Toronto – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.) | Philadelphia – Columbus 2:1 (kon.) | New Jersey – Minnesota 2:4 (kon.)
Montreal – NY Rangers 3:1 (kon.) | Ottawa – Tampa 3:4 (kon.) | Detroit – Buffalo 2:3 (po pr.)
Florida – Washington 3:2 (kon.) | Nashville – San Jose 7:1 (kon.) | Arizona – Calgary 2:5 (kon.)
Edmonton – Colorado 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Dallas 0:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
Toronto Maple Leafs
4:3 (1:2, 0:0, 2:1 - 0:0)
New York Islanders
Pátek 23.02.2018, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

Slovenská stopa v utkání

Jaroslav Halák (NYI) 28 zák., 3 góly, 90,3% (04:02:48)

Hvězdy utkání

1. Tyler Bozak (TOR) 0+0
    2. Mathew Barzal (NYI) 1+2
    3. Morgan Rielly (TOR) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 31-35; Zablokované střely: 14-19; Vhazování: 54%-46%; Hity: 18-30; Přesilové hry: 0/3-0/2; Trestné minuty: 4-6.

Islanders v Air Canada Centre dvakrát vedli, jenže Maple Leafs vzkřísil v závěru zápasu opět Auston Matthews a po úžasném prodloužení, v němž si oba brankáři připsali několik úžasných zákroků, rozhodl samostatné nájezdy Tyler Bozak. Toronto dokonalo obrat a bere dva body. Konečný výsledek. Toronto Maple Leafs 4 New York Islanders 3 po nájezdech.

Tyler BOZAK - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.
    Autorem vítězné branky je TYLER BOZAK.

3. série
    1:0
    John Tavares udělal na pravém křídle oblouk a rychlou střelou mířil ke vzdálenější levé tyči, jenže Frederik Andersen puk pravým betonem vyrazil. Toronto vítězí!

3. série
    1:0
    Mitchell Marner se snažil prosadit střelou zápěstím, jenže ztroskotal na levém betonu Jaroslava Haláka.

2. série
    1:0
    Mathew Barzal nic nevymýšlel a rozhodl se pro prudkou střelu zápěstím, kterou Frederika Andersena nepřekonal.

2. série
    1:0
    William Nylander se snažil u pravé tyče zasunout puk do sítě, jenže ztroskotal na levém betonu Jaroslava Haláka.

1. série
    1:0
    Jordan Eberle mířil na lapačku Frederika Andersena, jenže brankář Toronta puk vyrazil.

1. série
    1:0
    Tyler Bozak zamířil rychlou střelou zápěstím z mezikruží do levého horního rohu brány!

Samostatné nájezdy začínají.

Jaroslav Halák i Frederik Andersen na obou koncích ledové plochy předvedli v prodloužení úžasné zákroky, a tak o osudu utkání musí rozhodnout samostatné nájezdy. Čeká nás dramatické rozuzlení. Skóre po prodl. Toronto Maple Leafs 3 New York Islanders 3.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:08
    Patrick Marleau se po přečíslení dva na jednoho a zákroku Frederika Andersena ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže Jaroslav Halák ho dokázal vychytat!

64:00
    Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

62:47
    Další šanci měl v dresu Islanders Josh Bailey, jenže v rychlosti minul levou tyč a narazil tvrdě do Frederika Andersena. Hra byla přerušena kvůli posunuté bráně.

62:37
    Kasperi Kapanen nabral na levém křídle obrovskou rychlost, v levém kruhu se ale do zakončení nedostal.

61:49
    Na opačné straně se ocitl v šanci před bránou Zach Hyman, jenže Jaroslav Halák ho dokázal vychytat!

61:07
    Mathew Barzal na levém křídle zavezl puk do útočného pásma a poté si sjel rychle obloukem před bránu, kde se snažil puk mezi betony Frederika Andersena zasunout do brány, jenže brankář Leafs skvěle zasáhl pravým betonem!

60:24
    Nick Leddy se dostal v levém kruhu ke střele, kterou Frederik Andersen bez potíží podržel ve své náruči.

60:10
    Nazem Kadri u levé tyče dobruslil nahozený puk a málem překonal Jaroslava Haláka mezi betony!

60:01

Ryan Pulock a Mathew Barzal v rozmezí necelých čtyř minut v první třetině poslali Islanders do dvoubrankového vedení, na které krátce před přestávkou odpověděl Mitchell Marner, a na začátku třetí vyrovnal Morgan Rielly. Maple Leafs se ale radovali z vyrovnávací branky pouze necelé dvě minuty, protože na opačné straně rychle vrátil hostům vedení Jordan Eberle. V závěru ovšem udeřil Auston Matthews a skvělou tečí vyrovnal. Skóre po třetí třetině utkání v Air Canada Centre v Kanadě. Toronto Maple Leafs 3 New York Islanders 3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

57:47
    Domácím hokejistům se nepodařilo rozehrát a pískalo se zakázané uvolnění. Stav utkání je vyrovnaný 3:3.
    56:31 Auston MATTHEWS - 3:3

56:31
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Jake Gardiner na levém křídle od modré čáry napřáhl k prudké střele s příklepem, kterou před bránou srazil k ledu AUSTON MATTHEWS, a puk se od nohy Nicka Leddyho odrazil k pravé tyči! Toronto dokázalo znovu vyrovnat – 3:3! Asistence: Jake Gardiner a Zach Hyman.

56:12
    Islanders se ocitli pod tlakem a raději puk podél střídaček vyhodili na zakázané uvolnění. Hra přerušena.

56:02
    Nikita Zajcev na vrcholu levého kruhu po diagonální zpětné přihrávce z pravého rohu útočného pásma bez přípravy vypálil a mířil pod horní tyč, Jaroslav Halák ale předvedl další skvělý zákrok a puk ukryl ve své lapačce!

55:06
    Maple Leafs se snažili vrátit obloukem zpět do útočného pásma, jenže jejich akci zastavil ofsajd. Komerční přestávka.

54:53
    Auston Matthews vystřelil z pravého kruhu a připravený Jaroslav Halák na přední tyči puk vyrazil úspěšně mimo.

54:04
    Islanders nepřesně rozehráli podél trestných lavic a puk zamířil na zakázané uvolnění. Hra přerušena.

53:40
    Maple Leafs zůstávají stále ve hře o body a obrovskou zásluhu na tom má brankář Frederik Andersen.

52:38
    A další šance pro Mathewa Barzala, ani tentokrát ale nedokázal z blízkosti Frederika Andersena propálit!

52:27
    Mathew Barzal se ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže ztroskotal na levém betonu Frederika Andersena!

51:39
    Hra byla přerušena kvůli postavení mimo hru v podání Maple Leafs na pravém křídle a následuje komerční přestávka. Islanders vedou v Torontu 3:2.

51:23
    Vyloučený Connor Brown je zpět na ledové ploše a Islanders nevyužili v dnešním zápase druhou početní výhodu.

51:05
    Jordan Eberle nahodil puk do levého rohu útočného pásma, odkud se Torontu opět podařilo puk úspěšně vyhodit.

50:29
    Islanders se v rychlém sledu dostali ke dvěma střelám, které na bránu nezamířily, a Maple Leafs puk vyhodili.

49:23
    Casey Cizikas se snažil protáhnout podél střídaček a Connor Brown vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění poté, co ho fauloval.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:13
    Další zakázané uvolnění a další přerušení hry na straně hostujících hokejistů New Yorku Islanders.

49:05
    Přihrávka hostů podél střídaček minula úplně všechny na ledě a puk zamířil na zakázané uvolnění.

48:32
    Islanders otočili hru a z pravého kruhu mířili na přední tyč, kde puk úspěšně vyrazil Frederik Andersen.

48:18
    William Nylander se snažil prosadit v pravém kruhu, jenže jeden z hráčů Islanders mu puk dokázal vypíchnout.

47:35
    Connor Carrick na pravém křídle vypálil od modré čáry a Jaroslav Halák puk levým ramenem vyrazil před sebe. Maple Leafs se ovšem k dorážce nedostali a o několik sekund později zmrazil slovenský brankář volný puk pod lapačkou.

46:30
    Andrew Ladd dnes nastoupil ke svému jubilejnímu 900. utkání v zámořské NHL. Neskutečný milník.

46:30
    Jaroslav Halák počkal, až k němu doklouže puk, a zmrazil ho pod lapačkou. Následuje komerční přestávka.

46:23
    Anders Lee se dostal u pravé tyče ke střele z úhlu, kterou klečící Frederik Andersen bez problému vyrazil mimo.

45:38
    Jordan Eberle byl v útočném pásmu příliš rychle a akci Islanders na pravé straně zastavilo postavení mimo hru.

44:51
    Connor Brown vystřelil z levého kruhu pro vhazování a Jaroslav Halák po dobrém zákroku hru přerušil.

44:39
    Jaroslav Halák nedokázal dobře rozehrát, Maple Leafs se ale zpoza brány do žádné šance dostat nedokázali.
    43:07 Jordan EBERLE - 2:3

43:07
    Islanders právě vstřelili branku!
    Mathew Barzal z pravého rohu útočného pásma nahodil puk bekhendem na přední tyč, kde JORDAN EBERLE z blízkosti procedil puk mezi betony Frederika Andersena ke vzdálenější levé tyči! Islanders našli bleskovou odpovědět a opět vedou! Asistence: Mathew Barzal a Anthony Beauvillier.

42:23
    Islanders vystřelili na pravém křídle od modré čáry a puk byl přizvednut do ochranné sítě.
    41:28 Morgan RIELLY - 2:2

41:28
    Connor Brown našel v pravém kruhu MORGANA RIELLYHO, který si rychle srovnal puk na hůl a poté vyrovnal krásnou střelou pod horní tyč – 2:2! Asistence: Connor Brown a James van Riemsdyk.

41:16
    Brock Nelson se u pravé tyče ocitl v šanci, jenže skórovat nedokázal, stejně jako jeho spoluhráč z dorážky!

41:00
    Auston Matthews naskočil zpět na led z trestné lavice a ihned se řítil do šance, jeho střelu z levého kruhu mířící do vzdálenějšího pravého horního rohu brány ale Jaroslav Halák lapil do lapačky po skvělém semaforu!

40:35
    Islanders dvakrát vystřelili od modré čáry a druhá střela byla nepříjemně tečována, nakonec ale minula levou tyč!

40:01
    Islanders vyhráli úvodní vhazování třetí třetiny, do které vstupují s těsným vedením a v početní výhodě.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 17-20; Zablokované střely: 7-16; Vhazování: 51%-49%; Hity: 13-23; Přesilové hry: 0/3-0/1; Trestné min.: 2-6.

Třetí třetina začne přibližně v 2:55.

Maple Leafs ve druhé části mohli vyrovnat, jenže ani jednu ze tří přesilových her v řadě nedokázali využít, zatímco úvodní početní výhoda Islanders se přenese do třetí třetiny. Prostřední část utkání gól nenabídla a New York Islanders stále v Air Canada Centre těsně vede. Toronto Maple Leafs 1 New York Islanders 2.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:00
    Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.

38:51
    Islanders se málem dostali do samostatného úniku, jenže Maple Leafs si pomohli faulem na obranné modré čáře. Auston Matthews dostal dvě minuty za nedovolené bránění a po reklamní přestávce si zahraje první přesilovou hru New York Islanders.

38:43
    Travis Dermott se ocitl před bránou po nahození z pravého křídla v obrovské šanci, jenže puk tečoval těsně mimo!

38:09
    Vyloučený Brock Nelson se vrátil z trestné lavice zpět na led a Maple Leafs nevyužili ani jednu ze tří početních výhod.

37:31
    Před bránou slovenského brankáře vznikl v rychlém sledu dvakrát závar, Jaroslav Halák ale u levé tyče zmrazil puk.

36:47
    Auston Matthews chtěl vyrovnat střelou z levého kruhu, jenže Jaroslav Halák byl na přední tyči připravený a puk vyrazil.

36:39
    Jake Gardiner napřáhl od modré čáry k prudké střele s příklepem, která byla v mezikruží zablokována.

36:09
    Brock Nelson fauloval Tylera Bozaka a byl vyloučen na dvě minuty za sekání. Další přesilová hra pro Maple Leafs.

35:51
    Maple Leafs vystřelili z vrcholu pravého kruhu a Jaroslav Halák puk našel v lapačce. Komerční přestávka.

35:11
    Islanders se na pravém křídle ocitli v útoku tři na jednoho, jenže nepřesně přihráli směrem na přední tyč.

34:16
    Vyloučený Sebastian Aho je zpět na ledě, což znamená, že Islanders přečkali úspěšně druhé oslabení v řadě.

33:53
    Casey Cizikas ve středovém kruhu zasáhl holí do obličeje Jamese van Riemsdyka, jenže rozhodčí mu faul odpustili!

33:43
    New York vyhodil puk z obranného pásma s pomocí teče a vhazovalo před jeho obrannou modrou čárou.

33:31
    Islanders se podařilo vyhodit puk a Maple Leafs rozjížděli další útočnou akci od vlastní brány.

32:58
    Tyler Bozak a Nazem Kadri se mohli prosadit z blízkosti, jenže Jaroslav Halák předvedl úžasný zákrok a následnou dorážku z mezikruží dokázali zablokoval jeho spoluhráči!

32:16
    Sebastian Aho dostal dvě minuty za držení hole a Toronto si po reklamní přestávce zahraje další přesilovou hru.

32:08
    Frederik Andersen zamířil při poskytnuté výhodě na střídačku a Maple Leafs si zahrají druhou přesilovou hru.

31:52
    Connor Carrick mohl skórovat u pravé tyče, jenže Jaroslav Halák jeho střelu z blízkosti dokázal vyrazit.
    31:06 Tanner Fritz v obrovské šanci orazítkoval levou tyč!

31:06
    Tanner Fritz se ocitl před bránou v obrovské šanci a mohl uklízet puk do prázdné sítě, jenže trefil pouze levou tyč!

30:42
    Nick Leddy vystřelil z vrcholu levého kruhu pro vhazování, jenže trefil pouze clonícího Morgana Riellyho.

30:35
    Maple Leafs se nepodařilo rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění. Islanders stále vedou 2:1.

30:00
    Jordan Eberle na pravé straně vystřelil z ostrého úhlu a Frederik Andersen ležel na ledě, jenže bránu minul.

29:23
    Travis Dermott na levém křídle vystřelil od modré čáry a jeho tečovaná střela zamířila vedle vzdálenější pravé tyče. Další pokus zastavil Jaroslav Halák.

28:35
    Dominic Moore na pravém křídle dobře podržel puk a poté ho z brankové čáry nahodil před bránu, kde málem došlo k velmi nebezpečné teči. Jaroslav Halák bez zákroku.

27:51
    Vyloučený Mathew Barzal je zpět na ledě a Maple Leafs se během úvodní početní výhody dostali k jedné střele.

26:45
    Andrew Ladd mohl udeřit v oslabení střelou z pravého kruhu, když těsně nad ledem mířil zápěstím ke vzdálenější levé tyči, Frederik Andersen ale puk pravým betonem vykopl!

26:33
    Střela Maple Leafs od modré čáry byla těsně před bránou zablokována ihned po vhazování a další akci domácích hokejistů zastavilo v přesilové hře zakázané uvolnění.

25:51
    Mathew Barzal dostal netradičně dvě minuty za hraní zlomenou holí, kterou držel déle, než by bylo zdrávo.

25:30
    Jordan Eberle střelou od modré čáry pálil do pravého horního rohu brány, Frederik Andersen ale předvedl pěkný semafor!

24:22
    John Tavares se dostal v levém kruhu k odraženému puku a okamžitě mířil střelou zápěstím do bližšího horního rohu brány, Frederik Andersen ale puk pravým ramenem vyrazil!

24:11
    Adam Pelech vystřelil nebezpečně od modré čáry a John Tavares na přední levé tyči tečoval puk těsně mimo!

23:43
    Josh Bailey na levém křídle udělal zpětný oblouk a poté nahodil puk za bránu Maple Leafs, kde ho domácí dojeli.

22:58
    Morgan Rielly vystřelil ihned po vhazování, jeho pokus ale hradbou těl před bránou neprošel.

22:52
    Islanders se nepodařilo rozehrát a kolmá přihrávka mířící do území nikoho skončila na zakázaném uvolnění.

21:57
    Thomas Hickey napřáhl na pravém křídle k prudké ráně s příklepem, kterou Frederik Andersen na přední tyči vyrazil.

21:02
    Nazem Kadri dokázal v levém rohu útočného pásma dojet puk, který na něj posunul William Nylander, jenže Maple Leafs se po jeho zpětné přihrávce k ničemu nedostali.

20:23
    Toronto začalo zostra a málem se dostalo v mezikruží ke střele, Islanders se ale ubránili a mohli otočit hru.

20:01
    V Air Canada Centre začala prostřední část utkání, do které Maple Leafs vstupují s jednobrankovým mankem.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 7-13; Zablokované střely: 4-6; Vhazování: 33%-67%; Hity: 9-19; Přesilové hry: 0/0-0/0; Trestné minuty: 0-0.

Druhá třetina začne přibližně v 2:02.

Islanders byli v Air Canada Centre od úvodních minut lepším týmem a svou převahu dokázali gólově vyjádřit, když se prosadil Ryan Pulock parádní bombou a krátce na to z dorážky Mathew Barzal. Krátce před přestávkou ale vrátil Maple Leafs zpět do hry Mitchell Marner. Skóre po první třetině utkání v Air Canada Centre. Toronto Maple Leafs 1 New York Islanders 2.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
    17:39 Mitchell MARNER - 1:2

17:39
    MITCHELL MARNER si najel v levém kruhu na krásnou přihrávkou napříč útočným pásmem od Nazema Kadriho a po parádním zamíchaní s pukem rychlou střelou zápěstím nad levým betonem Jaroslava Haláka zamířil ke vzdálenější pravé tyči! Asistence: Nazem Kadri a Patrick Marleau.

17:12
    Jaroslav Halák předvedl dobrý zákrok, když střelu Maple Leafs od modré čáry na přední tyči sevřel mezi betony!

16:58
    Maple Leafs se dostali v pravém kruhu ke střele, jenže Islanders ji zablokovali a Jaroslav Halák zasahovat nemusel.

15:38
    John Tavares napřáhl na vrcholu mezikruží ke střele zápěstím, která byla přizvednuta do ochranné sítě.

15:20
    Adam Pelech napřáhl v levém kruhu k prudké střele s příklepem, kterou Frederik Andersen na přední tyči podržel vkleče v náručí. Po přerušení hry dostává prostor reklamní přestávka.

14:05
    Hosté prudce vypálili z levého kruhu pro vhazování, Frederik Andersen ale dobře puk vyrazil mimo tři tyče své brány a Islanders se u pravé tyče k dorážce těsně nedostali.

13:25
    Islanders nahodili puk do útočného pásma a poté rychle odjeli střídat. Hokejisté z New Yorku vedou 2:0.

12:07
    Johnny Boychuk prudce vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a střelou s příklepem minul vzdálenější levou tyč.
    11:45 Mathew BARZAL - 0:2

11:45
    Jordan Eberle na levém křídle nabral rychlost a z ostrého úhlu nahodil puk před bránu, kde dobře zasáhl holí Frederik Andersen, jenže poté nedokázal udržet střelu Sebastiana Aha z pravého kruhu a MATHEW BARZAL si rychle hodil puk na bekhend, aby poté z blízkosti skóroval do prázdné brány! Asistence: Anthony Beauvillier a Sebastian Aho.

11:14
    Islanders od boxu časoměřičů nahodili puk směrem na bránu Maple Leafs a obloukem zamířili rychle na střídačku.

10:37
    Thomas Hickey v pravém rohu obranného pásma odvedl skvělou práci, když Maple Leafs nepustil k puku a rozehrál.

10:23
    Tanner Fritz vystřelil z levého kruhu a po dalším úspěšném zákroku Frederika Andersena následuje reklamní přestávka.

09:42
    Johnny Boychuk napřáhl na modré čáry k prudké střele s příklepem, kterou Frederik Andersen podržel v náručí.
    08:39 Ryan PULOCK - 0:1

08:39
    RYAN PULOCK po bekhendové přihrávce Thomase Hickeyho z vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhl na levém křídle od modré čáry k jedovaté bombě a parádní ránou vymetl bližší levý horní roh brány! Islanders vedou 1:0! Asistence: Thomas Hickey a Mathew Barzal.

08:22
    Frederik Andersen stáhl sražený puk u své levé tyče brány ze vzduchu do lapačky a následuje komerční přestávka.

08:08
    Tyler Bozak už v levém kruhu napřahoval ke střele, jenže jeden z hráčů Islanders mu hůl skvěle přizvedl.

07:00
    Maple Leafs nahodili puk za bránu Jaroslava Haláka a po sedmi minutách hry odjeli rychle střídat.

05:51
    William Nylander mezi dvěma hráči zavezl puk rychle do útočného pásma a po pěkném zpětném oblouku předložil kotouč na levém křídle Zachovi Hymanovi, který krásnou střelou bez přípravy mířil z prostoru před levým kruhem do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Jaroslav Halák ale předvedl skvělý semafor!

05:32
    Islanders vytvořili tlak u pravé tyče, jenže Frederik Andersen šel rychle k ledu, aby puk zmrazil pod svou lapačkou.

05:01
    Maple Leafs během letošní sezóny zaznamenali 746 nahození a ohledně této statistiky jsou 3. nejlepší v lize.

04:47
    Kasperi Kapanen v jízdě vystřelil z pravého kruhu pro vhazování a na přední tyči Jaroslav Halák puk vkleče podržel.

04:22
    Islanders vyhodili puk z obranného pásma odrazem od ochranného skla a vhazovat se bude po levici Jaroslava Haláka.

03:24
    Mitchell Marner vystřelil pod tlakem z levého kruhu pro vhazování a zápěstím minul bližší levou tyč brány Islanders.

03:09
    Josh Bailey z levého kruhu pro vhazování mířil ihned po vhazování rychlou střelou ke vzdálenější pravé tyči, Frederik Andersen ale předvedl rychlý reflex a puk ukryl ve své lapačce.

03:05
    Islanders ihned po vhazování střelou od modré čáry minuli přední levou tyč a puk vzápětí skončil na jedné ze střídaček.

02:42
    Tanner Fritz vystřelil z pravého kruhu pro vhazování a puk se po pravém betonu Frederika Andersena svezl vedle levé tyče.

01:47
    Adam Pelech vypálil od modré čáry a Frederik Andersen levým betonem vyrazil puk do rohu ledové plochy.

00:49
    Zach Hyman udělal chybu na obranné modré čáře a Josh Bailey z vrcholu pravého kruhu pro vhazování rychlou střelou zápěstím minul bližší pravý horní roh brány.

00:01
    Maple Leafs vyhráli úvodní vhazování zápasu a střetnutí mezi Torontem a New Yorkem Islanders bylo zahájeno.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, C. Carrick – Hyman, Matthews, W. Nylander – Marleau, Kadri, Marner – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Co. Brown – Komarov (A), D. Moore, Kapanen. Hlavní trenér: Mike Babcock.

New York Islanders: Halák (Gibson) – Leddy, Boychuk, Pelech, Aho, Hickey, Pulock – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey – Beauvillier, Barzal, Eberle – Ladd (A), B. Nelson, Fritz – Johnston, Cizikas, Clutterbuck (A). Hlavní trenér: Doug Weight.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Dan O'Rourke. Čároví: Derek Amell, Devin Berg.

Toronto se bude snažit v pátek v noci prodloužit proti New Yorku Islanders skvělou sérii, když v domácím Air Canada Centre vyhrálo sedm utkání v řadě. Oba týmy už se v letošní sezóně jednou střetly. Maple Leafs na začátku února zvítězili hladce 5:0 a Frederik Andersen pochytal všech 25 střel Islanders. Kanadský tým se nachází ve Východní konferenci na třetím místě, zatímco jejich soupeř balancuje na hraně účasti a neúčasti v playoff. Roman Polák by neměl chybět.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 18. Marner (Kadri, Marleau), 42. Rielly (Co. Brown, J. van Riemsdyk), 57. Matthews (Gardiner, Hyman), rozh. náj. Bozak – 9. Pulock (Hickey, Barzal), 12. Barzal (Beauvillier, Aho), 44. Eberle (Barzal, Beauvillier)