Chabarovsk – Minsk 3:2 (po pr.) | Vladivostok – Jaroslavl 0:2 (kon.) | Novosibirsk – Barys 4:0 (kon.)
Čerepovec – Toljatti 5:4 (2:0 po s.n.) | Kazaň – Omsk 3:4 (0:1 po s.n.) | N.Novgorod – Magnitogorsk 2:1 (po pr.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Severstal Čerepovec.
    Autorem vítězné branky je MATĚJ STRÁNSKÝ.

60:01

Třetí třetina nám přinesla vyrovnávací branku hostů a zápas bude muset rozlousknout prodloužení, případně dovednostní soutěž.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

54:51
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikolaj Kazakovcev – 2 min., sekání).

52:14
    Lada právě vstřelila branku!
    Krátce po uplynutí přesilové hry se přece jen hosté prosazují. Autorem branky je SEMJON VALUJSKIJ. Asistence: Denis Zernov a Georgij Bělousov.

52:02

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 10. Kagarlickij (Kornějev, Jašin), 15. V. Vasiljev (Bumagin, Kagarlickij), 17. Vovčenko (Trubačjov), 34. Karlin (Ščerbina), rozh. náj. Stránský – 5. Novotný (Harper, Ch. Genoway), 25. Kapustin (Valujskij), 38. Kapustin (A. Strelcov), 53. Valujskij (Zernov, Bělousov)