Jižní Korea – Srbsko 1:1 (kon.) | Čína – Kolumbie 0:4 (kon.) | Argentina – Nigérie 2:4 (kon.)
Katar – Island 1:1 (kon.) | Slovensko – Norsko 1:0 (kon.) | Rusko – Španělsko 3:3 (kon.)
Rumunsko – Nizozemsko 0:3 (kon.) | Maďarsko – Kostarika 1:0 (kon.) | Belgie – Japonsko 1:0 (kon.)
Německo – Francie 2:2 (kon.) | Rakousko – Uruguay 2:1 (kon.) | Wales – Panama 1:1 (kon.)
Anglie – Brazílie 0:0 (kon.) | Portugalsko – USA 1:1 (kon.)
Rumunsko
0:3 (0:0)
Nizozemsko
Úterý 14.11.2017, 20:00 • Arena Națională, Bukurešť • Mezinárodní přípravné zápasy

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:56:00)

Je konec. Nizozemsko nakonec vyhrálo jasně 3:0 a potvrdilo svou kvalitu.
    Po prvním poločase je stav bezgólový. Už v 17. minutě musel Pantilimon po několikráte zasahovat, tentokrát proti střele Proppera. O dvě minuty později se Babel dostal do střely, ale opět ho domácí brankář skvěle vychytal. Poté se hra zklidnila, ale o něco lepší je Nizozemsko, které těsně před poločasem dalo gól, když Babel zakončil přesně pod břevno, ovšem stal v ofsajdu a branka tak nebyla uznána.
    Ve 47. minutě si na centr Berghuise naskočil Depay a dal první gól utkání. V 57. minutě našel centr Berghuise Babela a ten doklepl míč do brány. V 81. minutě našel opět centr Berghuise tentokrát Luuk de Jonga a ten hlavou poslal Nizozemsko do vedení 3:0. Berghuis si připsal hattrick asistencí.

90+2

90+1
    Střela Stanciu z přímého kopu přeletěla bránu.

90
    Hráč Nizozemska se dopustil faulu a Rumunsko bude mít přímý kop z levé strany u vápna.

89
    Z následného rohu Holanďané nic nevytěžili a u míče jsou domácí.
    88. Luuk de Jong promarnil příležitost, jelikož Pantilimon předvedl skvělý zákrok.

88
    Obrovskou šanci spálil Luuk de Jong, když se řítil sám na bránu, ale Pantilimon ho skvěle vychytal!

87
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Blind, přichází Promes.

84
    Nyní se hosté dopustili faulu.

83
    Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Berghuis, přichází van de Beek.

83
    Nizozemsko dnes ukázalo jasnou sílu a taky to, že na Mistrovství světa budou hodně chybět.
    81. de JONG - 0:3

81
    Nizozemsko právě vstřelilo branku!
    Berghuis nacentroval z přímého kopu přesně na hlavu LUUK DE JONGA a ten zvyšuje náskok už na 3:0! Berghuis si dnes připisuje hattrick v asistencích. Asistence: Berghuis.