Bournemouth – Everton 2:1 (kon.) | Chelsea – Stoke 5:0 (kon.) | Huddersfield Town – Burnley 0:0 (kon.)
Liverpool – Leicester 2:1 (kon.) | Newcastle – Brighton 0:0 (kon.) | Watford – Swansea 1:2 (kon.)
Manchester Utd. – Southampton 0:0 (kon.)
Huddersfield Town
0:0 (0:0)
Burnley FC
Sobota 30.12.2017, 16:00 • John Smith's Stadium, Huddersfield, West Yorkshire • Anglická Premier League • 21. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:52:31)

Je dobojováno, diváci se dnes na John Smith's Stadium gólu nedočkali, ale rozhodně se nedá říci, že by sledovali nudný fotbal. Bylo na co koukat, nakonec je remíza spravedlivá, byť blíže dnes ke gólu měli hosté, na rozdíl od domácích. Ti mohou být za remízu rádi a Burnley získává bod z hřiště soupeře, to také není k zahození.

90+3

90+3
    Zákroky brankáře Burnley Popeho – 1.

90+3
    Zákroky brankáře Huddersfieldu Lössla – 4.

90+3
    Žlutou kartu dostává Joe Lolley (Huddersfield Town).

90+1
    Nastavují se tři minuty, vypadá to, že dnes se gólu prostě nedočkáme.

90
    V poslední minutě řádné hrací doby končí útočná akce domácích ztrátou míče, Nick Pope vykopává.

88
    Nahki Wells (Burnley) nyní gestem sudímu naznačuje, že pronikajícího Williamse nefauloval, to ale není pravda, sudí správně odpískal faul.
    86. Nahki Wells (Burnley) z malého vápna nepřekonal Lössla

86
    Nahki Wells (Burnley) se natlačil přes obránce do šance, špičkou kopačky trefil na hranici malého vápna míč, ale Lössl reflexivně nohou míč vyrazil.

85
    Defenziva Burnley řeší nyní situaci pouhým odkopem míče na polovinu soupeře.

84
    Až příliš okatě si nyní šel Joe Lolley (Huddersfield Town) pro faul na hranici vápna Burnley, sudí mu to ale nezbaštil.

83
    Míč vybojovali na polovině soupeře hosté, ale sami se o něj špatnou přihrávkou připravují.

82
    Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Collin Quaner, přichází Danny Williams.

81
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Ashley Barnes, přichází Nahki Wells.

80
    Posledních deset minut dnešního utkání, poslední minuty patřili domácím, dočkají se za svou aktivitu gólu?