Arménie – Srbsko 0:1 (kon.) | S. Makedonie – Rakousko 0:4 (kon.) | Ázerbájdžán – Kosovo 0:0 (kon.)
Kypr – Maďarsko 0:2 (kon.) | Turecko – Belgie 1:2 (kon.) | Moldavsko – Česko 1:3 (kon.)
Gruzie – Litva 1:0 (kon.) | Estonsko – Island 2:3 (kon.) | Bulharsko – Černá Hora 3:1 (kon.)
Polsko – Dánsko 3:1 (kon.) | Izrael – Německo 2:5 (kon.) | Portugalsko – Švýcarsko 2:1 (kon.)
Norsko – Irsko 2:1 (kon.) | Wales – Rumunsko 0:0 (kon.) | Skotsko – Ukrajina 0:2 (kon.)
Španělsko – Slovensko 5:1 (kon.)
Portugalsko
2:1 (2:1)
Švýcarsko
Úterý 14.11.2017, 18:30 • Estádio da Mata Real (Pacos de Ferreira) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 8

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:19:55)

Sledovali jsme utkání kvalifkace na ME do 21 let mezi domácím Portugalskem a Švýcarskem, které končí výhrou domácích 2:1. Za domácí se prosadili Jota s Goncalvesem. Navrch ještě Carvalho nebyl schopný trefit při penaltě bránu. Za hosty snížil v 39. minutě Garcia. Druhá půle již nebyla tak kvalitní a tak o vítězi bylo brzy rozhodnuto. Portugalsko se posouvá na třetí místo, Švýcarsko padá na čtvrté.

90+2

90+1
    Rozhodčí Andrew Dallas se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Žlutou kartu dostává Haas (Švýcarsko).

89
    G.Dias vybojoval pro své barvy faul kolem levé postranní čáry, to domácím stoprocentně vyhovuje.

88
    Lauper vyslal dlouhý míč na Spielmanna, jenže ten ho nedokázal zpracovat. Portugalsko je velice blízko tříbodovému utkání.

87
    Nepřesný centr vyslal Mvula Lotomba, který nehraje zrovna ideální druhou půli.

86
    Útočným faulem se prezentoval Dalot, který fauloval kolem rohového praporku.

85
    Opět Portugalsko dobře odbránilo. Následně drží míč ve svém pokutovém území.

84
    Nepřesnou přihrávkou se prezentoval Grgič. Ferro drží míč, který posílá na svého brankáře.

83
    O dalekonosnou ránu se pokusil nově příchozí Xadas, jenže jeho střela míjí bránu Kobela, který rychle posílá míč na dvojici Ajeti, Oberlin.

82
    Hosté se nemohou dostat k zakončení, protože domácí hrají v druhém poločase do obrany velice pečlivě.

81
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Goncalves, přichází Xadas.

80
    Žlutou kartu dostává Spielmann (Švýcarsko).

79
    Velká šance domácího celku! K zakončení se dostal Carvalho, jenže Kobel skvěle zasahuje.