Atlético – Lleida Esportiu 3:0 (kon.) | Valencia – Las Palmas 4:0 (kon.)
Valencia CF
4:0 (1:0)
UD Las Palmas
Úterý 09.01.2018, 21:30 • Estadio Mestalla, Valencia • Španělský pohár • Osmifinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:25:04)

Ve 30. minutě, když nejprve Zazův pokus skvěle vychytal Raul, ale na dorážku Vietta už nedosáhl. Těsně před koncem první půle hosté vstřelili branku, ale ta neplatila, jelikož se útočník Las Palmas dopustil faulu. Ve 49. minutě dostal Vietto míč do vápna a lobem k levé tyči vstřelili druhou branku. V 54. minutě Maksimovič vypálil pumelici přesně do levé šibenice a Valencia vedla 3:0. V 66. minutě přišla největší fotbalová paráda celého zápasu. Luciano Vietto dostal míč ve středu hřiště a skvělým lobem završil hattrick.

Je konec. Valencia nakonec vyhrála jasně 4:0 a postupuje do čtvrtfinále Copa del Rey. Hlavní zásluhu na tom má Luciano Vietto, který vstřelil hattrick.

90+3

90+3
    Hosté získali rohový kop, ale s ním si obrana Valencie lehce poradila.

90+3
    Další šance domácích, ale vše skončilo u faulu na brankáře Raula.

90+2
    Torres vybojoval rohový kop z pravé strany, když poslal míč do Herrery, od kterého se odrazil do zámezí.

90+1
    Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.

90
    Garcia nedovoleně nepustil dál Rodriga a dostal žlutou kartu.

89
    S míčem jsou opět blízko vápna domácí borci, ale následně o něj přišli.

88
    Utkání se už pouze dohrává, jelikož o vítězi je rozhodnuto. Největší přispění k postupu Valencie má hlavně Luciano Vietto, který si připsal hattrick.

87
    Rodrigo našel skvělým pasem ve vápně Zazu, který se pokusil o nůžky ale míč netrefil.

85
    Další šance domácího hráče, ale ten i když si obešel brankáře tak následně zamířil jen do boční sítě.

84
    Nepřesná a příliš dlouhá přihrávka skončila jen u Domenecha.

83
    Střela hostujícího hráče skončila vysoce nad bránou Domenecha.

81
    Nyní je hra přerušena, jelikož má hostující hráč nějaké zdravotní problémy.

81
    Žlutou kartu dostává Latorre (Valencia CF).

79
    Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Halilovič, přichází Tana.

77
    Domácí se dopustili faulu a Las Palmas má rohový kop.

Michal Raška

Branky: 30. Vietto, 49. Vietto, 54. Maksimovič, 66. Vietto

Karty:   81. Latorre (VAL) – 90. Garcia (LPA)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 10:5. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:14.
    Valencia CF: Domenech (C) – Montoya, Gabriel, Vezo, Latorre – Nacho, Maksimovič (63. Parejo), Kondogbia, Pereira – Vietto, Zaza
    Náhradníci: Neto – Garay, Guedes, Rodrigo, Parejo, Torres, Vidal

UD Las Palmas: Raul – Simon, Garcia (C), Lemos, Castellano D. – Castellano J., Gomez – Samperio, Halilovič, Hernan (62. Aquilani) – Calleri
    Náhradníci: Chichizola – Aquilani, Herrera, Navarro, Tana, Toledo, Viera

Rozhodčí: Del Cerro C.