Chabarovsk – Petrohrad 2:3 (kon.) | Vladivostok – Dynamo Moskva 4:5 (kon.) | Kunlun – Minsk 0:2 (kon.)
Čerepovec – Jekatěrinburg 2:5 (kon.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 1:4 (kon.) | Spartak Moskva – Toljatti 4:2 (kon.)
Riga – Magnitogorsk 0:3 (kon.)
Red Star Kunlun
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
HC Dinamo Minsk
Čtvrtek 16.11.2017, 12:30 • LeSports Center • KHL

Hostující celek odehrál tento zápas takticky velmi dobře. Díky dvěma brankám ze druhé třetiny vyhrává tento duel 2:0. Andrej Stěpanov a Quinton Howden rozhodli o výhře Dinama. (14:44:09)

59:40
    Už se pravděpodobně nic nestane.

59:29
    Oddechový čas pro domácí.

59:29
    Brandon Yip zkoušel kotouč poslat pod horní tyčku, ale jeho pokus vyrazil brankář do ochranné sítě. Buly před brankou Minsku.

59:00
    Hlasatel oznámil poslední minutu hry, domácí se nastěhovali do útočného pásma. Vypálit nad branku se jim nedaří.

58:30
    Kunlun odvolal brankáře, hraje v šesti.

58:14
    Andreas Thuresson přišel o kotouč v útočném pásmu, a tak také asi končí poslední možnost domácího celku na zdramatizování zápasu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:35
    Oba týmy hrají v plném počtu.

57:20
    Andrej Stěpanov výborně vypálil z předbrankového prostoru. Jeho projektil končí mimo branku, gólman domácích zasahovat nemusel.

56:00
    Sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance.

55:35
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Gilbert Brulé – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Arťom Volkov – 2 min., hrubost).

55:30
    Sergej Drozd svou aktivní hrou pořádně pozlobil domácí obranu. Beci Kunlunu jsou pod tlakem.

54:30
    Dmitrij Korobov se dostal k puku na obranné polovině, následně rychle dostal hru do středního pásma a do útoku nahodil tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění.

54:00
    Šest minut hry nás dělí od konce zápasu, hosté stále vedou o dva góly. Mnoho šancí k vidění není, domácí se nemohou přes výborně hrající obranu soupeře prosadit.

53:20
    Dlouhou dobu byl hostující celek nastěhovaný v útočném pásmu. Do zakončení se ale nedostal. Minsk hraje výborně takticky.,

52:30
    Domácí tým hodně doplácí na nepřesnosti, kterých je ve hře opravdu hodně.

51:53
    Vladimir Děnisov se dostal ve středním pásmu puku, nabral rychlost a pokoušel se probojovat do střelecké pozice, jeho pokus zablokoval obránce Red Star.

51:20
    Od své branky rozehrává brankář Kunlunu, domácí se pokouší něco vymyslet, jenže se stabilněji nemohou propracovat do útočného pásma.

50:45
    Jhonas Enroth kryje zakončení od modré čáry. Tímto pokusem se prezentoval Andreas Thuresson.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, ani jeden celek se nikam nežene.

49:25
    Kyle Chipchura si dobře vybruslil do předbrankového prostoru, ale nedokázal přesněji zpracovat přihrávku od spoluhráče.

48:48
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Střelecky je aktivnější hostující celek, domácí vyslali na branku soupeře jen 16 pokusů.

47:21
    Sergej Pereťagin se dostal do útočného pásma, ale nedokázal důrazněji zakončit.

47:00
    Mnoho šancí k vidění není, hosté se dostali do dvoubrankového vedení, které nyní snadno brání a drží.

45:48
    Charles Linglet se sice propracoval do útočného pásma, ale pak už nedokázal nikomu přihrát. Sledujeme klidnější pasáž hry.

44:58
    Po zákroku brankáře Dinama Minsk je hra přerušena, vhazovat se bude před brankou hostů.

44:06
    Gilbert Brulé vedl další akci svého týmu. Od modré vypálil Jesse Blacker, jeho pokus brankář Jhonas Enroth jen vyrazil. Následně vystřelil další hráč Kunlunu, ale ten z ostrého úhlu minul.

43:25
    Domácí celek hraje aktivněji, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.

42:14
    Andreas Thuresson se propracoval do útočného pásma, ale rychlou akci nedokázal zakončit.

41:12
    Brandon Yip dobře vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje brankář Jhonas Enroth. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.

40:55
    Hostující celek špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před brankou Kunlunu.

40:01

Dva góly jsme viděli ve druhé třetině, po které mohou být více spokojení hostující hráči. Po brankách Andreje Stěpanova a Quintona Howdena vedou o dva góly.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:43
    V poklidném tempu se dohrává druhá třetina.

39:25
    Domácí hokejisté sice buly vyhráli, ale do výraznější střelecké pozice se propracovat nedokázali.

39:18
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Minsku.

39:00
    Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
    38:20 Quinton HOWDEN - 0:2

38:20
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a navyšují své vedení. Po rychlé přihrávce Fontainea vypálil QUINTON HOWDEN. Jeho pokus propadl domácímu brankáři až za brankovou čáru. Asistence: Justin Fontaine.

37:23
    Kunlun vyhazuje kotouč přes všechny čáry. Domácí se v pohodě brání.

37:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině. Hosté hrají přesilovou hru, během které mohou navýšit své vedení.

36:32
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Lucas Lessio – 2 min., vražení na hrazení).

36:03
    Minsk špatně rozehrál on vlastní branky, a tak je z toho jen zakázané uvolnění.

35:40
    Domácí celek se nyní musí bránit aktivní hře soupeře. Magnus Hellberg zasahovat nemusel, protože jeho kolegové vyhráli buly.

34:55
    Magnus Hellberg zastavuje hru, bude se vhazovat před jeho brankou.

34:40
    Kunkun se propracoval do střelecké pozice, ale Cory Kane z pravého kruhu pálil nad branku.

33:55
    Ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat do střeleckých pozic. Mnoho šancí k vidění není. Sledujeme spíše taktickou bitvu.

33:25
    Quinton Howden vypálil zápěstím, jeho ránu snadno kryje gólman Kunlunu.

32:51
    Luke Lockhart se při vlastním oslabení dostal do střelecké pozice, poskakující kotouč ale nedokázal trefit podle představ.

32:20
    Přesilovku hrají hosté, zatím se ale nemohou stabilněji propracovat do útočného pásma.

31:29
    Magnus Hellberg se štěstím kryje střelecký pokus hostů. V přesilovce vypálil Jevgenij Kovyršin.

31:14
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon Yip – 2 min., nedovolené bránění).

31:14
    Dinamo Minsk se propracovalo do útočného pásma, Dmitrij Znacharenko zakončoval z mezikruží. Jeho pokus kryje domácí maskovaný muž.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Hosté vedou o jeden gól.

29:54
    Obrázek hry je stále stejný, hraje se spíše ve středním pásmu. Ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat do zakončení.

29:01
    Domácí celek se dostal do útočného pásma, dobře vypálil Kyle Chipchura. Jeho tvrdou ránu kryje brankář Minsku.
    27:14 Andrej STĚPANOV - 0:1

27:14
    Hostující celek se dostává do vedení. Po rychlé akci a dobré přihrávce se puk dostal k ANDREJI STĚPANOVOVI, který rychlou střelou dokázal překonat domácího gólmana. Asistence: Dmitrij Korobov.

25:30
    Jevgenij Kovyršin se propracoval po bleskové protiakci do útoku, jeho ránu z ostrého úhlu kryje domácí brnakář Magnus Hellberg.

25:10
    Kyle Chipchura vybojoval puk v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se on ani jeho spoluhráči nedostali.

24:30
    Hráči v červeném se rychle dostali do útočného pásma, sledujeme rychlý hokej, Nikita Chlystov nedokázal přesněji vypálit.

24:00

23:50
    Andreas Thuresson nezachytil puk na útočné modré, a tak Kunlun přichází o pásmo.

23:22
    Kotouč je za domácí brankou, Dinamo hraje v oslabení velmi dobře. Domácí to nemají vůbec snadné.

22:52
    Obětavě hrající Minsk se dokázal osvobodit. Oba týmy vystřídaly.

22:27
    Přesilovku hraje domácí celek, Kunlun se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře. Gilbert Brulé čekal na přihrávku.

22:00
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ilja Šinkevič – 2 min., hákování).

22:00
    Wojtek Wolski se propracoval do střelecké pozice, jeho rána z otočky končí ale v rohu kluziště.

21:51
    Kotouč po střele domácího Gilberta Brulého kryje brankář Jhonas Enroth. Domácí již hrají v plném počtu.

21:09
    To nejhorší mají domácí za sebou, Kunlun hraje ve čtyřech.

21:03
    Magnus Hellberg kryje tvrdou ránu od modré čáry, kterou vyslal Jack Skille.

20:34
    Další střela hostujícího celku končí nad brankou. Gólman zasahovat nemusel.

20:17
    Jevgenij Kovyršin se dostal do zakončení, jeho rána byla zablokovaná.

20:01

V úvodní třetině jsme mnoho střel na branku a velkých šancí neviděli. Sledujeme klidný zápas, ve kterém zatím gól nepadl. Druhou třetinu budou hosté začínat s přesilovou hru pět na tři.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:50
    Hosté hrají přesilovku pět na tři.

19:42
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Roman Graborenko – 2 min., sekání).

19:40
    Hosté se dostali do útočného pásma, kde kombinují.

19:27
    Justin Fontaine vypálil v mezikruží, ale jeho pokus byl zablokovaný.

19:08
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Nikita Chlystov – 2 min., podražení).

18:40
    Úvodní třetina se v poklidném tempu dohrává. Ani jeden celek se nikam nežene.

18:14
    Red Star rozehrává na své obranné polovině, zatím se marně pokouší propracovat do útočného pásma. Mnoho šancí k vidění není.

17:30
    Jevgenij Kovyršin se probojoval do střelecké pozice, ránu z mezikruží nejprve tečoval domácí obránce, a pak kotouč sebral brankář.

16:30
    Marc-Andre Gragnani vypálil od modré čáry, jeho ránu snadno kryje domácí maskovaný muž.

16:03
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznější šance. Sledujeme rychlý hokej, která nenabízí velké příležitosti.

15:46
    Kunlun se rychle dostal do útočného pásma, střelu Andrease Thuressona kryje brankář Minsku. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.

15:04
    Jack Skille po rychlé akci spoluhráčů vypálil. Jeho pokus kryje brankář Magnus Hellberg.

14:27

14:15
    Minsk vyhazuje přes všechny čáry, puk tak má domácí brankář, který rozehrává na obránce.

13:40
    Kyle Chipchura z bezprostřední blízkosti nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Jhonas Enroth byl pozorný.

13:30
    Polovina přesilovky je pryč a zatím se domácí celek do výraznější šance nepropracoval.

12:31
    Přesilovou hru mají nyní k dispozici domácí, ti už vstřelili sedmnáct přesilovkových branek.

12:27
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Quinton Howden – 2 min.).

11:37
    Na výraznější střelecký pokus čekáme poměrně dlouho. Brandon Yip vypálil nepřesně od modré čáry.

10:50
    Dinamo se probojovalo do útočného pásma, pokoušelo se vypracovat si střeleckou pozici. Jenže domácí obrana si poradila.

10:01
    Jeden z hlavních rozhodčích se pokoušel vyhnout souboji, uklouzl a pravděpodobně si poranil záda. Za pomoci lékaře opustil ledovou plochu.

09:35
    Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek nechce chybovat. Sledujeme klidnější hry.

08:22

07:52
    Magnus Hellberg kryje kotouč po střele Jacka Skillea. Buly před bránou domácích.

07:24
    Polovina domácího oslabení je pryč, do výraznější šance se Minsk nedostal.

06:51
    Charles Linglet byl připravený pro zakončení, jenže přihrávka se k němu nedostala.

06:38
    Domácí celek se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

06:22
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Pavel Vorobej – 2 min., hákování).

05:45
    Pavel Vorobej přišel ve středním pásmu o kotouč, a tak se musí domácí celek bránit.

04:40
    Kyle Chipchura se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána byla zablokovaná.

03:20
    Jesse Blacker se dostal do brejku. Rozhodl se pro zakončení zvané ruský blafák, tedy vší silou nápřahem napálil kotouč. Branku ale trefit nedokázal.

03:05
    Domácí maskovaný muž kryje kotouč, vhazovat se bude před brankou Kunlunu.

02:54
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

01:47
    Jhonas Enroth si připisuje další zákrok, tentokrát si poradil s pokusem, který vyslal domácí Luke Lockhart od modré čáry.

00:58
    Alexandr Pavlovič využil chybného přístupu domácí obrana, a tak se dostal do střelecké pozice. Jeho ránu vyrazil mimo branku domácí Magnus Hellberg.

00:27
    Aktivněji začíná domácí celek, Gilbert Brulé dostal kotouč do útočného pásma, ale zakončit se mu nepodařilo.

00:01

Red Star Kunlun: Hellberg (Skrynik) – Graborenko, A. Kulda, Pereťagin, Blacker, Järvinen, N. Chlystov, Vorobej – DeFazio, Wolski, Brulé – Kane, Yip, Lessio – Rissanen, Thuresson, O'Donnell – Jaw, Lockhart, Chipchura.

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Gragnani, Děnisov, Korobov, Šinkevič, Znacharenko, Chenkel, Ďukov – Fontaine, Howden, Linglet – Pavlovič, Skille, Šarangovič – Kovyršin, An. Stěpanov, Gavrus – Bujnickij, Karaban, Drozd – A. Volkov..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Red Star Kunlun odehrál 30 zápasů s bilancí 11-1-7-11. Vybojoval 42 bodů a v tabulce Východní konference je na deváté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s Nižněkamskem 2:0. Nestačil na Kazaň 1:2, Ufu 2:3, Soči 3:4 a v nájezdech Dynamo Moskvu 1:2.

HC Dinamo Minsk je v tabulce Západní konference na desátém místě, odehrál 30 zápasů s bilancí 10-3-2-15 a vybojoval 15 bodů. Z posledních pěti zápasů prohrál dva. Nestačil na Helsinky 0:2 a na Čerepovec 1:2. Poradil si s Rigou 2:1 v prodloužení, Spartakem Moskvou 5:4 na nájezdy a Kazaní 4:1.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Red Star Kunlun a HC Dinamo Minsk.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.