Mladá Boleslav – Havířov 0:1 (po pr.) | Jihlava – Slavia 6:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
6:1 (1:1, 3:0, 2:0)
HC Slavia Praha
Čtvrtek 08.03.2018, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 27. kolo

Konec zápasu. (19:58:06)

59:56
    Asi poslední zákrok zápasu, Juřička vyráží tvrdou střelu Jaroslava Brože z pravé strany.

58:45
    Jihlava i Slavia dvakrát zaútočila, ale bez vážnějšího ohrožení branky. Juřička ani Málek nezasahovali.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty zápasu.

57:34
    Branka za Juřičkou je nejenže posunutá, ale hra bude i přerušená. U jihlavského gólmana totiž vznikla menší šarvátka, ovšem vylučovat se nebude.

56:00
    Dukla právě vstřelila branku!
    Čtyři minuty před koncem dává Jihlava šestý gól. ADAM NAJMAN se rychle přesunul až před branku a vystřelil. Zakončení domácího forvarda vypadlo Málkovi z výstroje a puk následně doskotačil za brankovou čáru. Bez asistence.

55:54
    Slavia hraje v plném počtu.

55:35
    Nikoliv, Slavia se opět osvobozuje a oslabení zvládne.

55:25
    Nyní už domácí v pásmu jsou, ale ke střele se zatím nedostali. Možná nyní, kdy Piskač na modré zastavil lehké vyhození hostí.

54:47
    Domácí se zatím nemohou dostat do pásma, nyní je pískán jejich ofsajd.

54:07
    Jihlavští hokejisté hrají v pěti a začíná jejich přesilová hra.

53:54
    Slávisté byli před Juřičkovou brankou příliš agresívní a Damien Hradil dostává dvě minuty za sekání právě v okamžiku, kdy už měl Juřička puk pod kontrolou.

Na vyloučení: 2-2.

53:41
    Přesně ze středu pásma pálil tvrdě Jaroslav Brož, jenže nepřesně, a jen zlostně klepl hokejkou o led. Poté vyslal ránu z pravé strany i kapitán Všetečka, ovšem Juřička se stihl přemístit a nadvakrát zkrotit puk.

53:16
    Po buly ve středním pásmu sice Slavia dostala kotouč před Juřičku, domácí ale rychle vyhazují přes všechny čáry.

53:04
    Další rána od modré v podání Štibingra, další úspěch domácího gólmana.

52:50
    Všetečka z pravého kruhu na bližší tyči našel přesně Juřičkovu lapačku.

52:41
    Slavia rozhodně nemá špatné přesilovky, což ukázala i nyní. Rána Štibingra od modré byla hodně tvrdá, ale Juřička jí viděl a zneškodnil.

52:07
    Po čtyřiačtyřiceti minutách se bude vylučovat. Na trestnou lavici jde domácí kapitán Petr Veleba za podražení na vlastní obranné modré, kterým hasil útok Slavie.

Na vyloučení: 2-1.

52:05
    Jihlava mohla rozvinout rychlý útok tři na dva, leč Krajíčkova přihrávka na Chlubnu postrádala přesnost.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 14. V. Brož (Barák, Juda), 32. Krajíček (Menšík), 34. Menšík (Filip, Trávník), 40. Menšík (Filip), 49. Krajíček (Smolko), 56. Najman – 12. Havrda (Kižlin, J. Brož)

HC Dukla Jihlava: Juřička (Chaloupek) – Smolko, Veleba, Zvěřina, Piskač, Trnka, Trávník, Sapík – Pigl, Najman, Chlubna – Barák, Juda, V. Brož – Menšík, Krajíček, Filip. Trenér: Štěpán Moravec
    HC Slavia Praha: Málek (Pánek) – Mareček, Štibingr, Antoš – J. Brož, Hradil, Kižlin – Klapka, Všetečka, Petrák – Havrda, Hasil, Křenek. Trenér: Josef Beránek

Rozhodčí: Čuňočka – Musil, Tichý