Chambly – Štrasburk 1:0 (kon.) | PSG – Marseille 3:0 (kon.)
Paris Saint-Germain
3:0 (1:0)
Olympique Marseille
Středa 28.02.2018, 21:05 • Parc des Princes, Paříž • Francouzský pohár • Čtvrtfinále

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (23:00:24)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 6:5. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:13.

A nastavená minutka utekla jako voda, fotbalisté Paris Saint-Germain slaví postup do semifinále Coupe de France! První poločas ještě nabídl vyrovnanou podívanou, hosty ale viditelně srazila trefa Di Maríí těsně před poločasovým hvizdem. Ten samý hráč navíc krátce po změně stran zvýšil na 2:0 a poté se utkání v podstatě jen dohrávalo, na konečných 3:0 navíc po krásné akci PSG upravil deset minut před koncem Cavani.

90+1

90
    Druhý poločas bude jen o jednu nastavenou minutu delší.

88
    Sakaj pro jistotu ve skluzu uklidil Diarrův centr na Cavaniho do zámezí, uruguayský snajpr se ale poté míče ještě dotkl, a tak bude následovat jen odkop od Mandandovy svatyně.

87
    Dalekonosná kolmice na Di Maríu postrádala přesnost a míč skončil u marseillských obránců, kteří se ale už ani neobtěžovali s rozehrávkou a jen zakopli míč na útočnou polovinu.

86
    Yuri Berchiche pod tlakem posunul míč pod sebe na Adriena Rabiota, který byl poté ve středovém kruhu faulován napadajícím N'Jiem, a domácí si tak budou moci rozehrávku v klidu zopakovat.

84
    Po Cavaniho trefě začalo nad Paříží sněžit a ani jeden tým se už nemá ke kombinaci, a tak si vzal míč střídající Lassana Diarra, velezkušený záložník se ale daleko nedostal.

83
    I bez zraněného Neymara dnes měla družina Unaie Emeryho nad Marseille jasně navrch, nyní se už zdá, že se zápas jen dohrává.

82
    Výhrou Pařížanů 3:0 skončil i nedělní ligový zápas těchto dvou týmů, dnes se nám v Parku princů rýsuje navlas stejný výsledek.
    81. Edinson CAVANI - 3:0

81
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Tak to byla parádní kombinace domácích, která snad nemohla skončit jinak, než gólem. Marco Verratti náramným obloučkem našel v pokutovém území pozapomenutého Draxlera, který ještě vylepšil střeleckou pozici pro EDINSONA CAVANIHO a ten se trefil přesně k tyči. Je rozhodnuto!

79
    Bouna Sarr si došel pro faul ve středu hřiště, krátce po následné rozehrávce ale o míč zase přišel.

78
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Thomas Meunier, přichází Adrien Rabiot.

77
    Rychlou protiakci PSG táhl Javier Pastore, jehož následná kolmice na sprintujícího Cavaniho ovšem postrádala přesnost a míče se zmocnil Adil Rami.
    V kotli příznivců Marseille dnes nechybí ani pyrotechnika.

76
    Clinton N'Jie připravil palebnou pozici pro Lucase Ocampose, ten ale z levého okraje pokutového území pálil značně nepřesně.

74
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Thiago Motta, přichází Lassana Diarra.