Chabarovsk – Petrohrad 2:3 (kon.) | Vladivostok – Dynamo Moskva 4:5 (kon.) | Kunlun – Minsk 0:2 (kon.)
Čerepovec – Jekatěrinburg 2:5 (kon.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 1:4 (kon.) | Spartak Moskva – Toljatti 4:2 (kon.)
Riga – Magnitogorsk 0:3 (kon.)
Red Star Kunlun
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
HC Dinamo Minsk
Čtvrtek 16.11.2017, 12:30 • LeSports Center • KHL

Hostující celek odehrál tento zápas takticky velmi dobře. Díky dvěma brankám ze druhé třetiny vyhrává tento duel 2:0. Andrej Stěpanov a Quinton Howden rozhodli o výhře Dinama. (14:44:09)

59:40
    Už se pravděpodobně nic nestane.

59:29
    Oddechový čas pro domácí.

59:29
    Brandon Yip zkoušel kotouč poslat pod horní tyčku, ale jeho pokus vyrazil brankář do ochranné sítě. Buly před brankou Minsku.

59:00
    Hlasatel oznámil poslední minutu hry, domácí se nastěhovali do útočného pásma. Vypálit nad branku se jim nedaří.

58:30
    Kunlun odvolal brankáře, hraje v šesti.

58:14
    Andreas Thuresson přišel o kotouč v útočném pásmu, a tak také asi končí poslední možnost domácího celku na zdramatizování zápasu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:35
    Oba týmy hrají v plném počtu.

57:20
    Andrej Stěpanov výborně vypálil z předbrankového prostoru. Jeho projektil končí mimo branku, gólman domácích zasahovat nemusel.

56:00
    Sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance.

55:35
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Gilbert Brulé – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Arťom Volkov – 2 min., hrubost).

55:30
    Sergej Drozd svou aktivní hrou pořádně pozlobil domácí obranu. Beci Kunlunu jsou pod tlakem.

54:30
    Dmitrij Korobov se dostal k puku na obranné polovině, následně rychle dostal hru do středního pásma a do útoku nahodil tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění.

54:00
    Šest minut hry nás dělí od konce zápasu, hosté stále vedou o dva góly. Mnoho šancí k vidění není, domácí se nemohou přes výborně hrající obranu soupeře prosadit.