Šumperk – Val.Meziříčí 8:1 (kon.) | Opava – Hodonín 1:11 (kon.) | Nymburk – Žďár n/S 2:3 (po s.n.)
Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 1:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Trutnov 2:4 (kon.) | Most – Jablonec 0:5 (kont.)
Písek – Tábor 0:3 (kon.) | Bílina – Děčín 3:6 (kon.) | Sokolov – Vrchlabí 3:2 (kon.)
David Servis – Kolín 3:4 (kon.) | Pelhřimov – Klatovy 4:6 (kon.) | Letňany – Kobra 3:4 (kon.)
konec
HK Opava
1:11 (1:1, 0:5, 0:5)
SHK Hodonín
Sobota 09.12.2017, 17:00 • Zimní stadion města Opavy • 2. liga skupina Východ (ČR) • 27. kolo
Předzápasové kurzy: 7.0 5.5 1.27
Partner:
   
  59:25
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Hosté vyhráli vhazování, po kterém se do puku opřel JAN SEDLÁK a přidává jedenáctý gól Hodonína. Asistence: Daniel Vaněk.
   
  57:55
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Hodonínský výběr se přece jen dočkal desátého gólu. Michal Romančík probruslil opavským pásmem až k brance, těsně před ní předložil puk JAKUBOVI VRÁNOVI, který zvyšuje na hrozivých 10:1! Zároveň tak kompletuje hattrick. Asistence: Michal Romančík.
   
  56:10
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Hlouček hostujících fanoušků se dožaduje desátého gólu a Hodonín je skutečně velmi blízko. Po nepřehledné skrumáži před domácí brankou se k puku po přiťuknutí Petra Peše probil MARTIN MIKLÍK a přidává devátou trefu Drtičů. Asistence: Petr Peš.
   
  55:03
  Drtiči právě vstřelili branku!
  A je tady osmý gól v opavské síti. Hosté ujeli do přečíslení, Michal Romančík si chytře počkal na ideální moment a žabičkou vybídl ke skórování MATĚJE CHARVÁTA, který z bezprostřední blízkosti propálil opavského brankáře! Asistence: Michal Romančík.
   
  52:27
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Hosté přesilovku přece jen využívají. Jakub Kužílek vypálil od modré, Wanecki puk vyrazil jen před sebe a číhající PETR JURČA měl před odkrytou klecí jednoduchou úlohu – 1:7. Asistence: Jakub Kužílek a Zbyněk Žabčík.
   
  37:58
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Hodonínský celek znovu ujel ve vlastním oslabení. Daniel Vaněk jako na zlatém podnose předal puk před opavskou klecí JAKUBOVI VRÁNOVI, který v pohodě přidává šestý zásah Jihomoravanů. Asistence: Daniel Vaněk.
   
  26:58
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Ani Wanecki ovšem neudržel čisté konto dlouho. Inkasoval totiž hned z druhé střely a Hodonín odskakuje do čtyřbrankového trháku. Další povedenou kombinaci hostujícího týmu zakončil MAREK HALODA. Asistence: Daniel Vaněk.
   
  26:07
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Už je to o tři góly! Hosté využili další přesilovku. Po ráně Dominika Matuly vyrazil Šimeček puk před sebe a JAKUB SAJDL pohotově doklepl puk do opavské klece – 1:4. Asistence: Dominik Matula.
   
  24:00
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Opavští přišli o kotouč, který jim sebral JAKUB VRÁNA, nabral a uháněl sám na Šimečka. Hostující útočník si počínal v zakončení chladnokrevně a nádherně pověsil puk pod horní tyčku. Asistence: Daniel Vaněk.
   
  22:04
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Hosté využívají přesilovku hned po 50 sekundách. Petr Jurča posunul puk na modrou čáru JAKUBOVI KUŽÍLKOVI, který vypálil bez přípravy, Šimeček přes hradbu těl nic neviděl a kapituloval – 1:2. Asistence: Petr Jurča.
   
  10:47
  Opava právě vstřelila branku!
  Domácí náramně vykombinovali hostující čtveřici a slaví vyrovnávací gól! Jakub Vítek si na pravém kruhu chytře počkal a mezi dvojicí hodonínských hráčů poslal puk přes celou šíři kluziště na LUKÁŠE ČERNÉHO, který bez přípravy poslal touš do poloprázdné branky Drtičů. Kotvan neměl šanci – 1:1. Asistence: Jakub Vítek a Dominik Rudl.
   
  6:45
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Teď už se jihomoravská střídačka raduje! Zbyněk Žabčík dlouhou přihrávkou na útočnou modrou čáru vysunul PETRA JURČU, který si rychle zpracoval puk, s ničím se nepáral a parádní trefou do levého horního růžku brány otevírá skóre utkání! Asistence: Zbyněk Žabčík.

  Jan Šimek

  Branky a nahrávky: 11. Černý (Vítek, Rudl) – 7. Jurča (Žabčík), 23. Kužílek (Jurča), 24. Vrána (Vaněk), 27. Sajdl (Matula), 27. M. Haloda (Vaněk), 38. Vrána (Vaněk), 53. Jurča (Kužílek, Žabčík), 56. Charvát (Romančík), 57. Miklík (Peš), 58. Vrána (Romančík), 60. Sedlák (Vaněk)


  HK Opava: Šimeček (Wanecki) – Pokorný, Kiss, Šindelář, Šendera, Rudl, Štindl, Slavík – Pělucha, Bitomský, Herman, Rousek, Vítek, Horváth, Vaněk, Wolf, Hartmann, Seidler, Černý, Malina.
  SHK Hodonín: Kotvan (O. Haloda) – Sedlák, Kužílek, Mojžíš, M. Haloda, Žabčík, Hladiš, Miklík – Charvát, Romančík, Vrána, Peš, Sajdl, Matula, Jurča, Černohous, Kadlec, Vaněk.

  Rozhodčí: Holaň – Novák, Rychlý