Tondela – Setúbal 1:1 (kon.) | Belenenses – Boavista 1:1 (kon.)
CD Tondela
1:1 (1:1)
Vitória FC Setúbal
Úterý 09.01.2018, 20:00 • Estádio João Cardoso, Tondela (kapacita: 7.500 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 17. kolo

Tento duel TondelaSetúbal končí smírnou remízou 1:1, kdy obě branky padli již v první půle, celkově první poločas měl větší tempo a byl lepší než poločas druhý. Pro Tondelu je remíza ztrátou pro Setúbal povzbuzením do dalších bojů o záchranu setrvání v nejvyšší portugalské soutěži. Všem čtenářům přeji pěkný zbytek večera. (21:54:09)

90+5

90+4
    Přímý kop hostí z levé strany vytěsnil svypětím všech sil nad břevno brankář Ramos – rohový kop pro Setúbal!

90+3
    Za zdržování hry vidí žlutou kartu hostující brankář Cristiano.

90+3
    Centr domácích byl opakovaně odvrácen hostujííc obranou.

90+2
    Wágner poslal svému spoluhráči neskutečný špek.

90+1
    Heliardo si šel naivně pro pokutový kop, hra pokračuje dále.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty!

90
    Hostující Nuno Pinto je ošetřován.

89
    Tómané už se chystal běžet směr branka Setúbalu, ale jeho rozběh zastavil ofsajd.

88
    Wágner byl nedovoleně zastaven.

87
    Hostující hráč nevymyslel dobrou přihrávku a balon končí za brankovou čárou.

86
    Aktivní Miguel Cardoso je vystřídán Jocou.

86
    Joazinho nestihl míč na hřišti.

85
    Tómané neskutečně zpackal přihrávku do volného prostoru.

83
    Joao Teixeiru vymění Willyan.

82
    Ani domácí celek s míčem nikam nespěchá. No remízovat s posledním týmem tabulky to nevidím příliš jako velký zisk.

81
    Hra se odvíjí především kolem půlícího kruhu. Hosté chystají poslednís třídání.

Rostislav Králik

Branky: 10. Tómané – 34. Costinha

Karty:   56. H. Tavares (TND) – 21. César (STL), 90+3. Cristiano (STL)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 11:5. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 17:16.
    CD Tondela: C. Ramos – D. Bruno, Ri. Costa (C), Osorio, Joãozinho – Boyd (58. Wágner), B. Monteiro, H. Tavares, M. Cardoso (86. Joca) – Pedro Nuno (73. Heliardo), Tómané.
    Náhradníci: Moura – Ansell, Pité, Muniru, Heliardo, Joca, Wágner.

Vitória FC Setúbal: Cristiano – N. Pinto, César, P. Pinto, V. Fernandes – Podstawski, Pedrosa, Costinha, Amaral (63. Arnold) – Paciência (76. Edinho), J. Teixeira (83. Willyan).
    Náhradníci: Trigueira – Arnold, Willyan, Jacob, A. Sousa, Edinho, Allef.

Rozhodčí: Oliveira