrami.

35
    Hosté se dostali do blízkosti domácí branky, ale od hráče Budějovic spadl balon až za brankovou čáru, takže uvidíme výkop brankáře Příbrami.

34
    Hosté se dostali na polovinu domácích, ale Kočí zatím nezasahuje, tak uvidíme, co se stane po rohovém kopu.

33
    Střel na branku je v tomto zápase celkem pramálo. Hosté zatím nevystřelili na tu domácí ani jednou.

32
    Příbram má v kontextu celého zápasu balon více na svých kopačkách, ale domácím to není nic platné.

32
    Hostující hráči předvedli kombinaci na polovině hrací plochy, ta ovšem skončila neúspěchem, a tak se stále hraje bez branek.

31
    Domácí celek mohl útočit a už byl s balonem před Coufalem, načež z této akce vyplynul roh.

30
    Příbram vhazovala, ale k ideálu měl její útok směrem na Coufala hodně daleko.

30
    Budějovice neprověřily domácího brankáře a hraje se poté na polovině hřiště, kde drží balon právě hostující celek.

29
    Na programu dne byl hostující útok, ale Budějovice jsou v jeho úvodu zatím hodně trpělivé.

28
    Zase několik nepřesností a ztrát na polovině hřiště. Následně jeden z domácích hráčů pomohl hostům faulem.

28
    Tak dlouho si domácí hráči hráli s balonem na polovině hostů až o něj přišli a Budějovice by měly vhazovat.

27
    Hostující hráč fauloval svého soka a Příbrami se tak nabízí standardní situace, která může třeba skončit první brankou zápasu.

27
    Domácí celek kombinoval na polovině hřiště, po zákroku hostujícího hráče bude favorit zápasu vhazovat.

26
    V posledních sekundách každý chvilku tahal pilku až sudí Pechanec odpískal domácímu juniorovi faul na polovině hostů...

25
    Po chybě hostů na polovině hřiště útočil domácí celek, ale Coufal mohl poděkovat svým spoluhráčům za dobrou práci v obraně.

25
    Tlak domácích hráčů po rozehraní standardní situace pokračoval, zatím je z toho ovšem pouze autové vhazování.

24
    Ta samá situace pro domácí celek je tady ještě jednou.

24
    Z následného kontru získali domácí hráči výhodu rohového kopu.

23
    Poté ovšem neskončil žádný balon na těle domácího brankáře.

23
    Hostující celek chtěl překonat poprvé domácí obranu a jít tím pádem do vedení. Nakonec vybojoval standardní situaci v podobě rohového kopu.

23
    Útok hostů napsal svojí tečku střelou mimo branku, do které se v prvním poločase postavil Kočí.

22
    Hostující celek strávil na polovině domácích pouze pár sekund. Následovalo autové vhazování Příbrami.

22
    Střela domácího hráče prosvištěla mimo branku hostů a Coufal uvede míč zpět do hry.

21
    Rozhodnutí Ondřeje Pechance bylo jasné – domácí celek vhazoval. Následně se hrálo před Coufalem až jeden z hostů porušil fotbalová pravidla, což doprovodila svým zvukem píšťalka hlavního arbitra zápasu.

20
    Hostující celek se musel strachovat, aby se skóre poprvé nepohnulo, ale pro hosty nakonec vše dobře dopadlo, aniž by byl Coufal vytížený....

20
    Hostům nevyšla finální fáze svého útoku, což je práce pro kopačku domácího brankáře. Kočí si bere balon.

19
    Diváci viděli kombinaci domácích hráčů, kterou ovšem přerušil hostující junior na polovině hrací plochy.

19
    Jeden z hostujících hráčů vhodil míč do hry od postranní čáry, poté získal hostující celek standardní situaci, ale následná chyba na polovině hřiště si sehrála své.

18
    Domácí hráči svůj útok zkazili, nikdo z fotbalistů Příbrami nezakončoval a je z toho tím pádem autové vhazování pro hosty.

18
    Po souhře domácích hráčů bude mít favorit zápasu k dispozici autové vhazování z poloviny outsidera utkání.

17
    Coufal rozehrával od vlastní branky, ale hosté přišli o balon zhruba na polovině hrací plochy.

16
    Zprvu to vypadalo, že se před Coufalem budou dít zajímavé věci, ale hosté se vrátili do obrany. Hostující brankář poté viděl, jak balon směřuje mimo tři tyče branky hostů.

16
    Ťukec domácích hráčů na vlastní polovině zatím k ničemu nevedl. Budějovice se ovšem musí připravit, že budou muset zapnout v obraně.

15
    Ale ten mohl pouze udílet pokyny svým spoluhráčům. Uvidíme po necelé čtvrt hodině hry útok hostujícího mužstva.

15
    Míč byl na polovině domácích v držení Příbrami. Po kombinaci favorita zápasu se hra přesunula před Coufala.

14
    Hostující celek se hnal směrem na branku domácích. Obrana Příbrami nepracovala zle a nyní musel junior Budějovic zpomalit hru.

14
    Teď ovšem první střela na branku. Postaral se o ní domácí hráč, ale Coufal udržel nerozhodný stav na půdě Příbrami.

13
    V úvodních zhruba třinácti minutách nebyl k vidění jediný roh na obou stranách.

13
    První fáze hostujícího útoku vypadala celkem zajímavě, nakonec se ovšem nic nestalo a Kočí bude vykopávat od vlastní branky, kdy může rozehrávat nakrátko či poslat dlouhý balon.

12
    Po rozehrávce nakrátko nejprve pomohla domácí obrana svému brankáři, hosté i tak vhazovali, ale jinak se nic světového před brankou Příbrami nepřihodilo.

11
    Sudí Pechanec odpískal jednomu z domácích hráčů nedovolený přestupek a hosté budou zahrávat standardní situaci.

11
    Jeden z domácích hráčů vhazoval, ale Coufal poté nebyl donucen k zákroku v době, kdy Příbram směřovala na jeho branku.

10
    Domácí mužstvo se neprosadilo na polovině hostů, navíc šel balon za brankovou čáru od domácího hráče, takže Coufal může být naprosto v klidu.

10
    Nakonec se domácí celek musel s balonem u nohou vrátit na svojí polovinu, kde mohl zasáhnout do hry brankář Kočí. Po chybě jednoho z juniorů Příbrami poté budou Budějovice vhazovat.

9
    Opět Příbram získala balon a už byla na polovině Budějovic.

9
    Příbram v úvodních minutách zápas drží balon více na svých kopačkách. i tak favorit zápasu víceméně neměl zajímavější standardní situaci.

8
    Příbram je zatím střelecky aktivnější, ale ani jeden pokus domácích neletěl na Coufala. Před pár vteřinami zakončoval domácí junior zase mimo hostující svatyni.

7
    Načež hostům nevyšlo prakticky vůbec nic, Příbram měla další šanci, ale Budějovice se včas vrátily do obrany.

7
    Příbrami se naskytla ještě jedna zajímavá možnost, ale ani teď nemusel zasahovat Coufal, jelikož střela domácího hráče letěla mimo tři tyče. Následovat bude odkop od branky hostů.

6
    Hostující celek chyboval v rozehrávce, Příbram měla určitou šanci na ohrožení Coufala v brance Budějovic, ale nikdo z domácích juniorů se neodhodlal k zakončení na brankáře soupeře.

6
    K vidění bylo několik ztrát na obou stranách v krátkém sledu. Nakonec ze série nepřesností získali autové vhazování z vlastní poloviny hostující hráči.

5
    Domácí mužstvo podrželo balon na polovině hřiště, ale chyba v přechodové fázi dostala na míč na pár sekund outsidera zápasu z Českých Budějovic.

5
    Odehráno je necelých pět minut utkání a zatím jsme neviděli jedinou střelu na domácí či hostující branku.

4
    Domácí celek si vyměňoval balon při své kombinaci zhruba na polovině hřiště. Ta kombinace nebyla přesná a hosté mají možnost vhazování.

4
    Kombinaci hostů narušil jeden z domácích juniorů. Příbram je mužstvem, které nyní bude tvořit a bude chtít vstřelit první branku utkání.

3
    Coufalovi včas spoluhráči včas pomohli a zneškodnili domácí kontr, na tahu je tím pádem juniorka z jihu Čech.

3
    Ztráta hostů na polovině hřiště darovala balon příbramské juniorce. Hostující brankář Coufal musí být pozorný při protiútoku favorita zápasu.

2
    Hráč domácích fauloval svého protihráče. Hosté se po rozehrávce standardní situace nikam nehnali a následně přišli o balon na polovině Příbrami.

2
    Následně vzal domácí hráč veškerou zodpovědnost na sebe, ale pálil mimo branku Coufala, který bude vykopávat od své pokladnice.

1
    Po obranném zákroku hostujícího hráče ukázal rozhodčí Pechanec, že bude domácí mužstvo vhazovat.

1
    Sudí Pechanec zahájil svým hvizdem souboj Příbrami s Českými Budějovicemi. Výhodu prvního útoku má domácí celek.

1

1.FK Příbram: Kočí – Šíma, Holý, Vávra, Tarczal, Ric, Průcha, Laňka (C), Jan Matoušek, Jandera, Antwi
    Náhradníci: Trnka – Jelínek, Hloušek, Polidar, Lukavský, Pecka, Černý

SK Dynamo Č. Budějovice: Coufal – Chylík, Řehoř, Hála, K. Kadlec, Jak. Matoušek, Tomek, Škoda, Štifter, Kalousek, Krejčí (C)
    Náhradníci: Luksch – V. Kadlec. Kortiš, Jáša, Grigera

Rozhodčí: Pechanec – Poživil, Černý.

České Budějovice nemají moc, co ztratit v Příbrami. Hosté jako kdyby nebrali Juniorskou ligu vážně a staví celkem dost hráčů ze staršího dorostu. Naposledy urvali doma překvapivý bod s Plzní, když soupeř měl převahu, ale srovnal na 1:1 až v závěru Řezníčkem. První gol daroval Jihočechům svojí chybou gólman Sváček, který pustil střelu doprostřed branky. Dynamo v této sezoně například doma schytalo debakl 0:7 od Sparty, kdy hostující Lukáš Juliš se zkušenostmi z áčka Pražanů převyšoval ostatní hráče na hrací ploše.

Příbrami patří před zápasem české části Juniorské ligy pozice favorita. Juniorka je víceméně propojena s áčkem po nástupu trenéra Josefa Csaplára. Domácí nehrají vůbec špatně. V Plzni prišli o tři body penaltou Vaise z 90. minuty. Doma porazili Bohemku 7:0 či lídra ligy z Teplic, který nastoupil i s bývalým hráčem Plzně Janem Suchanem. Prave on a Kodad se prosadili v dresu poražených. Příbram vyhrála po vývoji 2:0, 2:1, 3:1, 3:2.

Hezké odpoledne, vítejte u textového přenosu, ve kterém se zaměříme na souboj Juniorské ligy mezi domácí Příbramí a hosty z Českých Budějovic. Zápas začíná ve 13:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Vít Muzikář

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 39. Laňka, 41. Jan Matoušek, 49. Ric, 52. Antwi (pen.), 69. Jan Matoušek, 89. Ric

Karty:   36. Kalousek (CEB), 57. Hála (CEB), 83. Tomek (CEB)

FK Příbram: Kočí – Šíma (59. Jelínek), Holý, Vávra, Tarczal, Ric, Průcha (77. Hloušek), Laňka (C) (77. Lukavský), Jan Matoušek (77. Pecka), Jandera (59. Polidar), Antwi

SK Dynamo Č. Budějovice: Coufal – Chylík, Řehoř, Hála, K. Kadlec (59. V. Kadlec), Jak. Matoušek (46. Jáša), Tomek, Škoda, Štifter, Kalousek (78. Kortiš), Krejčí (C) (68. Grigera)

Rozhodčí: Pechanec – Poživil, Černý