Washington – Boston 4:3 (1:0 po s.n.) | Tampa – Montreal 3:1 (kon.) | Florida – Philadelphia 3:2 (kon.)
Arizona – Toronto 4:7 (kon.) | Vancouver – Chicago 5:2 (kon.) | Los Angeles – Vegas 2:3 (po pr.)
San Jose – Calgary 3:2 (2:0 po s.n.)
Los Angeles Kings
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
Vegas Golden Knights
Pátek 29.12.2017, 04:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Zápas je u konce. Já se s vámi loučím a budu se těšit u některého z dalších zápasů na počtenou. (07:12:23)

3) Nate Schmidt (VGK) 0+0

Zápas je u konce. Velmi vyrovnaný souboj nakonec rozhodla branka Davida Perrona, který v prodloužení prostřelil vše co mu stálo v cestě a přihrál svému celku bod navíc.

63:30 David PERRON - 2:3

63:30
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Konec zápasu. DAVID PERRON ukončuje dnešní utkání střelou přes obrnáce, kterou brankář Quick moc neviděl a která mu zapadla přesně mezi ruku a beton do branky. Asistence: Reilly Smith.

63:16
    Quick (Los Angeles) se musel ukázat proti střele od Jonathana Marchessaulta a dokázal pokus útočníka hostí vyrazit pryč od své branky.

62:52
    Velký tlak domácích ukončuje svou nepřesnou střelou Anže Kopitar.

62:50
    Tanner Pearson (Los Angeles) v krátkém čase podruhé, ale ani tentokrát nedokázal prostřelit brankáře Fleuryho.

62:31
    Hráči Los Angeles mají v této části hry navrch. Do střely se dostal Pearson, ale znovu trefuje jen dobře postaveného brankáře rytířů z Vegas.

61:55
    Brankář Golden Knights Fleury, se ukázal při střele Kempeho z pravého kruhu, a dokázal vyrazit do rohu kluziště.

61:18
    Shea Theodore prozkoušel brankáře Quicka střelou na lapačku se kterou si domácí brankář poradil.

61:10
    Domácí Kings pokračují v tlaku. Se svou střelou však neuspěl ani Alec Martinez.

60:55
    První střelu prodloužení vyslal na branku střelec první branky Gáborik (Los Angeles)

60:18
    Reilly Smith (Golden Knights) se toho nebál a uštědřil hit domácí modle Kopitarovi.

60:10
    První vhazování v prodloužení vyhrál Anže Kopitar kapitán domácího celku.

60:01

Třetí třetina končí nerozhodným výsledkem 1:1 a následovat bude prodloužení. Na střely jsou aktivnější hosté 36:23, ale výsledek je nerozhodný. Prodloužení se hraje 3 na 3 a začne za malou chvíli.

Martin Pištora

Branky a nahrávky: 9. Gáborík (Forbort, Doughty), 56. Doughty (Muzzin) – 39. Marchessault (C. Miller, R. Smith), 52. Leipsic (Tuch, Eakin), 64. Perron (R. Smith)

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Doughty (A), Muzzin, Martinez (A), MacDermid (C), Forbort, Gravel – D. Brown, Kopitar, Pearson – Toffoli, Kempe, Iafallo – Lewis, N. Shore, Gáborík – Brodzinski, T. Mitchell, Andreoff.
    Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb (A), Schmidt, Engelland (A), Theodore, Merrill, C. Miller – Perron (A), Haula, Neal – R. Smith, W. Karlsson, Marchessault – Leipsic, Eakin, Tuch – O. Lindberg, Bellemare, Nosek.

Rozhodčí: Sutherland,O'Rourke – Heyerm Shewchyk

Diváci: 18432