Buffalo – Columbus 2:3 (kon.) | Toronto – Arizona 1:4 (kon.) | Washington – Calgary 1:4 (kon.)
Nashville – Winnipeg 5:3 (kon.) | Minnesota – New Jersey 3:4 (po pr.) | San Jose – Anaheim 2:3 (3:4 po s.n.)
Minnesota Wild
3:4 (0:1, 1:1, 2:1 - 0:1)
New Jersey Devils
Úterý 21.11.2017, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Z mé strany je to už pro tento zápas vše, přeji příjemné úterní časné ráno. (05:03:28)

Ztráty: 6:1

New Jersey dokázalo i potřetí po sobě na ledě Wild vyhrát. Tentokrát po prodloužení. Devils ani jednou v zápase neprohrávali, takže z tohohle pohledu si vítězství zaslouží. Více střel ale měla Minnesota a měla i více ze hry. Jenže hraje se na góly. Hosté si ve třetí třetině vypracovali dvoubrankový náskok a vypadalo to, že vyhrají už v základní hrací době. Ale nestalo se, Granlund dvěma góly skóre srovnal. Ale víc než bod už to Minnesotě nepřineslo, protože prodloužení po necelé minutě rozhodl Moore.

60:52 John MOORE - 3:4

60:52
    Devils právě vstřelili branku!
    New Jersey vítězí! Henrique si na levém křídle počkal, až před branku na jede JOHN MOORE, se kterým se nestihl vrátit Zucker. Obránce Devils pak z první propálil Dubnyka. Asistence: Adam Henrique, Taylor Hall.

60:39
    Hall opět ukázal, že jeho bruslení s pukem na holi je skvělé, ale nakonec ho před zakončením zastavil Sutter.

60:01

Zdálo se, že Devils se podaří odvézt si z ledu Xcel Energy Centerdva body po základní hrací době, když se prosadil mladý Butcher. Domácí se ale nevzdali a dokázali srovnat, když se dvakrát trefil Granlund. Podruhé už když hráli Wild bez odvolaného Dubnyka.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    Hraje se ve středním pásmu a vypadá to, že prodloužení nás nemine.

59:13
    Po střele Greena z levé strany byl kotouč přizvednut mimo hru.
    58:24 Mikael GRANLUND - 3:3

58:24
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Tak přece jen se to povedlo! Minnesota s prázdnou brankou za zády vyrovnává na 3:3. Z pravé strany se svým druhým gólem v zápase prosadil MIKAEL GRANLUND. Schneiderovi clonil ve výhledu dost výrazně jeho vlastní spoluhráč Boyle a Granlund se navíc trefil velmi přesně pod břevno. Asistence: Ryan Suter, Eric Staal.

58:18
    Domácí vyhráli důležité vhazování a mohou se pokusit vyrovnat.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 22. Niederreiter (Mikael Granlund, M. Koivu), 52. Mikael Granlund (Spurgeon, M. Koivu), 59. Mikael Granlund (Suter, E. Staal) – 19. Henrique (Gibbons, A. Greene), 28. Santini, 48. Butcher (Henrique, Lovejoy), 61. J. Moore (Henrique, Hall)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Reilly, Quincey, Olofsson – Niederreiter (A), E. Staal, M. Foligno (C) – M. Koivu, Mikael Granlund, Zucker – Kunin, Eriksson Ek, Winnik – Ennis, Cullen, Stewart – Coyle.
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Santini, A. Greene (C), Severson, J. Moore, Lovejoy, Butcher – Palmieri, Hischier, Hall (A) – Bratt, Zajac (A), Zacha – Stafford, Boyle, Wood – Gibbons, Coleman, Henrique.

Rozhodčí: Skilliter, Jackson – Rody, Gibbs

Diváci: 19 048