Jižní Korea – Srbsko 1:1 (kon.) | Čína – Kolumbie 0:4 (kon.) | Argentina – Nigérie 2:4 (kon.)
Katar – Island 1:1 (kon.) | Slovensko – Norsko 1:0 (kon.) | Rusko – Španělsko 3:3 (kon.)
Rumunsko – Nizozemsko 0:3 (kon.) | Maďarsko – Kostarika 1:0 (kon.) | Belgie – Japonsko 1:0 (kon.)
Německo – Francie 2:2 (kon.) | Rakousko – Uruguay 2:1 (kon.) | Wales – Panama 1:1 (kon.)
Anglie – Brazílie 0:0 (kon.) | Portugalsko – USA 1:1 (kon.)
Argentina
2:4 (2:1)
Nigérie
Úterý 14.11.2017, 17:30 • Krasnodar Stadium (Krasnodar) • Mezinárodní přípravné zápasy

Z mé strany je to pro tento zápas už vše, přeji příjemný zbytek dne. (19:36:52)

Fauly: 9:13

Utkání mezi Argentinou a Nigérií přineslo hned šest branek. Překvapivě hned čtyři z nich vstřelili Nigerijci a připsali si cenné vítězství 4:2. V prvním poločase to vypadalo, že si Argentina půjde za pohodovým vítězstvím, dostala se do vedení 2:0 díky Banegovi a Agüerovi. Pak ale začali úřadovat Nigerijci. Ještě v prvním poločase snížil Iheanacho. A ve druhé půli Afričani své dílo dokonali. Nejprve se během dvou minut prosadili Iwobi a Idowu a pak v 73. minutě ještě jednou Iwobi. A bylo hotovo. Argentina už nedokázala reagovat.

90+4

90+4
    S tím centrem si ale Nigerijci znovu poradili. Stejně tak dokázali zablokovat i následnou střelu Argentinců z odraženého míče.

90+3
    Rozhodčí odpískal Nigérii další faul a Argentina bude mít dnes ještě jednu šanci ze standardní situace. Teď je to ale spíš na centr.

90+3
    Otamendi se sice dostal k hlavičce, ale nemířil přesně.

90+2
    Tak ještě jeden rohový kop z pravé strany pro Argentinu.

90+2
    Také s ním si ale pozorná obrana Afričanů poradila. Bude z toho jen výkop od brány v podání Uhoza.

90+1
    Standardní situace z levé strany nebyla od Argentinců špatně zahraná. Následovat bude jejich rohový kop.

90+1
    Další faul Nigérie. Tentokrát se stal obětí bolestivého nedovoleného zákroku Pérez.

90
    Jenže tentokrát se to Everu Banegovi nepovedlo. Přestřelil nigerijskou zeď a pak i branku.

89
    Je tu standardní situace pro Argentinu po faulu Musy. Šance pro Argentinu ještě utkání v jeho závěru zdramatizovat. Banega se už dnes jednou hezky trefil.

88
    Po centru Gómeze z pravé strany Nigerijci odkopli míč do bezpečí.

87
    Z voleje z velké dálky vystřelili Benedetto. Ten těžký kop ale nezvládl, míč letěl hodně mimo.

87
    Střídání v týmu Nigérie: ze hřiště odchází Iwobi, přichází Kayode.

86
    Rohový kop nicméně Argentinci v pohodě ubránili.

86
    Mikel převzal míč od Musy a pak naprosto nepřesně odcentroval. Ale i tak je z toho rohový kop pro Nigérii.