Letňany – Jihlava 2:8 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 1:3 (kon.) | K. Vary – Třemošná 3:2 (po s.n.)
HK MD Šumperk – Warriors Brno 7:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Přerov 4:1 (kon.) | Ústí n/L – Slavia 1:2 (kon.)
Třinec – Vsetín 4:2 (kon.) | HC Plzeň – Liberec 2:0 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 3:1 (kon.)
Kometa Brno – Pardubice 5:3 (kon.) | Poruba – Technika Brno 3:2 (kon.) | Č. Budějovice – Chomutov 4:5 (1:2 po s.n.)
Zlín – Havířov 3:2 (kon.) | Vítkovice – Mountfield HK 3:6 (3.tř)
HC Letci Letňany
2:8 (1:5, 1:3, 0:0)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 25.01.2018, 15:00 • Ice Aréna Letňany • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina D

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (17:09:12)

Je konec! Jihlava rozhodla o svém vítězství už v první třetině a zbytek utkání se dohrával. třetí třetina nenabídla nic moc hokejového a oba týmy se soustředily na dohrávání soupeřů a tvrdé hity. Hosté tedy berou všechny body a jedou na Vysočinu spokojení.

59:44
    Hosté drží puk a utkání se dohrává.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:42
    Domácí vyhazují puk až za branku Jihlavy.

58:07
    Polodna vystřelil z mezikruží těsně vedle!

57:46
    Hosté drží puk a kombinují v útočném pásmu.

57:28
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Tomáš Václavík – 2 min., faul kolenem).

56:28
    Domácí jsou pod aktivním napadáním Jihlavy a to jim dělá velké problémy a velmi rychle ztrácí kotouče už ve svém pásmu.

55:55

55:38
    Kochrda se snažil natlačit před branku, ale tam byl zastaven a domácí brankář přerušil hru.

55:08
    Puk skončil po teči domácího hráče v ochranné síti a vhazovat se bude po pravici Liemanna.

55:00
    Chlubnova střela letěla vedle branky.

54:26
    Domácí vyhodili a Jihlava musí začít až od své branky.

53:55
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Jan Hlaváč – 2 min., krosček).

53:24
    Další nepřesná rozehrávka domácích skončila na zakázaném uvolnění a kromě postrkování a tvrdých hitů se ve třetí třetině nic hokejového neděje.

53:02
    Krejčí podržel puk a přerušil hru, Hned poté se začali hráči postrkovat, ale k žádné věší mele nedošlo a nebude se ani vylučovat.

52:20
    Jihlava je stále v držení kotouče a pokouší se vymyslet nějakou útočnou akci.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 19. Pětník (Krutil), 21. Tůma (Stránský, Hlaváč) – 4. Chlubna (Menšík), 5. Kochrda, 16. Chlubna, 18. Chlubna (Menšík), 20. Čermák, 22. Jungwirth (Brož), 28. Polodna (Chlubna, Menšík), 28. Menšík (Mikeš, Chlubna)

HC Letci Letňany: Liemann (Steindl) – Krutil, Stránský, Němec, Bucek, Klatt (C) – Vrkoč, Vítů, Straka, Stupka, Pětník (A), Zrcek, Hlaváč (A), Škarda, Strnad, Václavík, Tůma
    HC Dukla Jihlava: Krejčí (Pavlas) – Mikeš, Kratochvíl, Sapík, Chvátal, Brož (C), Moravec, Winkler – Jungwirth, Chlubna (A), Zdarsa, Augusta, Kravec, Machovský, Menšík, Čermák (A), Kochrda, Polodna, Pavelec